New Hotels
هتل‌های کنیا


هتل رادیسون بلو نایروبی
کنیا ، نایروبی ،
Radisson Blu Hotel Nairobi Upper Hill
Elgon Road, Upper Hill, 00100Â Nairobi

هتل رادیسون بلو نایروبی - هتل رادیسون بلو در نایروبی واقع شده و در فاصله 20 دقیقه با پارک ملی نایروبی قرار دارد. این هتل در منطقه تجاری تجاری مرکزی واقع شده و دارای 12 اتاق نشست و مرکز تجاری است. این مجهز به یک بار ، مرکز آبگرم و مرکز تناسب اندام است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
24,790,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

InterContinental Nairobi Hotel
City Hall Way, 00200 Nairobi

هتل اینترکانتیننتال نایروبی - این هتل دارای استخر شنای سرپوشیده و سالن بدنسازی با یک سالن بدنسازی است و یک بارکد سافاری استعماری است که کوکتل و آسانسورهای سبک را ارائه می‌دهد. اتاقهای هوشمند و گرمایش ، اتاقهای هوشمند و سوئیت با تلویزیون ماهوارهای و نمایشگاه نایروبی ، استخر یا پارک وجود دارد. برخی از اقامت ها دارای سالن یا آشپزخانه اضافی هستند.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
14,606,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

DoubleTree by Hilton Nairobi Hotel
Ngong Lane, off Ngong road, Nairobi, Kenya

هتل دابل تری بای هیلتون نایروبی - هتل دابل تری بای هیلتون واقع در گوشه ای آرام ، نزدیک جاده ان جونگ ، دارای طراحی مدرن و مدرن است. این هتل دارای تهویه مطبوع و استخر روباز است. پرستیژ پلازا در 5 دقیقه پیاده روی است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
14,070,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب


جاذبه‌های توریستی کشور کنیا
کنیا قدرتمند ترین کشور شرق آفریقا از لحاظ اقتصادی است و همچنین کشوری با درآمد متوسط است که به سرعت در حال پیشرفت می باشد. با اینکه کنیا گروه ها و فرهنگ های متفاوتی را دارد اما مردم کنیا حس وطن پرستی بسیار زیادی نسبت به کشورشان دارند. بیشتر آن ها آینده کنیا را مثبت می‌بینند و از وجود گردشگرانی که باعث افزایش درآمد کشور می‌شوند ، خوشنود هستند. بیشتر گردشگران به خاطر طبیعت ، حیات وحش و فرهنگ فوق العاده ، به این کشور می آیند. پایتخت کنیا ؛ نایروبی می باشد. حیات وحش کنیا بین تیر تا مهر بیشتر دیده می شوند و کل های یالدار و گورخرها در مهاجرتشان در ماه مرداد به ماسای می رسند و تا مهر زمانی که به سرنگتی تانزانیا می روند ، آنجا می مانند. دیدن حیات وحش در تمام سال خوب است اما در پارک ملی های مختلف ، زمان های خاصی گردشگر بیشتری به خود جذب می کنند.

ecotourism