تور کردستان ، اورامانات و زریوار این تور در حال حاضر بسته است. تورهای این مسیر بزودی باز خواهند شد.

تور 3 روزه سنندج - اقامتگاه بومگردی ( خانه محلی )

روستاگردی در اورامان و بازدید از معماری خشکه چین در بافت بومی روستا ، پیاده روی و طبیعت گردی در حاشیه رودخانه سیروان ، دیدار و عکاسی از مناظر و چشم‌انداز های گردنه ژالانه ، گشت و قایق سواری دریاچه زریوار ، بازدید از خانه کردهای سنندج و آشنایی با فرهنگ مردمان کردستان ، بازار مریوان با جنس‌های کولبران ، تجربه طعم ماهی کباب زریوار با طبخ کردستانی
حرکت از البرز ، کرج جلوی درب آژانس
زمینی
وسیله نقلیه توریستی

15 الی 1401/3/13
اجرا نمی‌شودسوالات متداول مشتریان تور کردستان ، اورامانات و زریوار


خدمات تور کردستان ، اورامانات و زریوار

اجرای گشت‌های اعلام شده + پرداخت ورودیه‌ها (پرداخت هزینه برنامه‌های اختیاری به‌عهده همسفران است)
بیمه مسافرتی
تیم سرپرستی
جلسه حضوری معارفه تور برای همسفران در رستوران
3 وعده صبحانه 1 وعده نهار

تور کردستان ، اورامانات و زریوار ، 3 روز سنندج ، اقامتگاه بومگردی ، سفر گروهی 3 روزه ( 3 روز و 2 شب ) زمینی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی ( حتی وعده های غذایی به عهده مشاوران سفر ) بر عهده همسفران است.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری
کفش کوهنوردی
لباس گرم
دارو و لوازم شخصی
لوازم پیشنهادی سفر
دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
عینک آفتابی
یک دست لباس اضافه
بالش گردنی
برای سفر به سنندج چه مدارکی لازم داریم؟
کارت ملی
داشتن کارت واکسن دو دوز
در تور کردستان ، اورامانات و زریوار چه اماکنی بازدید خواهد شد؟
  • روستاگردی در اورامان و بازدید از معماری خشکه چین در بافت بومی روستا ، پیاده روی و طبیعت گردی در حاشیه رودخانه سیروان ، دیدار و عکاسی از مناظر و چشم‌انداز های گردنه ژالانه ، گشت و قایق سواری دریاچه زریوار ، بازدید از خانه کردهای سنندج و آشنایی با فرهنگ مردمان کردستان ، بازار مریوان با جنس‌های کولبران ، تجربه طعم ماهی کباب زریوار با طبخ کردستانی

دانستنی‌های تور کردستان ، اورامانات و زریوار
جاذبه‌های گردشگری سنندج را معرفی کنید.

  • جاذبه‌های گردشگری سنندج
    سَنَندَج (به کردی: سِنَه) دومین شهر بزرگ کرد نشین و بیست و سومین شهر بزرگ ایران و مرکز استان کردستان در غرب ایران است. نام سنندج دگرگون شدهٔ سنه‌دژ است و سنه دژ نیز دگرگون شده نام سینه دژاست و به این علت این نام را انتخاب کردند زیرا در وسط و مرکز یا سینه دژ (کوه)های آبیدر و رشته کوه زاگرس است. شهر سنندج به شهر هزارتپه معروف است و همچنین به سنندج شهر مساجد نیز می‌گویند. زبان مردم ، کردی سورانی با لهجه اردلانی است که پس از گذشت زمان تغییراتی در سخن گفتن و لهجه ساکنان آن منطقه ایجاد شده‌است.
    سنندج به لحاظ موقعیت جغرافیایی و فعالیت‌های شهرسازی عصر صفوی و قاجار ، از بافت شهری سنتی با ارزشی برخوردار است که بناهای مسکونی و عام‌المنفعه متعددی مانند حمام ، مساجد و بازار در آن باقی مانده‌است ؛ و دارای محدودهٔ بافت تاریخی فرهنگی با وسعتی معادل ۱۱۲ هکتار است. این شهر یکی از قطب‌های گردشگری سالم در ایران شناخته می‌شود.
    شهر سنندج دارای تعداد بسیار زیادی عمارت و خانه‌های تاریخی ، بازار ، حمام ، مساجد ، امامزاده و پارک است.
    همچنین تعدادی قلل مرتفع ، مجموعه تفریحی آبیدر و بزرگترین سینمای روباز جهان در شهر سنندج قرار دارد.

آیا پس از اینکه تور کردستان ، اورامانات و زریوار را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور کردستان ، اورامانات و زریوار واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور کردستان ، اورامانات و زریوار شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور کردستان ، اورامانات و زریوار را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور کردستان ، اورامانات و زریوار می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور سنندج چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور سنندج بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای سنندج در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز سنندج ، مسافت پرواز ، درجه هتل سنندج ، خدماتی که هتل سنندج به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور سنندج هستند. برای اطلاع از قیمت تور سنندج بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور سنندج به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور سنندج چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور سنندج بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای سنندج تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به سنندج با توجه به شرایط آب و هوای سنندج فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که سنندج خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به سنندج سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان سنندج را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری سنندج و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان سنندج را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان سنندج چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری سنندج را بخرید چون معمولا وقتی تورهای سنندج از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری سنندج از جمله تورهای ارازن سنندج هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان سنندج انتخاب هتل های ارزان سنندج و پروازهای ارزان سنندج است. هتل های 3 ستاره سنندج و هتل های 2 ستاره سنندج از جمله هتل های ارزان سنندج هستند. همچنین پروازهای چارتری سنندج هم در مقایسه با پروازهای دیگر سنندج خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان سنندج باید پروازهای چارتری ارزان سنندج را با هتل های ارزان سنندج رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به سنندج در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان سنندج باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای سنندج نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای سنندج و هتل های سنندج خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان سنندج را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان سنندج این است که تور زمینی سنندج را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس سنندج و یا بلیط قطار سنندج در کنار هتل های ارزان سنندج می‌توانید با تور ارزان به سنندج سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا سنندج وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور سنندج چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور سنندج فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور سنندج به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور سنندج هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در سنندج ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور سنندج باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور سنندج گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان سنندج سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور سنندج همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان سنندج را خریداری نمایید

آفر تور سنندج چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان سنندج به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور سنندج در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور سنندج را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر سنندج در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور لحظه آخری سنندج

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 سنندج نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور سنندج خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری سنندج باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور سنندج لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور کردستان ، اورامانات و زریوار

امتیاز مسافران به تور کردستان ، اورامانات و زریوار


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور کردستان ، اورامانات و زریوار را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور کردستان ، اورامانات و زریوار
نظری ثبت نشده است