24 ساعته بدون پرداخت ، درخواست رزرو خود را ثبت کنید. خانم کمپانی در ساعت اداری جهت رزرو قطعی با شما تماس می‌گیرد. شرایط قرارداد.

هتل آریو‌برزن شیراز

ایران ، شیراز
قیمت اتاق از 490,000 تومان / هر شب

هتل آریو‌برزن شیراز ( هتل چهار ستاره ) - هتل آریوبرزن شیراز در سال 1379 احداث گردید. این هتل در 5 طبقه اقامتی به همراه 50 باب اتاق و دارای امکانات مناسب و در خور مهمانان گرامی می باشد. بازسازی صورت گرفته بر روی قسمت های مختلف هتل آریو برزن در سال 1390 ، رضایت بیشتر مهمانان را به همراه داشته است. قرارگیری هتل چهار ستاره آریوبرزن شیراز در خیابان رودکی ، دسترسی به باغ ارم ، حرم شاه چراغ و ارگ کریم خان را آسان کرده است.

اینترنت وای فای رایگان پارکینگ با صبحانه


فاصله دسترسی به اماکن گردشگری (مجموعه زندیه ، شاهچراغ ، حافظ ، سعدی ، باغ ارم و ...) و مراکز خرید ، فاصله کوتاه تا فرودگاه و بهترین مسیر دسترسی به نمایشگاه بین المللی و مجموعه پرسپولیس ، رفاه هرچه بیشتر مهمانان را فراهم ساخته و هتل را متمایز می‌نماید. همچنین هتل آریوبرزن مفتخر به پذیرایی از برندهای سطح کشور و سازمان‌های دولتی و خصوصی می‌باشد و در تلاش است تا سفری به یاد ماندنی را برای مهمانان خود فراهم کند.
لازم به ذکر است هتل آریوبرزن ، از پذیرش مهمان عرب معذور است.
لیست تورها ایران ، شیراز
نام تور تعداد روز محل اقامت حمل و نقل شروع قیمت تاریخ
تور شیراز 5 روزه زمینی 2,250,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 4,590,000 تومان همه روزه
تور ترکیبی شیراز و اصفهان 5 روزه هواپیمایی ایران ایر 5,790,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 3,700,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 3,980,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 5,660,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه زمینی 3,440,000 تومان همه روزه

اتاق‌های هتل آریو‌برزن شیراز - رتبه هتل 4

اتاق یک تخته
اتاق یک تخته
یک تخت سینگل

دید اتاق شهر
1 بزرگسال و 0 کودک
بدون ظرفیت اضافه

اینترنت وای فای رایگان
پارکینگ
با صبحانه

807,000 تومان
490,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود

اتاق دو تخته تویین
اتاق دو تخته تویین
دو تخت سینگل

دید اتاق
2 بزرگسال و 0 کودک
ظرفیت 1 نفر اضافه دارد

اینترنت وای فای رایگان
پارکینگ
با صبحانه

807,000 تومان
680,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود

رویال سوئیت
رویال سوئیت
دو تخت دبل و دو تخت سینگل

دید اتاق شهر
6 بزرگسال و 0 کودک
بدون ظرفیت اضافه

اینترنت وای فای رایگان
پارکینگ
با صبحانه

270,000 تومان
2,360,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود

آپارتمان
آپارتمان
یک تخت دبل و یک تخت سینگل

دید اتاق شهر
3 بزرگسال و 0 کودک
بدون ظرفیت اضافه

اینترنت وای فای رایگان
پارکینگ
با صبحانه

3,180,000 تومان
2,760,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود
نمای هتل آریو برزن شیراز
لابی هتل آریو برزنسوالات متداول مشتریان درباره هتل آریو‌برزن شیراز از مشاوران سفر


امکانات و خدمات هتل
صندوق امانات شخصی داخل اتاق
اینترنت Wi-Fi
تلویزیون ال سی دی
یخچال (مینی بار)
چای / قهوه ساز
سیستم تهویه مطبوع
حمام ، سرویس بهداشتی
سرویس بهداشتی فرنگی
آینه اصلاح و ملزومات بهداشتی
مبلمان
خشکشویی
آسانسور
لابی
رستوران
سالن کنفرانس
پله اضطراری و خروج اضطراری
خودپرداز
پارکینگ
کافی شاپ
فروشگاه
خدمات پزشکی
روم سرویس 24 ساعته
سیستم اطفاء حریق
برق اضطراری
تاکسی سرویس
تلفن
فاصله هتل آریو‌برزن شیراز تا اماکن اصلی شهر

