Loading ..
صفحه اول هتل‌های ایران هتل‌های اردکان اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان

اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان - Anar Aghda traditional accommodation
اقامتگاه بوم گردی در اردکان
توصیه شده توسط مشاوران سفر

اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان

ایران ، اردکان ، عقدا ، جنب مسجد جامع عقدا

Anar Aghda traditional accommodation • Aqda, next to the mosque of Aghda

اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان ( اقامتگاه بوم گردی ) - اقامتگاه بوم گردی انار عقدا در نوروز سال 1396 پس از انجام عملیات مرمت و بازسازی فعالیت خود را آغاز کرد. از لحاظ موقعیت مکانی ، اقامتگاه انار در بخش عقدا و در فاصله 35 کیلومتری از شهر اردکان واقع است. همچنین فاصله اقامتگاه بوم گردی انار تا شهر یزد نیز حدود 90 کیلومتر است.

اقامتگاه بوم گردی انار عقدا دارای 15 باب اتاق است که در طبقات همکف و اول قرار گرفته اند. پیشینه این اقامتگاه به بیش از 300 سال پیش و دوران صفویه باز می گردد. اقامتگاه بوم گردی انار عقدا در نوروز سال 1396 پس از انجام عملیات مرمت و بازسازی فعالیت خود را آغاز کرد. از لحاظ موقعیت مکانی ، اقامتگاه انار در بخش عقدا و در فاصله 35 کیلومتری از شهر اردکان واقع است. همچنین فاصله اقامتگاه بوم گردی انار تا شهر یزد نیز حدود 90 کیلومتر است. به دلیل حفظ معماری سنتی و القاء حسی نوستالژیک ، برخی اتاق های اقامتگاه بوم گردی انار فاقد یخچال ، تخت ، حمام و سرویس بهداشتی هستند ، برای آسایش هرچه بیشتر مهمانان ، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به صورت عمومی در محوطه اقامتگاه تعبیه شده است. یخچال نیز به صورت عمومی در محوطه اقامتگاه وجود دارد که در صورت هماهنگی قبلی با پرسنل این مجموعه ، امکان استفاده از آن برای گردشگران فراهم شده است. شایان ذکر است اتاق های این مجموعه نیز فاقد تلویزیون هستند. افراد سالمند و خانواده هایی که کودک خردسال به همراه دارند توجه نمایند که اقامتگاه انار عقدا در بخش های داخلی و طبقات دارای پله می باشد. مهمانان عزیزی که به دنبال فرصتی برای دوری از زندگی روزمره و ماشینی هستند ، می توانند در اقامتگاه بومگردی طعم زندگی به سبک سنتی را تجربه کنند.

اتاق‌های اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان

اتاق دو تخته

اتاق دو تخته

دو تخت سینگل

دید اتاق: حیاط
ظرفیت اتاق: 2 بزرگسال
بدون ظرفیت اضافه
فاقد سرویس بهداشتی و حمام و یخچال . سرویس بهداشتی و حمام و یخچال به صورت عمومی در فضای اقامتگاه.
پارکینگ صبحانه

1,050,000 تومان - 690,000 تومان

اتاق دو نفره

اتاق دو نفره

کف خواب

دید اتاق: حیاط
ظرفیت اتاق: 2 بزرگسال
بدون ظرفیت اضافه
دارای سرویس بهداشتی و حمام و یخچال . سرویس بهداشتی و حمام و یخچال به صورت عمومی در فضای اقامتگاه.
پارکینگ صبحانه

1,450,000 تومان - 840,000 تومان

اتاق سه نفره

اتاق سه نفره

سه تخت سینگل

دید اتاق: حیاط
ظرفیت اتاق: 3 بزرگسال
بدون ظرفیت اضافه
فاقد سرویس بهداشتی و حمام و یخچال . سرویس بهداشتی و حمام و یخچال به صورت عمومی در فضای اقامتگاه.
پارکینگ صبحانه

1,680,000 تومان - 1,040,000 تومان

اتاق سه نفره

اتاق سه نفره

یک تخت دبل و یک تخت سینگل

دید اتاق: حیاط
ظرفیت اتاق: 3 بزرگسال
بدون ظرفیت اضافه
دارای حمام و سرویس بهداشتی . فاقد تلویزیون
پارکینگ صبحانه

1,680,000 تومان - 1,240,000 تومان

اتاق چهار نفره

اتاق چهار نفره

چهار تخت سینگل

دید اتاق: حیاط
ظرفیت اتاق: 4 بزرگسال
بدون ظرفیت اضافه
دارای حمام و سرویس بهداشتی . فاقد تلویزیون
پارکینگ صبحانه

1,990,000 تومان - 1,660,000 تومان


امکانات اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان

اینترنت Wi-Fi
تلویزیون
یخچال (مینی بار)
حمام ، سرویس بهداشتی
سرویس بهداشتی فرنگی
لابی
پارکینگ
روم سرویس 24 ساعته
تاکسی سرویس
تلفن

