New Hotels
هتل‌های تونس


هتل لو رویال حمامات
تونس ، حمامات ،
Le Royal Hammamet Hotel
Zone Touristique Yasmine Hammamet Bp 237, 8050 Hammamet

هتل لو رویال حمامات - این هتل 5 ستاره در منطقه توریستی تونس واقع شده است. مرکز اسپا این هتل دارای استخر سرپوشیده ، مرکز تناسب اندام و سالن زیبایی است. مهمانان با تهویه مطبوع دارای تراس خصوصی هستند.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
19,720,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل بلودر فورتی حمامات
تونس ، حمامات ،
Hôtel Belvédère Fourati
10 Avenue des Etats Unis d'Amérique, 1002 Tunis

هتل بلودر فورتی حمامات - هتل بلودر فورتی واقع در تونس ، در 100 متری از پارک بلودر ، امکانات دسترسی وای فای و پارکینگ رایگان را دارد. مهمانان می‌توانند از رستوران های هتل لذت ببرند.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
23,780,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل استیجن برگر حمامات
تونس ، حمامات ،
Steigenberger Marhaba Thalasso Hotel
Avenue Moncef Bey 8056 Hammamet Tunisie, 8056 Hammamet, Tunisia

هتل استیجن برگر حمامات - هتل Marhaba در 3 کیلومتری ساوسوس ، 3 کیلومتری موزه داریه سید و 1 کیلومتری از ریبات قرار دارد. دارای یک استخر خصوصی خصوصی ، استخر فصلی ، استخر ، زمین تنیس و فای رایگان است. این هتل دارای پذیرش 24 ساعته در پارکینگ می باشد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
39,730,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب


جاذبه‌های توریستی کشور تونس
تونِس نام کشوری در شمال آفریقا و جنوب دریای مدیترانه است که از غرب با الجزایر و از شرق و جنوب با لیبی هم‌مرز است. پایتخت این کشور شهر تونس است. با توجه به موقعیت استراتژیکی تونس در شمال آفریقا و در کنار دریای مدیترانه ، این کشور در طول تاریخ ۳ هزار سالهٔ خویش در معرض رفت‌وآمد تمدن‌ها و فرهنگ‌های مختلف قرار گرفته که مهمترین آن عبارتند از قرطاجی‌ها (با پایه‌گذاری یک زن به نام علیسه) ، رومی‌ها ، مسلمان‌ها (عرب‌ها ، خراسانی‌ها و ترک‌ها) و اروپایی‌ها (پرتغال ، اسپانیا و فرانسه) ؛ تونس در سال۱۸۸۱م میلادی تحت حمایت فرانسه قرار گرفت ؛ که به گفتهٔ خود تونسی‌ها این تحت‌الحمایه بودن ، بالاترین ضرر را به تونس و مرم عربی زده‌است.

ecotourism
zeytin.ir
اخبار تجارت الکترونیکی