فاصله تا ایستگاه راه آهن (۲۱ کیلومتر و ۶۰۹ متر) ، فاصله تا آرامگاه کوروش کبیر (۱۳۱ کیلومتر و ۷۷ متر) ، فاصله تا تخت جمشید (۵۸ کیلومتر و ۴۰۱ متر) ، فاصله تا نقش رستم (۶۴ کیلومتر و ۵۶ متر) ، فاصله تا مسجد نصیرالملک (۲ کیلومتر و ۱۶۹ متر) ، فاصله تا ارگ کریمخانی (۸۳۷ متر) ، فاصله تا بازار وکیل (۱ کیلومتر و ۲۱۷ متر) ، فاصله تا آرامگاه شاه شجاع (۳ کیلومتر و ۲۸۲ متر) ، فاصله تا باغ نارنجستان قوام (۲ کیلومتر و ۵۱۳ متر) ، فاصله تا باغ جهان نما (۲ کیلومتر و ۳۳۲ متر) ، فاصله تا باغ دلگشا (۵ کیلومتر و ۹ متر) ، فاصله تا باغ عفیف آباد (۷ کیلومتر و ۳۴۳ متر) ، فاصله تا باغ ارم (۲ کیلومتر و ۵۵۱ متر) ، فاصله تا موزه هفت تنان (۳ کیلومتر و ۲۰۹ متر) ، فاصله تا رستوران بین المللی هفت خوان (۲ کیلومتر و ۴۰۴ متر) ، فاصله تا حرم مطهر شاهچراغ(ع) (۲ کیلومتر و ۷۹ متر) ، فاصله تا موزه پارس (۹۷۲ متر) ، فاصله تا آرامگاه سعدی (۵ کیلومتر و ۹۷۲ متر) ، فاصله تا مدرسه خان (۱ کیلومتر و ۸۰۱ متر) ، فاصله تا خانه زینت الملک (۲ کیلومتر و ۴۸۴ متر) ، فاصله تا مسجد جامع عتیق (۲ کیلومتر و ۸۶۵ متر) ، فاصله تا مسجدوکیل (۱ کیلومتر و ۳۶۴ متر) ، فاصله تا آرامگاه خواجوی کرمانی (۴ کیلومتر و ۶۹۴ متر) ، فاصله تا سرای مشیر (۱ کیلومتر و ۴۵۵ متر) ، فاصله تا آرامگاه حافظ (۲ کیلومتر و ۳۵۳ متر) ، فاصله تا مجتمع تجاری ستاره فارس (۴ کیلومتر و ۹۶۳ متر) ، فاصله تا مجتمع تجاری آفتاب فارس (۱۲ کیلومتر و ۶ متر) ، فاصله تا رستوران شاطر عباس (۲ کیلومتر و ۴۹۵ متر) ، فاصله تا دروازه قرآن (۴ کیلومتر و ۷۳۷ متر) ، فاصله تا مجتمع تجاری تفریحی خلیج فارس (۲۱ کیلومتر و ۴۱ متر) ، فاصله تا فرودگاه بین المللی (۱۴ کیلومتر و ۶۹۸ متر) ، فاصله تا ترمینال شهید کاراندیش (۲ کیلومتر و ۹۸۹ متر) ، فاصله تا دریاچه مهارلو (۱۳۵ کیلومتر و ۲۰ متر)

جاذبه‌های گردشگری شیراز ، ایران

شیراز به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری و توریستی ایران مطرح بوده و با جاذبه‌های تاریخی فراوان برای گردشگران داخلی و خارجی شناخته شده‌است. از جاذبه‌های تاریخی شهر شیراز می‌توان به آتشکدهٔ صمیکان ، آرامگاه حافظ ، آرامگاه خواجوی کرمانی ، آرامگاه سعدی ، ارگ کریم‌خان ، باغ جهان‌نما ، باغ ارم ، باغ تخت ، باغ چهل‌تن ، باغ دلگشا ، باغ عفیف‌آباد ، باغ نارنجستان قوام ، باغ هفت‌تن ، خانه صالحی ، چاه مرتاض علی ، حمام باغ نشاط ، عمارت باغ ایلخانی ، عمارت باغ نشاط ، عمارت دیوانخانه ، عمارت کلاه‌فرنگی باغ نظر ، مسجد نصیرالملک ، قصر ابونصر ، قلعهٔ کک‌ها ، مدرسهٔ آقاباباخان ، مدرسهٔ خان ، موزهٔ پارس ، موزهٔ هفت‌تنان ، نقش برجسته بهرام در برم دلک اشاره کرد. از جاذبه‌های طبیعی شهر شیراز می‌توان به آبشار کوهمره سرخی ، برم‌دلک ، پارک قلعه‌بندر ، پارک ملی بمو ، باغ پرندگان شیراز ، پیربناب ، چشمهٔ جوشک ، چشمهٔ خارگان ، چشمهٔ ریچی ، دریاچهٔ دشت ارژن ، دریاچهٔ مهارلو ، رکن‌آباد ، رودخانهٔ قره‌آغاج ، روستای قلات ، کوه سبزپوشان ، گردشگاه آتشکده ، گردشگاه چاه‌مسکی ، گردشگاه چشمه سلمانی و گردشگاه هفت‌برم اشاره کرد.

