اقامتگاه سنتی کیان
ایران ، مهریز ، خیابان مصطفی خمینی ، کوچه فتحی ، پلاک 2
Kian traditional accommodation
Mostafa Khomeini Street, Fathi Alley, No. 2

اقامتگاه سنتی کیان - این اقامتگاه خانه ای باستانی است که قدمت آن به بیش از 100 سال پیش باز می گردد. در سال 1392 اقدام به بازسازی خانه سنتی کیان مهریز شد و در فروردین ماه سال 1396 به عنوان اقامتگاه بوم گردی فعالیت خود را آغاز کرد. اقامتگاه بوم گردی خانه سنتی کیان مهریز در فاصله 45 کیلومتری از شهر یزد واقع است و دسترسی مهمانان به شهر یزد نیز امکان پذیر است.

Free Parking
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 1400000

اقامتگاه سنتی کلچال
ایران ، تنکابن ، ابتدای جاده دو هزار ، خیابان شهید ارسلان گلیج ، روستای گاوپشته
Kalchal traditional accommodation
Beginning of two thousand road, Shahid Arsalan Gilij Street

اقامتگاه سنتی کلچال - اقامتگاه بوم گردی کلچال تنکابن سال 1395 در میانه ی کوه ها و جنگل های سرسبز شمال کشور و در روستای خوش آب و هوا و بکر گاوپشته به بهره برداری رسید. اقامتگاه کلچال شامل 7 باب اتاق می‌شود که برخی از این اتاق ها قدمت 60 ساله دارند و دارای ایوان و ساختار کاهگلی هستند ، برخی دیگر از این اتاق ها نیز خانه های چوبی با سقف های شیب دار می‌باشند که در سال 1396 و با معماری سنتی بنا شدند.

Free Parking
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 1200000

اقامتگاه سنتی ماه بی بی
ایران ، اردکان ، خیابان طالقانی ، خیابان میرداماد ، بافت تاریخی
Mahbibi traditional accommodation
Taleghani Street, Mirdamad Street, historical texture

اقامتگاه سنتی ماه بی بی - اقامتگاه ماه بی بی اردکان که به سبک سنتی طراحی شده است ، علاقه مندان زیادی را به این سبک معماری به خود جذب کرده است. هتل ماه بی بی اردکان در بافت تاریخی این شهر واقع است و دسترسی آسانی به نقاط مختلف شهر دارد. خانه سنتی ماه بی بی اردکان دارای یک بادگیر و پایاب متصل به قنات است که از مزایای این اقامتگاه به شمار می آید. اقامتگاه ماه بی بی با قدمت بیش از 300 سال ، پذیرای گردشگران می باشد.

Free Parking
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 900000

اقامتگاه سنتی سرای جهانگرد
ایران ، مهریز ، مزویر آباد ، سه راه سنگ تراشی ، کوچه سردر
Saraye jahangard traditional accommodation
Mazurabad, Three ways of masonry, Lighthouse

اقامتگاه سنتی سرای جهانگرد - این اقامتگاه به سبک سنتی بنا شده و طراحی آن از معماری دوران قاجار الگو برداری شده است. اقامتگاه سرای جهانگرد دارای طبقات همکف و زیرزمین است و با برخورداری از 14 باب اتاق ، میزبان مهمانان گرامی است. قرارگیری اقامتگاه سرای جهانگرد مهریز در محله مزویر آباد ، موجب دسترسی گردشگران به باغ پهلوان پور می شود.

Free Parking
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 2400000

اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان
ایران ، اردکان ، عقدا ، جنب مسجد جامع عقدا
Anar Aghda traditional accommodation
Aqda, next to the mosque of Aghda

اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان - اقامتگاه بوم گردی انار عقدا در نوروز سال 1396 پس از انجام عملیات مرمت و بازسازی فعالیت خود را آغاز کرد. از لحاظ موقعیت مکانی ، اقامتگاه انار در بخش عقدا و در فاصله 35 کیلومتری از شهر اردکان واقع است. همچنین فاصله اقامتگاه بوم گردی انار تا شهر یزد نیز حدود 90 کیلومتر است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 870000

اقامتگاه سنتی طارونه
ایران ، یزد ، چهارراه بعثت ، ابتدای خیابان سید گل سرخ ، کوچه هفتم
Taroone traditional accommodation
Besat Crossroads, Seyed Rose Avenue, Seventh

اقامتگاه سنتی طارونه - اقامتگاه بوم گردی طارونه یزد از بناهای دوران زندیه می باشد که با نام خانه گیوه چی نیز معروف است ، این بنا پس از مرمت در سال 1397 به عنوان اقامتگاه بومگردی فعالیت خود را آغاز نمود. اقامتگاه طارونه دارای 10 باب اتاق است که در زیرزمین ، طبقه همکف و طبقه اول واقع شده اند. معماری سنتی دوران های گذشته مردمان خونگرم یزد در دیوارهای کاهگلی ، درهای قدیمی و چوبی ، سقف های گنبدی شکل و سبک چیدمان اتاق ها کاملا مشهود است.

