Loading ..

هتل پارسیان بوعلی همدان - Hamedan Persian Hotel
هتل چهار ستاره در همدان
توصیه شده توسط مشاوران سفر

هتل پارسیان بوعلی همدان

ایران ، همدان ، خیابان بوعلی

Hamedan Persian Hotel • Iran, Hamedan, Bou Ali Ave

هتل پارسیان بوعلی همدان ( هتل چهار ستاره ) - هتل ۴ ستاره پارسیان بوعلی همدان یکی از بهترین هتل های زنجیره ای شرکت هتل های پارسیان با قدمت طولانی در سال ۱۳۳۲ تاسیس و در سال ۱۳۳۵ به بهره‏ برداری رسیده است ، هتل در مرکز شهر زیبا و تاریخی همدان درخیابان بوعلی واقع گردیده است ، ساختمان مرکزی هتل بوعلی با دو باغ زیبا احاطه گردیده که زیبایی چشمگیر باغ را می توان از محوطه اتاق رویت نمود.

هتل چهار ستاره پارسیان بوعلی همدان یکی از بهترین هتل های زنجیره ای شرکت هتل های پارسیان با قدمت طولانی در سال ۱۳۳۲ تاسیس و در سال ۱۳۳۵ به بهره‏ برداری رسیده است ، هتل در مرکز شهر زیبا و تاریخی همدان درخیابان بوعلی واقع گردیده است ، ساختمان مرکزی هتل بوعلی با دو باغ زیبا احاطه گردیده که زیبایی چشمگیر باغ را می توان از محوطه اتاق رویت نمود ، این هتل با ارائه کلیه خدمات هتلداری و رستوران های بی نظیر سپید و ماد اوقات خوش و خاطره انگیزی را برای میهمانان به ارمغان می آورد

اتاق‌های هتل پارسیان بوعلی همدان

اتاق یک تخته

اتاق یک تخته

یک تخت سینگل

دید اتاق: شهر
ظرفیت اتاق: 1 بزرگسال
بدون ظرفیت اضافه

38 متر مربع
وای فای پارکینگ صبحانه

1,280,000 تومان - 1,098,000 تومان

اتاق دو تخته

اتاق دو تخته

دو تخت سینگل

دید اتاق: شهر
ظرفیت اتاق: 2 بزرگسال
بدون ظرفیت اضافه
وای فای پارکینگ صبحانه

1,580,000 تومان - 1,370,000 تومان

اتاق چهار تخته

اتاق چهار تخته

دو تخت دبل

دید اتاق: شهر
ظرفیت اتاق: 4 بزرگسال
بدون ظرفیت اضافه
وای فای پارکینگ صبحانه

3,150,000 تومان - 2,740,000 تومان

سوئیت چهار نفره

سوئیت چهار نفره

یک تخت دبل و دو تخت سینگل

دید اتاق: شهر
ظرفیت اتاق: 4 بزرگسال
بدون ظرفیت اضافه
وای فای پارکینگ صبحانه

3,890,000 تومان - 3,380,000 تومان


امکانات هتل پارسیان بوعلی همدان

صندوق امانات شخصی داخل اتاق
سیستم برقی یکپارچه
اینترنت Wi-Fi
تلویزیون
تلویزیون ال سی دی
کانال ماهواره ای
یخچال (مینی بار)
سیستم تهویه مطبوع
آینه اصلاح و ملزومات بهداشتی
مبلمان
آسانسور
لابی
رستوران
پله اضطراری و خروج اضطراری
پارکینگ
کافی شاپ
فروشگاه
روم سرویس 24 ساعته
سیستم اطفاء حریق
برق اضطراری
استخر سرپوشیده