فاصله اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان تا اماکن اصلی شهر

اصله تا فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد 101 کیلومتر ( 1 ساعت و 1 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا ایستگاه راه آهن اردکان 35.3 کیلومتر ( 24 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا پایانه مسافربری اردکان 47.2 کیلومتر ( 35 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا چاپارخانه میبد 54.7 کیلومتر ( 38 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا برج تاریخی محمود آباد میبد 52.3 کیلومتر ( 41 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا نارین قلعه میبد 54.8 کیلومتر ( 38 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا قلعه بارجین میبد 53.8 کیلومتر (43 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا آب انبار حاج شیخ میبد 54.8 کیلومتر ( 38 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا باغ دولت آباد یزد ( میزبان بلند ترین بادگیر جهان ) 102 کیلومتر ( 1 ساعت و 18 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا بازار مسگر ها 102 کیلومتر ( 1ساعت و 9 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا بازار و حمام خان (طولانی ترین بازار یزد) 102 کیلومتر ( 1ساعت و 20 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا مجموعه امیر چقماق 103 کیلومتر ( 1 ساعت و 21 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا میدان مارکار (نقطه وسط ایران)106 کیلومتر ( 1 ساعت و 20 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا مسجد جامع اردکان 44.4 کیلومتر ( 34 دقیقه با ماشین ) ، فاصله تا آتشکده زرتشتیان یزد 106 کیلومتر ( 1 ساعت و 21 دقیقه با ماشین )

فرایندهای جدید برای تمیز کردن و بهداشت اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان؟

اعضای تیم اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان در حال انجام آموزش های پیشرفته نظافت ، هم در بهداشت شخصی و هم در برنامه های تمیز کردن جدید هستند. ما همچنین از دستورالعمل های COVID-19 ارائه شده توسط مقامات بهداشت محلی پیروی می کنیم.

پیش از رزرو اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان چه طور درباره آن و فرآیند رزرو اطلاعات به دست بیاوریم؟

فرایند انتخاب و رزرو اینترنتی اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان در مشاوران سفر بسیار ساده است. به سادگی و با چند کلیک می توانید با انتخاب مقصد و تاریخ سفر خود ، اتاق مناسب خود را با قیمت مناسب رزرو کنید. با این حال در صورت نیاز ، تیم پشتیبانی مشاوران سفر 24 ساعته پاسخگوی شماست.

هزینه اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان را چه طور بپردازیم؟ با کارت‌های شتاب این فرآیند امکان‌پذیر است؟

زمانی که برای رزرو اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان به مشاوران سفر مراجعه می‌کنید ، خیالتان از هر بابت به خصوص پرداخت راحت باشد. شما می‌توانید هزینه رزرو اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان را با همین کارت‌های شتاب ساده خودتان بپردازید. به هیچ وجه نیازی به استفاده از کارت‌های اعتباری خارجی نیست.

آیا پس از اینکه اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در مشاوران سفر در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

در چه ساعتی می‌توانیم در اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان اتاق‌مان را تحویل بگیریم و در چه ساعتی باید اتاق را پس دهیم؟

عموما ورود مسافر به اتاق (چک‌این) در ساعت 14 و خروج مسافر (چک‌اوت) ساعت 12 ظهر است.

نیم‌شارژ ورود و خروج چیست؟

ساعت ورود به اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان ساعت 14 و خروج 12 ظهر است؛ مسافرانی که ورود زود هنگام (حدود ساعت 8 صبح) یا خروج دیر هنگام (حدود ساعت 18 عصر) را دارند ، از این گزینه استفاده می‌کنند؛ قیمت نیم‌شارژ معمولا نصف رزرو یک شب است.

کودکان تا چه سنی رایگان پذیرش می‌شوند و تخت آنها چگونه است؟

شرایط سنی کودک برای پذیرش در اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان در قسمت قوانین اطلاع رسانی شده است.

تفاوت اتاق‌ها با هم مانند دبل یا توئین بودن یا جونیور یا امپریال یا حتی سوئیت چیست؟

اتاق دبل دو تا تخت چسبیده به هم دارند و مناسب زوج‌ها هستند؛ و اتاق‌های تویین دو تخت سینگل یا جدا از هم دارند. اتاق‌هایی مثل جونیور یا امپریال از نظر متراژ دیزاین و طبقات اتاق‌های بهتری هستند نسبت به اتاق های استاندارد. البته سرویس و خدمات اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان برای همه اتاق‌ها یکسان است.

واچر هتل چیست؟

رسید پرداخت و تاییدیه رزرو اقامتگاه را «واچر» می‌گویند. واچر پس از پرداخت از سوی سیستم رزرواسیون مشاوران سفر صادر می‌شود و در اختیار رزرو‌کننده در پروفایل کاربری ایشان قرار خواهد گرفت.