Free Wifi
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 1000000

اقامتگاه سنتی سرای کهن یزد
ایران ، یزد ، خیابان امام خمینی ، بین چهارراه مسجد جامع و سه راه فهادان
Saraye kohan traditional accommodation
Imam Khomeini Street , three ways of Fahadan

اقامتگاه سنتی سرای کهن یزد - اقامتگاه بوم گردی سرای کهن یزد خانه ای بازمانده از دوران قاجار است که در سال 1389 با حفظ معماری سنتی مرمت شد. این اقامتگاه دارای 9 باب اتاق است که با امکانات مناسب در اختیار گردشگران قرار گرفته است. هتل سنتی سرای کهن یزد که در گذشته خانه قیصری ها نام داشته ، در خیابان امام خمینی واقع است. دسترسی آسان اقامتگاه سرای کهن به زندان اسکندر ، بقعه دوازده امام و دیگر اماکن گردشگری شهر یزد ، از مزایای اقامت در این اقامتگاه به شمار می آید. مهمانان عزیزی که به دنبال فرصتی برای دوری از زندگی روزمره و ماشینی هس

Free Wifi
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 2400000

اقامتگاه سنتی شبستان
ایران ، اردکان ، خیابان شهید قانعی (سینا) ، رو به روی آسیاب دژگ
Shabesten traditional accommodation
Shahid Ghani (Sina) Street, facing the Dezhg mill

اقامتگاه سنتی شبستان - قامتگاه شبستان اردکان دارای 6 باب اتاق است که این اتاق ها حیاط با صفای این مجموعه را احاطه کرده اند. موقعیت مکانی مناسب اقامتگاه بوم گردی شبستان اردکان ، امکان بازدید مهمانان گرامی را از بافت تاریخی و دیگر جاذبه های گردشگری این شهر فراهم ساخته است. مهمانان عزیزی که به دنبال فرصتی برای دوری از زندگی روزمره و ماشینی هستند ، می توانند در این اقامتگاه طعم زندگی به سبک سنتی را تجربه کنند.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 1000000

اقامتگاه بوم گردی آریو
ایران ، اصفهان ، خیابان جهاد ، کوچه هادی زاده ، بن بست آسیاب
Ariyo traditional accommodation
Jihad Street, Hadizadeh Alley, Mill Mill

اقامتگاه بوم گردی آریو - معماری ساختمان اقامتگاه بومگردی مربوط به دوره پهلوی است و شامل حیاط اصلی ، ایوان ، اتاق ها و حیاط خلوت می باشد. حیاط اصلی اقامتگاه بوم گردی آریو با 250 متر مربع مساحت ، دارای فضای زیبا و قدیمی است که با وجود تخت های سنتی و حوض آب ، فضایی خاطره انگیزی ایجاد کرده است. حیاط اصلی با چند پله به ایوان متصل شده است و تعداد 7 باب اتاق و کافی شاپ اقامتگاه آریو روی ایوان قرار گرفته اند.

Free Wifi
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 1900000

اقامتگاه سنتی طلوع خورشید
ایران ، اصفهان ، خیابان ابن سینا ، کوچه شماره 37 ، فرعی سوم
Sunrise traditional accommodation
Avicenna Street, Alley No. 37, Third Subsidiary

اقامتگاه سنتی طلوع خورشید - قامتگاه سنتی طلوع خورشید اصفهان در قلب بافت تاریخی شهر ، در سال 1390 افتتاح شد. این اقامتگاه شامل 21 باب اتاق در 2 طبقه می باشد. اقامتگاه طلوع خورشید اصفهان از نظر موقعیت مکانی در فاصله نزدیکی از مسجد جامع و میدان عتیق واقع شده است. سبک معماری سنتی و قرار گرفتن اتاق ها با پنجره های بلند در پیرامون حیاط ، باعث جذب گردشگران به هتل سنتی طلوع خورشید شده است. بنای اقامتگاه سنتی طلوع خورشید مربوط به اواخر دوره قاجار می باشد ، که در سال 1388 مرمت شده است.