فاصله هتل پارسیان بوعلی همدان تا اماکن اصلی شهر

فاصله تا میدان امام خمینی ۱۷ دقیقه پیاده (۱ کیلومتر و ۵۲۷ متر) ، فاصله تا غار علیصدر ۱,۱ ساعت با خودرو (۷۹ کیلومتر و ۷۱۳ متر) ، فاصله تا آرامگاه حیقوق نبی ۱,۴ ساعت با خودرو (۹۴ کیلومتر و ۸۳۸ متر) ، فاصله تا مسجد جامع همدان ۹ دقیقه با خودرو (۳ کیلومتر و ۹۲۳ متر) ، فاصله تا برج قربان ۶ دقیقه پیاده (۲ کیلومتر و ۳۵۴ متر) ، فاصله تا تپه هگمتانه ۱۱ دقیقه با خودرو (۳ کیلومتر و ۴۷۱ متر) ، فاصله تا گنج نامه ۲۲ دقیقه با خودرو (۱۰ کیلومتر و ۴۶۳ متر) ، فاصله تا شیر سنگی ۶ دقیقه پیاده (۲ کیلومتر و ۲۳۶ متر) ، فاصله تا گنبد علویان ۱۲ دقیقه با خودرو (۳ کیلومتر و ۷۶۴ متر) ، فاصله تا آرامگاه استر و مردخای ۸ دقیقه پیاده (۲ کیلومتر و ۸۸۲ متر) ، فاصله تا تفرجگاه عباس آباد ۱۷ دقیقه با خودرو (۷ کیلومتر و ۱۱۰ متر) ، فاصله تا پیست اسکی تاریک دره ۳۷ دقیقه با خودرو (۱۵ کیلومتر و ۹۰۰ متر) ، فاصله تا آرامگاه ابوعلی سینا ۹ دقیقه پیاده (۸۳۴ متر) ، فاصله تا آرامگاه بابا طاهر ۱۵ دقیقه با خودرو (۴ کیلومتر و ۷۲۵ متر) ، فاصله تا فرودگاه بین المللی همدان ۲۴ دقیقه با خودرو (۱۱ کیلومتر و ۵۲۳ متر) ، فاصله تا باغ موزه نظری ۹ دقیقه پیاده (۶۴۲ متر) ، فاصله تا رستوران نعل اشکنه ۱۸ دقیقه با خودرو (۵ کیلومتر و ۹۸۶ متر) ، فاصله تا پایانه مسافربری ۱۷ دقیقه با خودرو (۵ کیلومتر و ۵۰۷ متر) ، فاصله تا موزه حمام قلعه ۶ دقیقه پیاده (۲ کیلومتر و ۱۵ متر) ، فاصله تا بازار سنتی ۱۰ دقیقه با خودرو (۳ کیلومتر و ۶۸ متر) ، فاصله تا لالجین ۳۴ دقیقه با خودرو (۲۸ کیلومتر و ۸۶۵ متر) ، فاصله تا مجتمع تجاری الماس ۵ دقیقه پیاده (۱ کیلومتر و ۸۹۱ متر) ، فاصله تا مجتمع تفریحی رنگین کمان ۱۴ دقیقه با خودرو (۵ کیلومتر و ۱۵۶ متر)

فرایندهای جدید برای تمیز کردن و بهداشت هتل پارسیان بوعلی همدان؟

اعضای تیم هتل پارسیان بوعلی همدان در حال انجام آموزش های پیشرفته نظافت ، هم در بهداشت شخصی و هم در برنامه های تمیز کردن جدید هستند. ما همچنین از دستورالعمل های COVID-19 ارائه شده توسط مقامات بهداشت محلی پیروی می کنیم.

پیش از رزرو هتل پارسیان بوعلی همدان چه طور درباره آن و فرآیند رزرو اطلاعات به دست بیاوریم؟

فرایند انتخاب و رزرو اینترنتی هتل پارسیان بوعلی همدان در مشاوران سفر بسیار ساده است. به سادگی و با چند کلیک می توانید با انتخاب مقصد و تاریخ سفر خود ، اتاق مناسب خود را با قیمت مناسب رزرو کنید. با این حال در صورت نیاز ، تیم پشتیبانی مشاوران سفر 24 ساعته پاسخگوی شماست.

