Loading ..

هتل ارگ شیراز - Arg Hotel
هتل سه ستاره در شیراز
توصیه شده توسط مشاوران سفر

هتل ارگ شیراز

ایران ، شیراز ، خیابان تختی ، بالاتر از چهار راه راهنمایی

Arg Hotel • Iran, Shiraz, Takht avenue, above the middle road

هتل ارگ شیراز ( هتل سه ستاره ) - هتل سه ستاره ارگ در مرکز شهر شیراز واقع گردیده است. این هتل در سال ۱۳۷۰ بنا شده و بعد از چند سال مجددا در ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۴ مورد بازسازی قرار گرفته است. فاصله هتل ارگ تا مراکز دیدنی شهر مانند باغ ارم ، شاه چراغ ، تخت جمشید ، بازار وکیل ، حافظیه ، ارگ کریم خان و نارنجستان قوام بسیار کم می‎باشد.

پارکینگ رایگان می باشد. پذیرش خانم تنها فقط با ارائه مدارک شناسایی معتبر و نامه اماکن امکان پذیر است.استفاده از اینترنت هزینه دارد. کودک زیر 5 سال رایگان می باشد.

اتاق‌های هتل ارگ شیراز

اتاق یک تخته

اتاق یک تخته

یک تخت سینگل

دید اتاق: شهر
ظرفیت اتاق: 1 بزرگسال
بدون ظرفیت اضافه
وای فای پارکینگ صبحانه

790,000 تومان - 740,000 تومان

اتاق دو تخته دبل

اتاق دو تخته دبل

یک تخت دبل

دید اتاق: شهر
ظرفیت اتاق: 2 بزرگسال
بدون ظرفیت اضافه
وای فای پارکینگ صبحانه

1,390,000 تومان - 1,290,000 تومان

اتاق سه نفره

اتاق سه نفره

سه تخت سینگل

دید اتاق: شهر
ظرفیت اتاق: 3 بزرگسال
بدون ظرفیت اضافه
وای فای پارکینگ صبحانه

1,790,000 تومان - 1,680,000 تومان


امکانات هتل ارگ شیراز

صندوق امانات شخصی داخل اتاق
اینترنت Wi-Fi
تلویزیون
یخچال (مینی بار)
چای / قهوه ساز
سیستم تهویه مطبوع
حمام ، سرویس بهداشتی
سرویس بهداشتی فرنگی
آینه اصلاح و ملزومات بهداشتی
مبلمان
آسانسور
لابی
رستوران
پارکینگ
روم سرویس 24 ساعته
سیستم اطفاء حریق
تلفن

فاصله هتل ارگ شیراز تا اماکن اصلی شهر

فاصله تا آرامگاه کوروش کبیر (۱۳۱ کیلومتر و ۷۴۹ متر) ، فاصله تا نقش رستم (۶۳ کیلومتر و ۷۵۳ متر) ، فاصله تا مسجد نصیرالملک (۱ کیلومتر و ۴۱۸ متر) ، فاصله تا ارگ کریمخانی (۱ کیلومتر و ۶۴ متر) ، فاصله تا بازار وکیل (۹۰۲ متر) ، فاصله تا آرامگاه شاه شجاع (۲ کیلومتر و ۱۱ متر) ، فاصله تا باغ نارنجستان قوام (۱ کیلومتر و ۹۳۶ متر) ، فاصله تا باغ جهان نما (۱ کیلومتر و ۸۹۱ متر) ، فاصله تا باغ دلگشا (۲ کیلومتر و ۷۷۴ متر) ، فاصله تا باغ عفیف آباد (۸ کیلومتر و ۱۴۴ متر) ، فاصله تا باغ ارم (۵ کیلومتر و ۴۹۸ متر) ، فاصله تا موزه هفت تنان (۲ کیلومتر و ۱۷ متر) ، فاصله تا رستوران بین المللی هفت خوان (۲ کیلومتر و ۴۵۷ متر) ، فاصله تا حرم مطهر شاهچراغ (ع) (۲ کیلومتر و ۶۵۹ متر) ، فاصله تا موزه پارس (۱ کیلومتر و ۲۳۵ متر) ، فاصله تا آرامگاه سعدی (۵ کیلومتر و ۴۰۸ متر) ، فاصله تا مدرسه خان (۲ کیلومتر و ۸ متر) ، فاصله تا خانه زینت الملک (۹۰۲ متر) ، فاصله تا مسجد جامع عتیق (۲ کیلومتر و ۴۳۷ متر) ، فاصله تا مسجدوکیل (۱ کیلومتر و ۵۱۲ متر) ، فاصله تا آرامگاه خواجوی کرمانی (۲ کیلومتر و ۵۳۳ متر) ، فاصله تا سرای مشیر (۱ کیلومتر و ۶۱۶ متر) ، فاصله تا آرامگاه حافظ (۱ کیلومتر و ۵۷۷ متر) ، فاصله تا مجتمع تجاری ستاره فارس (۷ کیلومتر و ۲۹ متر) ، فاصله تا مجتمع تجاری آفتاب فارس (۶ کیلومتر و ۹۴۴ متر) ، فاصله تا رستوران شاطر عباس (۲ کیلومتر و ۱۳۰ متر) ، فاصله تا مجتمع تجاری تفریحی خلیج فارس (۹ کیلومتر و ۲۵۸ متر) ، فاصله تا فرودگاه بین المللی (۱۱ کیلومتر و ۳۴۵ متر)