آدرس و موقعیت هتل آریو‌برزن شیراز کجاست؟
Aryo Barzan Shiraz Hotel • Iran, Shiraz, Rudaki Street
tel: • fax: • e-mail: Website • Hotel Code: C-85

آدرس هتل آریو‌برزن شیراز - ایران ، شیراز ، خیابان رودکی
غذاهای خوشمزه و لذیذ در رستوران هتل آریو‌برزن شیراز

استخر هتل آریو‌برزن شیراز

فرایندهای جدید برای تمیز کردن و بهداشت هتل آریو‌برزن شیراز؟

اعضای تیم هتل آریو‌برزن شیراز در حال انجام آموزش های پیشرفته نظافت ، هم در بهداشت شخصی و هم در برنامه های تمیز کردن جدید هستند. ما همچنین از دستورالعمل های COVID-19 ارائه شده توسط مقامات بهداشت محلی پیروی می کنیم.

پیش از رزرو هتل آریو‌برزن شیراز چه طور درباره آن و فرآیند رزرو اطلاعات به دست بیاوریم؟

فرایند انتخاب و رزرو اینترنتی هتل آریو‌برزن شیراز در مشاوران سفر بسیار ساده است. به سادگی و با چند کلیک می توانید با انتخاب مقصد و تاریخ سفر خود ، اتاق مناسب خود را با قیمت مناسب رزرو کنید. با این حال در صورت نیاز ، تیم پشتیبانی مشاوران سفر 24 ساعته پاسخگوی شماست.

هزینه هتل آریو‌برزن شیراز را چه طور بپردازیم؟ با کارت‌های شتاب این فرآیند امکان‌پذیر است؟

زمانی که برای رزرو هتل آریو‌برزن شیراز به مشاوران سفر مراجعه می‌کنید ، خیالتان از هر بابت به خصوص پرداخت راحت باشد. شما می‌توانید هزینه رزرو هتل آریو‌برزن شیراز را با همین کارت‌های شتاب ساده خودتان بپردازید. به هیچ وجه نیازی به استفاده از کارت‌های اعتباری خارجی نیست.

آیا پس از اینکه هتل آریو‌برزن شیراز را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در مشاوران سفر در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های هتل آریو‌برزن شیراز واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

در چه ساعتی می‌توانیم در هتل آریو‌برزن شیراز اتاق‌مان را تحویل بگیریم و در چه ساعتی باید اتاق را پس دهیم؟

عموما ورود مسافر به اتاق (چک‌این) در ساعت 14 و خروج مسافر (چک‌اوت) ساعت 12 ظهر است.

نیم‌شارژ ورود و خروج چیست؟

ساعت ورود به هتل آریو‌برزن شیراز ساعت 14 و خروج 12 ظهر است؛ مسافرانی که ورود زود هنگام (حدود ساعت 8 صبح) یا خروج دیر هنگام (حدود ساعت 18 عصر) را دارند ، از این گزینه استفاده می‌کنند؛ قیمت نیم‌شارژ معمولا نصف رزرو یک شب است.

کودکان تا چه سنی رایگان پذیرش می‌شوند و تخت آنها چگونه است؟

شرایط سنی کودک برای پذیرش در هتل آریو‌برزن شیراز در قسمت قوانین اطلاع رسانی شده است.

تفاوت اتاق‌ها با هم مانند دبل یا توئین بودن یا جونیور یا امپریال یا حتی سوئیت چیست؟

اتاق دبل دو تا تخت چسبیده به هم دارند و مناسب زوج‌ها هستند؛ و اتاق‌های تویین دو تخت سینگل یا جدا از هم دارند. اتاق‌هایی مثل جونیور یا امپریال از نظر متراژ دیزاین و طبقات اتاق‌های بهتری هستند نسبت به اتاق های استاندارد. البته سرویس و خدمات هتل آریو‌برزن شیراز برای همه اتاق‌ها یکسان است.

واچر هتل چیست؟

رسید پرداخت و تاییدیه رزرو اقامتگاه را «واچر» می‌گویند. واچر پس از پرداخت از سوی سیستم رزرواسیون مشاوران سفر صادر می‌شود و در اختیار رزرو‌کننده در پروفایل کاربری ایشان قرار خواهد گرفت.

دلیل تفاوت نرخ شما با هتل آریو‌برزن شیراز چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای هتل آریو‌برزن شیراز را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای هتل آریو‌برزن شیراز می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کشور دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.نظرات و پیشنهادات


، نظرات و پیشنهادات خود به خدمات هتل آریو‌برزن شیراز را ثبت کنید

 
به خدمات هتل آریو‌برزن شیراز امتیاز دهیدنظرات مسافران به خدمات هتل آریو‌برزن شیراز
نظری ثبت نشده است


بیشتر بمانید در شیراز ، ایران - هتل‌های پیشنهادی ما


هتل‌های چهار ستاره‌ در شیراز ، ایران