هزینه هتل پارسیان بوعلی همدان را چه طور بپردازیم؟ با کارت‌های شتاب این فرآیند امکان‌پذیر است؟

زمانی که برای رزرو هتل پارسیان بوعلی همدان به مشاوران سفر مراجعه می‌کنید ، خیالتان از هر بابت به خصوص پرداخت راحت باشد. شما می‌توانید هزینه رزرو هتل پارسیان بوعلی همدان را با همین کارت‌های شتاب ساده خودتان بپردازید. به هیچ وجه نیازی به استفاده از کارت‌های اعتباری خارجی نیست.

آیا پس از اینکه هتل پارسیان بوعلی همدان را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در مشاوران سفر در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های هتل پارسیان بوعلی همدان واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

در چه ساعتی می‌توانیم در هتل پارسیان بوعلی همدان اتاق‌مان را تحویل بگیریم و در چه ساعتی باید اتاق را پس دهیم؟

عموما ورود مسافر به اتاق (چک‌این) در ساعت 14 و خروج مسافر (چک‌اوت) ساعت 12 ظهر است.

نیم‌شارژ ورود و خروج چیست؟

ساعت ورود به هتل پارسیان بوعلی همدان ساعت 14 و خروج 12 ظهر است؛ مسافرانی که ورود زود هنگام (حدود ساعت 8 صبح) یا خروج دیر هنگام (حدود ساعت 18 عصر) را دارند ، از این گزینه استفاده می‌کنند؛ قیمت نیم‌شارژ معمولا نصف رزرو یک شب است.

کودکان تا چه سنی رایگان پذیرش می‌شوند و تخت آنها چگونه است؟

شرایط سنی کودک برای پذیرش در هتل پارسیان بوعلی همدان در قسمت قوانین اطلاع رسانی شده است.

تفاوت اتاق‌ها با هم مانند دبل یا توئین بودن یا جونیور یا امپریال یا حتی سوئیت چیست؟

اتاق دبل دو تا تخت چسبیده به هم دارند و مناسب زوج‌ها هستند؛ و اتاق‌های تویین دو تخت سینگل یا جدا از هم دارند. اتاق‌هایی مثل جونیور یا امپریال از نظر متراژ دیزاین و طبقات اتاق‌های بهتری هستند نسبت به اتاق های استاندارد. البته سرویس و خدمات هتل پارسیان بوعلی همدان برای همه اتاق‌ها یکسان است.

واچر هتل چیست؟

رسید پرداخت و تاییدیه رزرو اقامتگاه را «واچر» می‌گویند. واچر پس از پرداخت از سوی سیستم رزرواسیون مشاوران سفر صادر می‌شود و در اختیار رزرو‌کننده در پروفایل کاربری ایشان قرار خواهد گرفت.

دلیل تفاوت نرخ شما با هتل پارسیان بوعلی همدان چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای هتل پارسیان بوعلی همدان را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای هتل پارسیان بوعلی همدان می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کشور دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.


امتیاز مهمان‌ها به این هتل

امتیاز مسافران به هتل پارسیان بوعلی همدان


، نظرات و امتیاز خود به خدمات هتل پارسیان بوعلی همدان را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات هتل پارسیان بوعلی همدان
نظری ثبت نشده است