فرایندهای جدید برای تمیز کردن و بهداشت هتل ارگ شیراز؟

اعضای تیم هتل ارگ شیراز در حال انجام آموزش های پیشرفته نظافت ، هم در بهداشت شخصی و هم در برنامه های تمیز کردن جدید هستند. ما همچنین از دستورالعمل های COVID-19 ارائه شده توسط مقامات بهداشت محلی پیروی می کنیم.

پیش از رزرو هتل ارگ شیراز چه طور درباره آن و فرآیند رزرو اطلاعات به دست بیاوریم؟

فرایند انتخاب و رزرو اینترنتی هتل ارگ شیراز در مشاوران سفر بسیار ساده است. به سادگی و با چند کلیک می توانید با انتخاب مقصد و تاریخ سفر خود ، اتاق مناسب خود را با قیمت مناسب رزرو کنید. با این حال در صورت نیاز ، تیم پشتیبانی مشاوران سفر 24 ساعته پاسخگوی شماست.

هزینه هتل ارگ شیراز را چه طور بپردازیم؟ با کارت‌های شتاب این فرآیند امکان‌پذیر است؟

زمانی که برای رزرو هتل ارگ شیراز به مشاوران سفر مراجعه می‌کنید ، خیالتان از هر بابت به خصوص پرداخت راحت باشد. شما می‌توانید هزینه رزرو هتل ارگ شیراز را با همین کارت‌های شتاب ساده خودتان بپردازید. به هیچ وجه نیازی به استفاده از کارت‌های اعتباری خارجی نیست.

آیا پس از اینکه هتل ارگ شیراز را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در مشاوران سفر در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های هتل ارگ شیراز واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

در چه ساعتی می‌توانیم در هتل ارگ شیراز اتاق‌مان را تحویل بگیریم و در چه ساعتی باید اتاق را پس دهیم؟

عموما ورود مسافر به اتاق (چک‌این) در ساعت 14 و خروج مسافر (چک‌اوت) ساعت 12 ظهر است.

نیم‌شارژ ورود و خروج چیست؟

ساعت ورود به هتل ارگ شیراز ساعت 14 و خروج 12 ظهر است؛ مسافرانی که ورود زود هنگام (حدود ساعت 8 صبح) یا خروج دیر هنگام (حدود ساعت 18 عصر) را دارند ، از این گزینه استفاده می‌کنند؛ قیمت نیم‌شارژ معمولا نصف رزرو یک شب است.

کودکان تا چه سنی رایگان پذیرش می‌شوند و تخت آنها چگونه است؟

شرایط سنی کودک برای پذیرش در هتل ارگ شیراز در قسمت قوانین اطلاع رسانی شده است.

تفاوت اتاق‌ها با هم مانند دبل یا توئین بودن یا جونیور یا امپریال یا حتی سوئیت چیست؟

اتاق دبل دو تا تخت چسبیده به هم دارند و مناسب زوج‌ها هستند؛ و اتاق‌های تویین دو تخت سینگل یا جدا از هم دارند. اتاق‌هایی مثل جونیور یا امپریال از نظر متراژ دیزاین و طبقات اتاق‌های بهتری هستند نسبت به اتاق های استاندارد. البته سرویس و خدمات هتل ارگ شیراز برای همه اتاق‌ها یکسان است.

واچر هتل چیست؟

رسید پرداخت و تاییدیه رزرو اقامتگاه را «واچر» می‌گویند. واچر پس از پرداخت از سوی سیستم رزرواسیون مشاوران سفر صادر می‌شود و در اختیار رزرو‌کننده در پروفایل کاربری ایشان قرار خواهد گرفت.