قیمت اتاق هر شب از

IRR 3102000

اقامتگاه سنتی خشت آباد
ایران ، یزد ، خیابان مهدی ، روبروی پارک وحشی بافقی ، کوچه فردوسی
Khesht abad traditional accommodation
Mehdi Street, opposite Parfait Bafghi, Ferdowsi Alley

اقامتگاه سنتی خشت آباد - اقامتگاه بومگردی خشت آباد در شهریور سال 1394 در مرکز شهر یزد افتتاح گردید. اقامتگاه سنتی بوم گردی خشت اباد دارای 12 باب اتاق است که 6 باب از این اتاق ها دور حیاط مرکزی قرار دارند و یک باب اتاق واقع در زیر زمین که دارای چهار پله است. همچنین همه اتاق ها مجهز به حمام و سرویس بهداشتی نیز می باشند.

Free Wifi
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 1100000

اقامتگاه سنتی بادگیر یزد
ایران ، یزد ، خیابان شهید رجایی ، کوچه شیرغلامی ، بن بست یاس ، پلاک 3
Badgir traditional accommodation
Shahid Rajaee Street, Shargh-lami Alley, End of yas block

اقامتگاه سنتی بادگیر یزد - اقامتگاه بوم گردی بادگیر در شهر یزد واقع شده است. این خانه حدود 100 سال پیش ساخته شده و مرداد ماه ، سال 95 آخرین مرمت خانه به پایان رسیده است. خانه سنتی بادگیر دارای ایوانی با ابعاد 7×5 متر می باشد که نمای آن رو به درختان نارنج و لیمو شیرین و حوض آب داخل حیاط می باشد و فضای دل انگیزی را در خاطر مهمانان ثبت می کند.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 1500000

اقامتگاه سنتی شعرباف یزد
ایران ، یزد ، خیابان امام ، خیابان فهادان ، ابتدای کوچه خانه لاری ها
Sharbaf traditional accommodation
Imam Street, Fahadan Street, at the beginning of Lari's All

اقامتگاه سنتی شعرباف یزد - اقامتگاه بوم گردی شعرباف در بافت تاریخی شهر یزد واقع شده است. پیشینه سرای سنتی شعر باف ، به دوره قاجاریه باز می گردد ، همچنین این بنا در فهرست آثار ملی و یونسکو نیز به ثبت رسیده است. آخرین مرمت این مجموعه ، بهار 1395 به پایان رسید و سعی بر حفظ معماری سنتی خانه بوده است. هتل شعرباف یزد دارای دو محوطه مجزا می باشد که اتاق های نیلوفر ، ارکیده و نسترن در حیاط کوچکتر و بقیه اتاق ها در حیاط بزرگتر قرار گرفته اند.

Free Wifi
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 2150000

اقامتگاه سنتی سپهری
ایران ، شیراز ، چهارراه پیروزی ، پایین تر از کلانتری عباسی
Sepehri traditional accommodation
Victory Crossroad, lower than Abbasi police station

اقامتگاه سنتی سپهری - این اقامتگاه که دارای 7 اتاق‌ دو ، سه و چهارتخته است که همگی آنها دکور و تزئیناتی سنتی دارند. عصرها میتوان در حیاط باصفای آن و روی تخت‌هایش نشست و یک فنجان چای در فضایی پراز آرامش خورد یا به کافی‌شاپ روی بام رفت و خود را به یک فنجان قهوه مهمان کرد. تمامی اتاق‌های اقامتگاه سنتی سپهری مجهز به سرویس بهداشتی و حمام هستند ، اینترنت رایگان دارند و صبحانه نیز به صورت رایگان سرو می‌شود.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 2000000

اقامتگاه سنتی کریاس
ایران ، اصفهان ، خیابان استانداری ، کوچه شهید عمرانی ، پلاک 39
Keryas traditional accommodation
Street Governor's Office, Shahid Omrani Alley, No. 39

اقامتگاه سنتی کریاس - اقامتگاه سنتی کریاس اصفهان خانه ای تاریخی است که قدمت آن به بیش از 150 سال پیش و دوره قاجار باز می گردد. این مجموعه در گذشته خانه تاریخی نظام الاسلام اصفهان نام داشته و در شهریور ماه سال 1390 در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. این خانه پس از انجام مرمت و بازسازی کلی ، در نوروز سال 1397 با عنوان اقامتگاه سنتی کریاس فعالیت خود را آغاز کرد. اقامتگاه کریاس اصفهان دارای 15 باب اتاق است که در طبقات همکف و اول ، حیاط مجموعه را احاطه کرده اند. از لحاظ موقعیت مکانی ، این مجموعه در نزدیکی مسجد امام ، م

