هتل پارک این بای رادیسون جیپور

Park Inn by Radisson Jaipur Hotel
Sawai Jaisingh Hwy, Khasa Khoti Circle, Bani Park, 302016

هتل پارک این بای رادیسون جیپور

صفحه اول لیست هتل‌ها هتل‌های هند هتل‌های جیپور


هتل پارک این بای رادیسون جیپور - Park Inn by Radisson Jaipur Hotel
هتل چهار ستاره در جیپور
توصیه شده توسط مشاوران سفر

هتل پارک این بای رادیسون جیپور

هند ، جیپور
قیمت اتاق از 1,579,200 تومان / هر شب

اینترنت وای فای رایگان پارکینگ با صبحانه

هتل پارک این بای رادیسون جیپور ( هتل چهار ستاره ) - هتل چهار ستاره ی پارک این در بزرگراه ساوای جایسینق واقع شده و با ارتفاع بلندش در شهر فرهنگی جیپور قد برافراشته است.


شهر جیپور که با نام مستعار شهر صورتی شناخته شده برای داشتن کاخ ها و قلعه های متعددش شناخته شده است که مهمترین آنها هوا محل و جل محل هستند. یکی دیگر از دیدنی های محبوب شهر رصدخانه ی جانتار مانتار است که در اوایل قرن 18 ساخته شده است. مسافران تجاری امکانات برگزاری جلسات و نزدیکی آن به مرکز شهر را دوست خواهند داشت. گزینه های ناهار خوری شامل یک رستوران ، یک باربکیو بر روی بام و یک بار روی بام می‌باشند. هتل پارک جیپور فضای اقامتی راحتی را در شهر صورتی جیپور به مهمانانش ارائه می‌دهد.تصاویر هتل پارک این بای رادیسون جیپوراتاق‌های هتل پارک این بای رادیسون جیپور - رتبه هتل 4


اتاق دو نفره

اتاق دو نفره

یک تخت دبل
دید اتاق شهر
2 بزرگسال و 1 کودک - بدون ظرفیت اضافه

اینترنت وای فای پارکینگ با صبحانه

2,138,500 تومان

1,579,200 تومان

امکان کنسلی
موجود
اتاق دو تخته

اتاق دو تخته

دو تخت سینگل
دید اتاق شهر
2 بزرگسال و 1 کودک - بدون ظرفیت اضافه

اینترنت وای فای پارکینگ با صبحانه

2,434,600 تومان

1,743,700 تومان

امکان کنسلی
موجودسوالات متداول مشتریان درباره هتل پارک این بای رادیسون جیپور از مشاوران سفر


فاصله هتل پارک این بای رادیسون جیپور تا اماکن اصلی شهر

هتل پارک جیپور 13 کیلومتر تا فرودگاه ، یک کیلومتر تا ایستگاه راه آهن و تنها 2 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارد.

جاذبه‌های گردشگری جیپور ، هند

جیپور معروف به شهر صورتی از شهرهای تاریخی هند و مرکز ایالت راجنتان است که شمال غربی هند قرار دارد. جیپور یکی از مقاصد با شکوه توریستی در سطح جهان به شمار می رود که هر ساله چندین بازدید بین المللی دریافت می کند ، جیپور شهری واقع در بیابان راجتان است که به عنوان پایتخت ایالت راجستان هند به شمار می رود. این شهر با توجه به مقالات مجله گردشگری جاده های سبز ، برای طراحی های معماری صورتی رنگ و واحد آن پر طرفدار است و بهترین مقصد توریستی در هند است که در آن فرهنگ هند با تمام سبک های با شکوه هندی طراحی شده است. از پارک ملی ساریسکا و رانتامبور برای مشاوره برخی از نادر ترین حیوانات وحشی مثل ببر هندی ، یوز پلنگ ، آنتلوپ چهار پایی شبیه به گوزن با چهار شاخ و بسیاری از گربه های جنگلی ، دیدن فرمائید. در پیاده روی های طبیعی در امتداد جنگل ها برای مشاهده اکوسیستم زیبای گونه های گیاهی ، حیوانی و پرندگان این منطقه شرکت داشته باشید.

