24 ساعته بدون پرداخت ، درخواست رزرو خود را ثبت کنید. خانم کمپانی در ساعت اداری جهت رزرو قطعی با شما تماس می‌گیرد. شرایط قرارداد.

هتل کاروانسرای مشیر یزد

ایران ، یزد
قیمت اتاق از 550,000 تومان / هر شب

هتل کاروانسرای مشیر یزد ( هتل دو ستاره ) - هتل دو ستاره مشیر از یادگارهای معماری قرون گذشته ، که در زمان مظفرالدین شاه قاجار به دست فتح الله مشیر الممالک در شهر تاریخی و کهن یزد بنا گردیده است. قدمت این هتل به ۱۵۰ سال پیش می رسد که در سال ۱۳۷۵ بازسازی آن آغاز شد و در سال ۱۳۸۵ افتتاح گردید و در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است.

اینترنت وای فای رایگان با صبحانه


کاروانسرای مشیر که زمانی مامن اقامتگاه مسافران خسته از رنج راه بوده ، اکنون به هتلی زیبا و چشم نواز مبدل شده است. صرف غذا در رستوران زیبا و مجهز هتل کاروانسرا با کاشی های هفت رنگ سنتی و معماری خاص آن لحظاتی به یادماندنی را برای مسافران گرامی خلق می کند. اینک کاروانسرای مشیر درسـرایی متعـلق به دوران قــاجار و وابسته به آستانه مقدس امامزاده جعفر (ع) با امکانـات مـدرن و استـاندارد ، میزبان میهمانان گرامی می باشد.لیست تورها ایران ، یزد
نام تور تعداد روز محل اقامت حمل و نقل شروع قیمت تاریخ
تور یزد 3 روزه هواپیمایی ماهان 3,290,000 تومان همه روزه
تور یزد 4 روزه هواپیمایی زاگرس 3,270,000 تومان همه روزه
تور یزد 4 روزه هواپیمایی ماهان 4,270,000 تومان همه روزه
تور یزد 4 روزه زمینی 2,850,000 تومان همه روزه
تور یزد 3 روزه زمینی 2,050,000 تومان همه روزه
تور یزد گردی 3 روزه زمینی 1,745,000 تومان همه روزه

اتاق‌های هتل کاروانسرای مشیر یزد - رتبه هتل 2

اتاق دو تخته
اتاق دو تخته
دو تخت سینگل

دید اتاق محوطه کاروانسرا
2 بزرگسال و 1 کودک
یک تخت اضافه جهت کودک

اینترنت وای فای رایگان
با صبحانه

800,000 تومان
550,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود

اتاق سه تخته
اتاق سه تخته
سه تخت سینگل

دید اتاق محوطه کاروانسرا
3 بزرگسال و 1 کودک
یک تخت اضافه جهت کودک

اینترنت وای فای رایگان
با صبحانه

914,000 تومان
690,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود

سوئیت پنج نفره
سوئیت پنج نفره
پنج تخت سینگل

دید اتاق محوطه کاوانسرا
4 بزرگسال و 1 کودک
یک تخت اضافه جهت کودک

اینترنت وای فای رایگان
با صبحانه

1,366,000 تومان
998,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود
نمای کاروانسرای مشیر
کاروانسرای مشیر
رستوران کاروانسرای مشیرسوالات متداول مشتریان درباره هتل کاروانسرای مشیر یزد از مشاوران سفر


امکانات و خدمات هتل
صندوق امانات شخصی داخل اتاق
اینترنت Wi-Fi
تلویزیون
تلویزیون ال سی دی
یخچال (مینی بار)
سیستم تهویه مطبوع
حمام ، سرویس بهداشتی
سرویس بهداشتی فرنگی
آینه اصلاح و ملزومات بهداشتی
مبلمان
لابی
رستوران
پله اضطراری و خروج اضطراری
روم سرویس 24 ساعته
سیستم اطفاء حریق
فاصله هتل کاروانسرای مشیر یزد تا اماکن اصلی شهر