هتل‌های 5 ستاره همدان ، ایران


هتل‌های چهار ستاره‌ در همدان ، ایران

جاذبه‌های گردشگری همدان ، ایران

هَمِدان ، هَمَدان یا به گویش محلی هِمِدان یکی از کلان‌شهرهای ایران در منطقهٔ غربی و کوهستانی ایران و مرکز شهرستان و استان همدان است. این شهر در دامنهٔ کوه الوند و در بلندای ۱٬۷۴۱ متری از سطح دریا واقع شده‌است و از شهرهای سردسیر ایران به‌شمار می‌آید. همدان قدیمی‌ترین شهر ایران و از کهن‌ترین شهرهای جهان است.
همدان یکی از مراکز صنعت گردشگری و صنایع‌دستی کشور ، هم از حیث میراث فرهنگی و قدمت تاریخی و هم از حیث امکان وضعیت گردشگری‌است.
از آثار تاریخی دورهٔ قبل از اسلام تپهٔ هگمتانه یکی از مکان‌های است که در طول سدهٔ گذشته بارها مورد حفاری قرار گرفته‌است. در طول حفاری‌های انجام شده ، آثار ارزشمند و بی‌نظیری کشف گردیده که اغلب متعلق به دوران هخامنشیان و نیاکان آنهاست. امروزه عموم باستان‌شناسان معتقد اند که این تپه (که وسیع‌ترین تپه باستانی ایران است) به بقایای ابنیهٔ کاسی ، مادی و هخامنشی تعلق دارد.
گورستان پارتی نیز در محوطهٔ شیر سنگی واقع شده‌است. این گورستان به مدت ۲۰۰ سال از اواخر دوران هخامنشی تا نیمهٔ اول دورهٔ سلوکی مورد استفاده بوده و سه روش تدفین مختلف در آن به چشم می‌خورد که می‌توان آن را بیانگر به وجود آمدن و گسترش سه جریان مذهبی متفاوت دانست که طی این دو سده جامعهٔ آن روز همدان را متأثر ساخته‌بود. همچنین آثاری همچون کتیبه‌های کتیبه‌های گنج‌نامه و مجسمه شیر سنگی نیز از آثار بجا مانده از دورهٔ قبل از اسلام هستند.
از دوره پس از اسلام نیز در نقاط مختلف شهر یادمان‌های متعددی برجای مانده که اهم آن‌ها عبارتند از: بقعهٔ خضر مربوط به قرن پنجم ، بنای بسیار زیبا و ارزشمند گنبد علویان ، آرامگاه استر و مردخای و برج قربان از دورهٔ سلجوقی ، پل آبشینه از دورهٔ صفوی و مسجد جامع همدان ، بازار همدان و میدان امام همدان از ابنیهٔ مهم بعد از دورهٔ صفوی است.


جاذبه‌های توریستی کشور ایران

ایران ( به معنی سرزمین آریاییان ) کشوری در جنوب غربی آسیا و در منطقه خاورمیانه با ۱٬۶۴۸٬۱۹۵ کیلومتر مربع وسعت و بر پایه سرشماری سال ۱۳۹۵ دارای ۷۹٬۹۲۶٬۲۷۰ نفر جمعیت است. ایران از شمال با جمهوری آذربایجان ، ارمنستان و ترکمنستان ، از شرق با افغانستان و پاکستان و از غرب با ترکیه و عراق همسایه است و همچنین از شمال به دریای خزر (کاسپین) و از جنوب به خلیج فارس و دریای عمان محدود می‌شود ، که دو منطقهٔ نخست از مناطق مهم استخراج نفت و گاز در جهان هستند. پایتخت ، بزرگ‌ترین شهر و مرکز فرهنگی ، اقتصادی ، سیاسی و اداری ایران ، تهران است. ایران کشوری با چندگانگی فرهنگیست که از گروه‌های زبانی و نژادی بسیاری تشکیل شده‌است که به‌طور رسمی اکثریت شیعه هستند. بسیاری از ایرانیان به زبان‌های فارسی ، ترکی آذربایجانی ، کردی ، لری ، بلوچی ، گیلکی ، تالشی و عرب های ایران صحبت می‌کنند اما زبان رسمی در ایران زبان فارسی است. ایران به عنوان یک سرزمین و یک ملت ، پیشینه‌ای کهن دارد و یکی از تاریخی‌ترین کشورهای جهان به‌شمار می‌رود.


© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