دلیل تفاوت نرخ شما با اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کشور دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.


امتیاز مهمان‌ها به این هتل

امتیاز مسافران به اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان


، نظرات و امتیاز خود به خدمات اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان
نظری ثبت نشده است


هتل‌های 5 ستاره اردکان ، ایران


اقامتگاه بوم گردی‌ در اردکان ، ایران

جاذبه‌های گردشگری اردکان ، ایران

اردکان مرکز شهرستان اردکان در استان یزد است. این شهر دارای وسعت بسیاری است و یک ثلث از وسعت استان یزد را به خود اختصاص داده است. اردکان که معروف به وسیع‌ترین شهر استان یزد است ، حدود ۲۴ هزار کیلومتر مساحت دارد. شهر اردکان از لحاظ تاریخی سابقه بسیاری دارد و امروزه هنوز هم قسمتی از حصارهای تاریخی شهر اردکان برجای مانده است. شهر اردکان دارای بافت قدیمی و معماری خاص خود است. این شهر باسابقه و تاریخی ، امروزه کارخانجات بسیاری را در خود جای داده و به همین دلیل ، عنوان قطب فولاد را به خود اختصاص داده است.
برخی سابقه شهر اردکان را به بعد از اسلام می‌رسانند. این در حالی است که نام اردکان و ریشه آن به زبان‌های باستانی ایران باز می‌گردد. مطابق منابع ، هسته اولیه شهر اردکان در گذشته ، محلی در ۱۰ کیلومتری شمال شهر اردکان فعلی بوده که اکنون زردُک نامیده می‌شود که بعد از اسلام نیز محل سکونت بوده است. می‌توان خرابه‌های خانه‌های مسکونی ، مسجد ، بازار ، قلعه و حسینیه قدیمی اردکان را در آن مشاهده کرد. علت تغییر مکان شهر به قسمت‌های پایین‌تر ، پیدا شدن آب شیرین در قسمت‌های کنونی شهر اردکان است. گفته شده اولین هسته شهر اردکان کنونی در قرن هشتم هجری قمری بنیاد گذاشته شد.
در مورد وجه تسمیه اردکان گفته شده که این نام از دو بخش «ارد» و «کان» تشکیل شده که ارد به معنای مقدس (به احتمال بسیار ریشه در ارت اوستایی در معنای راستی دارد) و کان در معنای جایگاه و مکان است. به این مفهوم اردکان در معنای جایگاه یا سرزمین مقدس (اگر ارد را همان ارت بدانیم سرزمین راستی هم معنا می‌دهد) شناخته می‌شود. بر این اساس احتمال می‌رود که بانیان شهر اردکان یا ارتاکان زرتشتی بوده باشند. بافت تاریخی اردکان یکی از سالم‌ترین بافت‌های ایران است که از گزند فرسایش به دور مانده است که علت آن کم بودن برف و باران در این منطقه و دور بودن از مرزهای کشور و مصون ماندن از حملات خارجی است. از لحاظ تاریخی شهر اردکان از دوره افشار به بعد جزی ایالت یزد بوده و در تمام دوره قاجار نیز جزی این ایالت محسوب می‌شد.
سوغات شهر اردکان را حلوا ارده و روغن کنجد تشکیل می‌دهند که در بازدید از شهر می‌توانند توجه گردشگران را به خود جلب کنند.


جاذبه‌های توریستی کشور ایران

ایران ( به معنی سرزمین آریاییان ) کشوری در جنوب غربی آسیا و در منطقه خاورمیانه با ۱٬۶۴۸٬۱۹۵ کیلومتر مربع وسعت و بر پایه سرشماری سال ۱۳۹۵ دارای ۷۹٬۹۲۶٬۲۷۰ نفر جمعیت است. ایران از شمال با جمهوری آذربایجان ، ارمنستان و ترکمنستان ، از شرق با افغانستان و پاکستان و از غرب با ترکیه و عراق همسایه است و همچنین از شمال به دریای خزر (کاسپین) و از جنوب به خلیج فارس و دریای عمان محدود می‌شود ، که دو منطقهٔ نخست از مناطق مهم استخراج نفت و گاز در جهان هستند. پایتخت ، بزرگ‌ترین شهر و مرکز فرهنگی ، اقتصادی ، سیاسی و اداری ایران ، تهران است. ایران کشوری با چندگانگی فرهنگیست که از گروه‌های زبانی و نژادی بسیاری تشکیل شده‌است که به‌طور رسمی اکثریت شیعه هستند. بسیاری از ایرانیان به زبان‌های فارسی ، ترکی آذربایجانی ، کردی ، لری ، بلوچی ، گیلکی ، تالشی و عرب های ایران صحبت می‌کنند اما زبان رسمی در ایران زبان فارسی است. ایران به عنوان یک سرزمین و یک ملت ، پیشینه‌ای کهن دارد و یکی از تاریخی‌ترین کشورهای جهان به‌شمار می‌رود.


© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