اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس

ایران ، جزیره قشم 55 کیلومتری مرکز شهر ، خیابان ساحلی جنوبی ، نرسیده به فرودگاه
Fardis coastal traditional accommodation
South Coast Street, not reaching the airport
اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس
اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس
ایران ، جزیره قشم
اقامتگاه بوم گردی

قیمت اتاق از
IRR 1,700,000
هر شب
Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included

کد هتل: 494
مسئول پاسخگو: نسترن رحمتی
02634449642 - 09129400358

اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس | ( اقامتگاه بوم گردی )
Fardis coastal traditional accommodation

اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس - Fardis coastal traditional accommodation
7

اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس ( اقامتگاه بوم گردی ) - اتاق های این بوم گردی که همگی مطابق با معماری جنوب کشور با طرح خانه های کپری با سقف هایی گنبدی ساخته شده اند ، در کنار هم در فاصله 60 متری دریای نیلگون خلیج فارس قرار گرفته اند . رستوران محلی فردیس با سرو غذاهای بومی و سنتی خوشمزه ترین قسمت اقامت در این بوم گردی می باشد . علاوه بر آن زمین والیبال ساحلی ، ماهیگیری و صید خرچنگ به روش محلی ها و ساحلی امن و تمیز برای شنا و شن بازی از سرگرمی هاییست که میتوانید با اقامت در فردیس از انجام آنها لذت ببرید .

اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس قشم در 55 کیلومتری مرکز جزیره و در خیابان ساحلی واقع شده است که بهار سال 1396 به عنوان اقامتگاه بومگردی به بهره برداری رسید. اتاق هایی با سقف های گنبدی شکل در دل ساحل دریای خلیج فارس به همراه اقامتی نوستالژیک به سبک مردمان خونگرم جزیره قشم از ویژگی های منحصر به فرد اقامتگاه فردیس می باشد. اقامتگاه بوم گردی فردیس دارای 6 باب اتاق می باشد که این اتاق ها در کنار یکدیگر در نزدیک ساحل واقع شده اند. به دلیل قرارگیری اتاق های اقامتگاه در نزدیک ترین فاصله به دریا ، آب و هوای مرطوب و بارندگی شدید در برخی از فصول سال ، اتاق های اقامتگاه فردیس فاقد پنجره هستند که این امر سبب شده است هوایی معتدل در اتاق ها ایجاد گردد و از رطوبت و ورود آب به اتاق ها جلوگیری شود. فاصله ی حدودا 8 کیلومتری جهت دسترسی به اسکله مرتبط با جزیره هنگام و همچنین مسافت 18 کیلومتر تا جنگل حرا از مزایای موقعیت مکانی مناسب اقامتگاه فردیس می باشد. برای آن دسته از گردشگرانی که به دنبال فرصتی برای دوری از زندگی شهری هستند و جهت گذران اقامتی آرامش بخش در محیطی دنج به این جزیره سفر می کنند اقامتگاه سنتی فردیس تجربه ای بی نظیر می باشد.

فاصله تا اماکن اصلی

فاصله تا فرودگاه بین المللی قشم 5.3 کیلومتر ( 6 دقیقه ) ، فاصله تا ایستگاه راه آهن بندر عباس ، 124 کیلومتر ( 2 ساعت و 13 دقیقه ) ، فاصله تا پایانه مسافربری بندرعباس 130 کیلومتر ( 2 ساعت و 21 دقیقه ) ، فاصله تا جنگل دریایی حرا 104 کیلومتر ( 3 ساعت و 24 دقیقه ) ، فاصله تا دره تندیس‌ ها 26.4 کیلومتر ( 24 دقیقه ) ، فاصله تا سد گوران 34.5 کیلومتر ( 29 دقیقه ) ، فاصله تا سد پی پشت 35.1 کیلومتر ( 29 دقیقه ) ، فاصله تا تنگه چاهکوه 45.2 کیلومتر (37 دقیقه ) ، فاصله تا جزیره ناز 29.5 کیلومتر ( 24 دقیقه ) ، فاصله تا قلعه قشم 58.1 کیلومتر ( 49 دقیقه ) ، فاصله تا بازار قدیم قشم 58 کیلومتر ( 50 دقیقه )
امکانات و خدمات هتل

اینترنت Wi-Fi
حمام ، سرویس بهداشتی
سرویس بهداشتی فرنگی
پارکینگ
روم سرویس 24 ساعته
تاکسی سرویس
تلفن

مشخصات اتاق‌های

نوع اتاق
امکانات اتاق
قیمت اتاق برای هر شب
رزرواسیون هتل

اتاق چهار نفره
اتاق چهار نفره ، کف خواب
18 مترمربع
دید اتاق ساحل و دریا
4 بزرگسال و 0 کودک
یک نفر ظرفیت اضافه ( 350 ، 000 تومان ) هر اتاق دارای دو قسمت است که به وسیله راهرو به یکدیگر متصل شده اند ، یک قسمت شامل سالن نشیمن و محل خواب و قسمتی دیگر حمام و سرویس بهداشتی قرار دارد ( فاقد یخچال ).

اینترنت وای فای رایگان
پارکینگ
با صبحانه
IRR 1,890,000
IRR 1,700,000


موجود
غیر قابل کنسلی

ecotourism

ecotourism