آدرس و موقعیت هتل پارک این بای رادیسون جیپور کجاست؟

آدرس هتل پارک این بای رادیسون جیپور - هند ، جیپور ،

Park Inn by Radisson Jaipur Hotel • Sawai Jaisingh Hwy, Khasa Khoti Circle, Bani Park, 302016
tel: • fax: • e-mail: Website • Hotel Code: C- 388

فرایندهای جدید برای تمیز کردن و بهداشت هتل پارک این بای رادیسون جیپور؟

اعضای تیم هتل پارک این بای رادیسون جیپور در حال انجام آموزش های پیشرفته نظافت ، هم در بهداشت شخصی و هم در برنامه های تمیز کردن جدید هستند. ما همچنین از دستورالعمل های COVID-19 ارائه شده توسط مقامات بهداشت محلی پیروی می کنیم.

پیش از رزرو هتل پارک این بای رادیسون جیپور چه طور درباره آن و فرآیند رزرو اطلاعات به دست بیاوریم؟

فرایند انتخاب و رزرو اینترنتی هتل پارک این بای رادیسون جیپور در مشاوران سفر بسیار ساده است. به سادگی و با چند کلیک می توانید با انتخاب مقصد و تاریخ سفر خود ، اتاق مناسب خود را با قیمت مناسب رزرو کنید. با این حال در صورت نیاز ، تیم پشتیبانی مشاوران سفر 24 ساعته پاسخگوی شماست.

هزینه هتل پارک این بای رادیسون جیپور را چه طور بپردازیم؟ با کارت‌های شتاب این فرآیند امکان‌پذیر است؟

زمانی که برای رزرو هتل پارک این بای رادیسون جیپور به مشاوران سفر مراجعه می‌کنید ، خیالتان از هر بابت به خصوص پرداخت راحت باشد. شما می‌توانید هزینه رزرو هتل پارک این بای رادیسون جیپور را با همین کارت‌های شتاب ساده خودتان بپردازید. به هیچ وجه نیازی به استفاده از کارت‌های اعتباری خارجی نیست.

آیا پس از اینکه هتل پارک این بای رادیسون جیپور را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در مشاوران سفر در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های هتل پارک این بای رادیسون جیپور واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

در چه ساعتی می‌توانیم در هتل پارک این بای رادیسون جیپور اتاق‌مان را تحویل بگیریم و در چه ساعتی باید اتاق را پس دهیم؟

عموما ورود مسافر به اتاق (چک‌این) در ساعت 14 و خروج مسافر (چک‌اوت) ساعت 12 ظهر است.

نیم‌شارژ ورود و خروج چیست؟

ساعت ورود به هتل پارک این بای رادیسون جیپور ساعت 14 و خروج 12 ظهر است؛ مسافرانی که ورود زود هنگام (حدود ساعت 8 صبح) یا خروج دیر هنگام (حدود ساعت 18 عصر) را دارند ، از این گزینه استفاده می‌کنند؛ قیمت نیم‌شارژ معمولا نصف رزرو یک شب است.

کودکان تا چه سنی رایگان پذیرش می‌شوند و تخت آنها چگونه است؟

شرایط سنی کودک برای پذیرش در هتل پارک این بای رادیسون جیپور در قسمت قوانین اطلاع رسانی شده است.

تفاوت اتاق‌ها با هم مانند دبل یا توئین بودن یا جونیور یا امپریال یا حتی سوئیت چیست؟

اتاق دبل دو تا تخت چسبیده به هم دارند و مناسب زوج‌ها هستند؛ و اتاق‌های تویین دو تخت سینگل یا جدا از هم دارند. اتاق‌هایی مثل جونیور یا امپریال از نظر متراژ دیزاین و طبقات اتاق‌های بهتری هستند نسبت به اتاق های استاندارد. البته سرویس و خدمات هتل پارک این بای رادیسون جیپور برای همه اتاق‌ها یکسان است.

واچر هتل چیست؟

رسید پرداخت و تاییدیه رزرو اقامتگاه را «واچر» می‌گویند. واچر پس از پرداخت از سوی سیستم رزرواسیون مشاوران سفر صادر می‌شود و در اختیار رزرو‌کننده در پروفایل کاربری ایشان قرار خواهد گرفت.

دلیل تفاوت نرخ شما با هتل پارک این بای رادیسون جیپور چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای هتل پارک این بای رادیسون جیپور را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای هتل پارک این بای رادیسون جیپور می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کشور دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.


امتیاز مهمان‌ها به این هتل

امتیاز مسافران به هتل پارک این بای رادیسون جیپور


، نظرات و امتیاز خود به خدمات هتل پارک این بای رادیسون جیپور را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات هتل پارک این بای رادیسون جیپور
نظری ثبت نشده است


هتل‌های 5 ستاره جیپور ، هند

هتل‌های چهار ستاره‌ در جیپور ، هند