دلیل تفاوت نرخ شما با هتل ارگ شیراز چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای هتل ارگ شیراز را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای هتل ارگ شیراز می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کشور دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.


امتیاز مهمان‌ها به این هتل

امتیاز مسافران به هتل ارگ شیراز


، نظرات و امتیاز خود به خدمات هتل ارگ شیراز را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات هتل ارگ شیراز
نظری ثبت نشده است

لیست تورها ایران ، شیراز
نام تور تعداد روز محل اقامت حمل و نقل شروع قیمت تاریخ
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایر 5,860,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 6,370,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 7,690,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 6,290,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 7,280,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 8,480,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 10,790,000 تومان همه روزه

هتل‌های 5 ستاره شیراز ، ایران


هتل‌های سه ستاره‌ در شیراز ، ایران

جاذبه‌های گردشگری شیراز ، ایران

شیراز به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری و توریستی ایران مطرح بوده و با جاذبه‌های تاریخی فراوان برای گردشگران داخلی و خارجی شناخته شده‌است. از جاذبه‌های تاریخی شهر شیراز می‌توان به آتشکدهٔ صمیکان ، آرامگاه حافظ ، آرامگاه خواجوی کرمانی ، آرامگاه سعدی ، ارگ کریم‌خان ، باغ جهان‌نما ، باغ ارم ، باغ تخت ، باغ چهل‌تن ، باغ دلگشا ، باغ عفیف‌آباد ، باغ نارنجستان قوام ، باغ هفت‌تن ، خانه صالحی ، چاه مرتاض علی ، حمام باغ نشاط ، عمارت باغ ایلخانی ، عمارت باغ نشاط ، عمارت دیوانخانه ، عمارت کلاه‌فرنگی باغ نظر ، مسجد نصیرالملک ، قصر ابونصر ، قلعهٔ کک‌ها ، مدرسهٔ آقاباباخان ، مدرسهٔ خان ، موزهٔ پارس ، موزهٔ هفت‌تنان ، نقش برجسته بهرام در برم دلک اشاره کرد.
از جاذبه‌های طبیعی شهر شیراز می‌توان به آبشار کوهمره سرخی ، برم‌دلک ، پارک قلعه‌بندر ، پارک ملی بمو ، باغ پرندگان شیراز ، پیربناب ، چشمهٔ جوشک ، چشمهٔ خارگان ، چشمهٔ ریچی ، دریاچهٔ دشت ارژن ، دریاچهٔ مهارلو ، رکن‌آباد ، رودخانهٔ قره‌آغاج ، روستای قلات ، کوه سبزپوشان ، گردشگاه آتشکده ، گردشگاه چاه‌مسکی ، گردشگاه چشمه سلمانی و گردشگاه هفت‌برم اشاره کرد.


جاذبه‌های توریستی کشور ایران

ایران ( به معنی سرزمین آریاییان ) کشوری در جنوب غربی آسیا و در منطقه خاورمیانه با ۱٬۶۴۸٬۱۹۵ کیلومتر مربع وسعت و بر پایه سرشماری سال ۱۳۹۵ دارای ۷۹٬۹۲۶٬۲۷۰ نفر جمعیت است. ایران از شمال با جمهوری آذربایجان ، ارمنستان و ترکمنستان ، از شرق با افغانستان و پاکستان و از غرب با ترکیه و عراق همسایه است و همچنین از شمال به دریای خزر (کاسپین) و از جنوب به خلیج فارس و دریای عمان محدود می‌شود ، که دو منطقهٔ نخست از مناطق مهم استخراج نفت و گاز در جهان هستند. پایتخت ، بزرگ‌ترین شهر و مرکز فرهنگی ، اقتصادی ، سیاسی و اداری ایران ، تهران است. ایران کشوری با چندگانگی فرهنگیست که از گروه‌های زبانی و نژادی بسیاری تشکیل شده‌است که به‌طور رسمی اکثریت شیعه هستند. بسیاری از ایرانیان به زبان‌های فارسی ، ترکی آذربایجانی ، کردی ، لری ، بلوچی ، گیلکی ، تالشی و عرب های ایران صحبت می‌کنند اما زبان رسمی در ایران زبان فارسی است. ایران به عنوان یک سرزمین و یک ملت ، پیشینه‌ای کهن دارد و یکی از تاریخی‌ترین کشورهای جهان به‌شمار می‌رود.


© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