فاصله تا مجتمع تجاری ، تفریحی ستاره یزد ۱۹ دقیقه پیاده (۱ کیلومتر و ۵۵۶ متر) ، فاصله تا آبشار دره گاهان ۳۹ دقیقه با خودرو (۳۹ کیلومتر و ۳۲۳ متر) ، فاصله تا مجموعه خان ۸ دقیقه پیاده (۶۸۵ متر) ، فاصله تا رستوران ابوالمعالی ۲۰ دقیقه پیاده (۱ کیلومتر و ۶۴۲ متر) ، فاصله تا رستوران تالار ۱۶ دقیقه با خودرو (۸ کیلومتر و ۱۱۶ متر) ، فاصله تا رستوران سزار ۱۷ دقیقه با خودرو (۷ کیلومتر و ۶۷ متر) ، فاصله تا زندان اسکندر ۷ دقیقه با خودرو (۱ کیلومتر و ۹۴۱ متر) ، فاصله تا مرکز خرید آریا ۲۱ دقیقه با خودرو (۹ کیلومتر و ۴۳۱ متر) ، فاصله تا آتشکده زرتشتیان یزد ۸ دقیقه با خودرو (۲ کیلومتر و ۶۳۴ متر) ، فاصله تا آب انبار شش بادگیری ۲۱ دقیقه پیاده (۱ کیلومتر و ۶۸۴ متر) ، فاصله تا بازار خان ۴ دقیقه پیاده (۳۰۴ متر) ، فاصله تا خانه لاری ها ۷ دقیقه با خودرو (۲ کیلومتر و ۷۲۳ متر) ، فاصله تا میدان امیر چخماق ۱۲ دقیقه پیاده (۹۵۵ متر) ، فاصله تا دخمه زرتشتیان ۲۳ دقیقه با خودرو (۱۳ کیلومتر و ۹۴ متر) ، فاصله تا باغ دولت آباد ۶ دقیقه با خودرو (۲ کیلومتر و ۶۲۳ متر) ، فاصله تا مسجد جامع ۱۵ دقیقه پیاده (۱ کیلومتر و ۲۴۳ متر) ، فاصله تا ایستگاه راه آهن ۱۳ دقیقه با خودرو (۶ کیلومتر و ۶۲۰ متر) ، فاصله تا فرودگاه بین المللی شهید صدوقی ۱۸ دقیقه با خودرو (۱۰ کیلومتر و ۱۱۴ متر) ، فاصله تا پایانه مسافربری ۲۰ دقیقه با خودرو (۱۰ کیلومتر و ۸۶۱ متر) ، فاصله تا بادگیر ها ۱۱ دقیقه پیاده (۸۹۰ متر) ، فاصله تا حسینیه و میدان وقت و ساعت و نخل ۶ دقیقه با خودرو (۱ کیلومتر و ۵۲۴ متر) ، فاصله تا موزه آیینه و روشنایی ۱۴ دقیقه با خودرو (۵ کیلومتر و ۱۵۱ متر) ، فاصله تا پارک کوهستان ۱۸ دقیقه با خودرو (۱۱ کیلومتر و ۹۸۸ متر

جاذبه‌های گردشگری یزد ، ایران

مشخص‌ترین وجهه شهر ، معماری خاص کویری آن است. بادگیرها ، مناره‌ها و گنبدها مشخص‌ترین جنبه ظاهری معماری شهر است. در این معماری از بادگیر برای گرفتن جریان باد و خنک کردن فضای ساختمان به کار می‌رفته‌است. بافت و ساخت معماری ویژهٔ منطقهٔ یزد از بارزترین نمونه‌های معماری خاص اقلیم‌های گرم و خشک در جهان است. تناسب آن با نیازها و شرایط اقلیمی- فرهنگی مردم منطقه ، گذشته از زیبایی خاص این معماری ، از ویژگی‌های آن است. در مرکز هر محله معمولاً حمام ، بازارچه ، آب انبار ، مسجد ، حسینیه ، لرد ، کارگاه‌های کوچک ، جوی آب (برای دسترسی به قنات) قرار دارد که بسیاری از این امکانات هنوز پابرجا هستند.

آدرس و موقعیت هتل کاروانسرای مشیر یزد کجاست؟
Moshir Kervansaray Hotel • Imamzadeh Boulevard, Jafar Boulevard, Mosalli Street
tel: • fax: • e-mail: Website • Hotel Code: C-27

آدرس هتل کاروانسرای مشیر یزد - ایران ، یزد ، بلوار امام‌زاده جعفر ، خیابان مصلی ، بازارچه مشیرالممالک
فرایندهای جدید برای تمیز کردن و بهداشت هتل کاروانسرای مشیر یزد؟

اعضای تیم هتل کاروانسرای مشیر یزد در حال انجام آموزش های پیشرفته نظافت ، هم در بهداشت شخصی و هم در برنامه های تمیز کردن جدید هستند. ما همچنین از دستورالعمل های COVID-19 ارائه شده توسط مقامات بهداشت محلی پیروی می کنیم.