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 6000000

اقامتگاه سنتی ایروانی
ایران ، اصفهان ، خیابان ابن سینا ، کوچه مسجد جامع ، پلاک ۴
Iravani traditional accommodation
St. Ibn Sina, Jame Mosque Alley, No. 4

اقامتگاه سنتی ایروانی - اقامتگاه سنتی ایروانی اصفهان بنایی‌ست 200 ساله و از یادگارهای دوره قاجار که با مرمتی که روی آن انجام شده رنگ و بویی امروزی نیز پیدا کرده است. این اقامتگاه سنتی که در سال 1396 درهایش به روی مهمانان گشوده شد ، خانه‌ای‌ست با صفا و نقلی یادآور خانه مادربزرگ‌ها.

Free Wifi
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 3850000

اقامتگاه سنتی خان نشین
ایران ، اصفهان ، خیابان ولیعصر ، کوچه ی شماره 9 ، بن بست نسترن
Khan neshin traditional accommodation
Valiasr Street, Alley No. 9, Nastaran Dam

اقامتگاه سنتی خان نشین - اقامتگاه سنتی خان نشین از بناهای قدیمی اصفهان است که این روزها با تغییر کاربری به یکی از جذاب‌ترین مکان‌ها برای اقامت در این شهر تبدیل شده. معماری متفاوت و ارتفاع بلند بنا نسبت به دیگر بناهای تاریخی از وجوه تمایز اقامتگاه سنتی خان نشین به حساب می‌آید. اقامت در اتاق‌هایی با پنجره‌های چوبی که به شیوه‌های سنتی چیده‌ شده‌اند و حیاط دنج این بنا با حوض آب کوچکش ، شما را به حال و هوا گذشته‌ها می‌برد.

Free Wifi
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 3850000

اقامتگاه سنتی قائلی
ایران ، اصفهان ، خیابان عبدالرزاق ، ابتدای خیابان سنبلستان ، نبش بن بست عدالت.
Ghaeli traditional accommodation
Abdul Razaq Street,the culmination of the impasse of justice

اقامتگاه سنتی قائلی - اگر دلتان بخواهد در مرکز شهر تاریخی اصفهان در اقامتگاهی سنتی بمانید ، اقامتگاه بومگردی قائلی می‌تواند یکی از انتخاب‌هایتان باشد. اقامتگاه سنتی قائلی خانه‌ای باصفا و قدیمی است که در سال 1396 بازسازی‌اش به اتمام رسیده. اقامتگاه در مجموع دارای 5 اتاق است که دو اتاق از این پنج تا در طبقه اول قرار گرفته‌اند و همینکه پنجره اتاقتان را باز کنید چشم‌انداز حوض و گلدان‌های دورش حالتان را روبه راه خواهد کرد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 1800000

اقامتگاه سنتی پاسارگاد
ایران ، اصفهان ، خیابان استانداری ، کوچه شهید عقیلی ، پلاک 5
Pasargad traditional accommodation
Governor General Street, Shahid Aghili Alley, No. 5

اقامتگاه سنتی پاسارگاد - اصفهان ، خانه‌های تاریخی که کاربری هتل را پیدا کرده‌اند کم ندارد و یکی از این خانه‌های تاریخی اقامتگاه سنتی پاسارگاد است. اقامتگاه سنتی پاسارگاد اصفهان بنایی‌ست به جا مانده از دوره پهلوی اول با درختان کاجی بلندقامت.

Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 2000000

اقامتگاه سنتی پنج دری
ایران ، شیراز ، خیابان ۹ دی ، شاهچراغ ، داخل کوچه هفت پیچ
Pang dari traditional accommodatin
Street 9 Dee, Shah Charagh, Inside Alley, Seven Screws

اقامتگاه سنتی پنج دری - یکی از قشنگ‌ترین خانه‌های تاریخی شیراز که به تازگی درهایش به روی مسافران گشوده شده و کاربری اقامتگاه را پیدا کرده است ، اقامتگاه سنتی پنج دری شیراز است. پنج دری خانه‌ای‌ست مربوط به دوره قاجار با عمری 120 ساله. تا مدت‌ها درهای این خانه تاریخی بسته بود تا اینکه در سال 1396 بازسازی‌اش کردند و حالا به یکی از دل‌نشین‌ترین اقامتگاه‌های شهر ادب و فرهنگ ایران تبدیل شده.

قیمت اتاق هر شب از

IRR 2310000

123