پیش از رزرو هتل کاروانسرای مشیر یزد چه طور درباره آن و فرآیند رزرو اطلاعات به دست بیاوریم؟

فرایند انتخاب و رزرو اینترنتی هتل کاروانسرای مشیر یزد در مشاوران سفر بسیار ساده است. به سادگی و با چند کلیک می توانید با انتخاب مقصد و تاریخ سفر خود ، اتاق مناسب خود را با قیمت مناسب رزرو کنید. با این حال در صورت نیاز ، تیم پشتیبانی مشاوران سفر 24 ساعته پاسخگوی شماست.

هزینه هتل کاروانسرای مشیر یزد را چه طور بپردازیم؟ با کارت‌های شتاب این فرآیند امکان‌پذیر است؟

زمانی که برای رزرو هتل کاروانسرای مشیر یزد به مشاوران سفر مراجعه می‌کنید ، خیالتان از هر بابت به خصوص پرداخت راحت باشد. شما می‌توانید هزینه رزرو هتل کاروانسرای مشیر یزد را با همین کارت‌های شتاب ساده خودتان بپردازید. به هیچ وجه نیازی به استفاده از کارت‌های اعتباری خارجی نیست.

آیا پس از اینکه هتل کاروانسرای مشیر یزد را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در مشاوران سفر در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های هتل کاروانسرای مشیر یزد واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

در چه ساعتی می‌توانیم در هتل کاروانسرای مشیر یزد اتاق‌مان را تحویل بگیریم و در چه ساعتی باید اتاق را پس دهیم؟

عموما ورود مسافر به اتاق (چک‌این) در ساعت 14 و خروج مسافر (چک‌اوت) ساعت 12 ظهر است.

نیم‌شارژ ورود و خروج چیست؟

ساعت ورود به هتل کاروانسرای مشیر یزد ساعت 14 و خروج 12 ظهر است؛ مسافرانی که ورود زود هنگام (حدود ساعت 8 صبح) یا خروج دیر هنگام (حدود ساعت 18 عصر) را دارند ، از این گزینه استفاده می‌کنند؛ قیمت نیم‌شارژ معمولا نصف رزرو یک شب است.

کودکان تا چه سنی رایگان پذیرش می‌شوند و تخت آنها چگونه است؟

شرایط سنی کودک برای پذیرش در هتل کاروانسرای مشیر یزد در قسمت قوانین اطلاع رسانی شده است.

تفاوت اتاق‌ها با هم مانند دبل یا توئین بودن یا جونیور یا امپریال یا حتی سوئیت چیست؟

اتاق دبل دو تا تخت چسبیده به هم دارند و مناسب زوج‌ها هستند؛ و اتاق‌های تویین دو تخت سینگل یا جدا از هم دارند. اتاق‌هایی مثل جونیور یا امپریال از نظر متراژ دیزاین و طبقات اتاق‌های بهتری هستند نسبت به اتاق های استاندارد. البته سرویس و خدمات هتل کاروانسرای مشیر یزد برای همه اتاق‌ها یکسان است.

واچر هتل چیست؟

رسید پرداخت و تاییدیه رزرو اقامتگاه را «واچر» می‌گویند. واچر پس از پرداخت از سوی سیستم رزرواسیون مشاوران سفر صادر می‌شود و در اختیار رزرو‌کننده در پروفایل کاربری ایشان قرار خواهد گرفت.

دلیل تفاوت نرخ شما با هتل کاروانسرای مشیر یزد چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای هتل کاروانسرای مشیر یزد را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای هتل کاروانسرای مشیر یزد می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کشور دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.نظرات و پیشنهادات


، نظرات و پیشنهادات خود به خدمات هتل کاروانسرای مشیر یزد را ثبت کنید

 
به خدمات هتل کاروانسرای مشیر یزد امتیاز دهیدنظرات مسافران به خدمات هتل کاروانسرای مشیر یزد
نظری ثبت نشده است


بیشتر بمانید در یزد ، ایران - هتل‌های پیشنهادی ما


هتل‌های دو ستاره‌ در یزد ، ایران