24 ساعته بدون پرداخت ، درخواست رزرو خود را ثبت کنید. خانم کمپانی در ساعت اداری جهت رزرو قطعی با شما تماس می‌گیرد. شرایط قرارداد.

هتل زندیه شیراز

ایران ، شیراز
قیمت اتاق از 860,000 تومان / هر شب

هتل زندیه شیراز ( هتل پنج ستاره ) - هتل زندیه جدید ترین هتل شیراز است. این هتل واقعا چشم نواز با نگاهی دقیق به معماری سنتی ایرانی طراحی شده است. البته فضای داخلی‌اش بیشتر صمیمیت و گشادگی کریمخان زند را به یاد می آورد.

اینترنت وای فای رایگان پارکینگ با صبحانه


هتل زندیه در نزدیک ترین نقطه‌ی ممکن به ارگ کهنسال شهر واقع شده است. استخر و سونای هتل یادآور طراحی حمام وکیل است و با حمام‌های ترکی که این روز ها حرفش را زیاد می شنویم سر به سر می زند. هرچند که بچه‌های زیر شش سال از شنا در این استخر متاسفانه محرومند. رستوران های هتل سلیقه‌ی ایرانی و غربی را سیراب می کند. همین طور به این مجموعه یک رستوران VIP اضافه کنید که بهترین غذاها را برایتان در یک محیط کاملا خصوصی سرو می کند.لیست تورها ایران ، شیراز
نام تور تعداد روز محل اقامت حمل و نقل شروع قیمت تاریخ
تور شیراز 5 روزه زمینی 2,250,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 4,590,000 تومان همه روزه
تور ترکیبی شیراز و اصفهان 5 روزه هواپیمایی ایران ایر 5,790,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 3,700,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 3,980,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 5,660,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه زمینی 3,440,000 تومان همه روزه

اتاق‌های هتل زندیه شیراز - رتبه هتل 5

اتاق یک نفره
اتاق یک نفره
یک تخت سینگل

دید اتاق شهر شیراز
1 بزرگسال و 0 کودک
بدون ظرفیت اضافه

اینترنت وای فای رایگان
پارکینگ
با صبحانه

1,087,000 تومان
860,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود

اتاق دو نفره
اتاق دو نفره
یک تخت دبل یا سینگل

دید اتاق شهر شیراز
0 بزرگسال و 0 کودک
بدون ظرفیت اضافه

اینترنت وای فای رایگان
پارکینگ
با صبحانه

1,586,000 تومان
1,420,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود

سوئیت هانی مون
سوئیت هانی مون
یک تخت دبل

دید اتاق شهر شیراز
2 بزرگسال و 0 کودک
بدون ظرفیت اضافه

اینترنت وای فای رایگان
پارکینگ
با صبحانه

1,780,000 تومان
1,520,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود

سوئیت زندیه
سوئیت زندیه
یک تخت دبل

دید اتاق شهر شیراز
2 بزرگسال و 0 کودک
بدون ظرفیت اضافه

اینترنت وای فای رایگان
پارکینگ
با صبحانه

2,304,000 تومان
2,100,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود
هتل زندیه شیراز
ورودی هتل زندیه شیراز
پذیرش هتل زندیه شیراز
لابی هتل زندیه شیرازسوالات متداول مشتریان درباره هتل زندیه شیراز از مشاوران سفر


امکانات و خدمات هتل
صندوق امانات شخصی داخل اتاق
سیستم برقی یکپارچه
اینترنت Wi-Fi
تلویزیون ال سی دی
یخچال (مینی بار)
چای / قهوه ساز
سیستم تهویه مطبوع
نشانگر کارتی وضعیت پشت در
حمام ، سرویس بهداشتی
سرویس بهداشتی فرنگی
آینه اصلاح و ملزومات بهداشتی
مبلمان
خشکشویی
آسانسور
لابی
رستوران
سالن کنفرانس
پله اضطراری و خروج اضطراری
خودپرداز
پارکینگ
کافی شاپ
فروشگاه
خدمات پزشکی
روم سرویس 24 ساعته
سیستم اطفاء حریق
برق اضطراری
تاکسی سرویس
تلفن
سشوار
فاصله هتل زندیه شیراز تا اماکن اصلی شهر

فاصله تا ایستگاه راه آهن (۲۱ کیلومتر و ۵۹۸ متر) ، فاصله تا آرامگاه کوروش کبیر (۱۳۲ کیلومتر و ۹۸۷ متر) ، فاصله تا تخت جمشید (۵۷ کیلومتر و ۴۴۴ متر) ، فاصله تا نقش رستم (۶۲ کیلومتر و ۷۸۰ متر) ، فاصله تا مسجد نصیرالملک (۲ کیلومتر و ۲۵ متر) ، فاصله تا ارگ کریمخانی (۴۵۶ متر) ، فاصله تا بازار وکیل (۱ کیلومتر و ۴۸ متر) ، فاصله تا باغ نارنجستان قوام (۲ کیلومتر و ۳۷۲ متر) ، فاصله تا باغ جهان نما (۲ کیلومتر و ۱۴۲ متر) ، فاصله تا باغ دلگشا (۴ کیلومتر و ۳۵۰ متر) ، فاصله تا باغ عفیف آباد (۷ کیلومتر و ۲۳۴ متر) ، فاصله تا باغ ارم (۳ کیلومتر و ۷۰۶ متر) ، فاصله تا رستوران بین المللی هفت خوان (۲ کیلومتر و ۱۰۳ متر) ، فاصله تا حرم مطهر شاهچراغ (ع) (۱ کیلومتر و ۷۵۵ متر) ، فاصله تا آرامگاه سعدی (۵ کیلومتر و ۲۶۷ متر) ، فاصله تا مسجد وکیل (۱ کیلومتر و ۱۳۷ متر) ، فاصله تا سرای مشیر (۱ کیلومتر و ۲۳۲ متر) ، فاصله تا آرامگاه حافظ (۲ کیلومتر و ۹۱۲ متر) ، فاصله تا دروازه قرآن (۴ کیلومتر و ۴۲۲ متر) ، فاصله تا مجتمع تجاری تفریحی خلیج فارس (۲۰ کیلومتر و ۳۸۵ متر) ، فاصله تا نقش رجب (۶۱ کیلومتر و ۴۳۸ متر) ، فاصله تا کاخ پاسارگاد (۱۳۲ کیلومتر و ۹۸۷ متر) ، فاصله تا فرودگاه بین المللی (۱۱ کیلومتر و ۸۱۲ متر) ، فاصله تا ترمینال شهید کاراندیش (۲ کیلومتر و ۶۵۴ متر) ، فاصله تا دریاچه مهارلو (۱۳۲ کیلومتر و ۱۱۵ متر) ، فاصله تا خیابان لطفعلی خان زند (۱ کیلومتر و ۱۳۲ متر)

جاذبه‌های گردشگری شیراز ، ایران

شیراز به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری و توریستی ایران مطرح بوده و با جاذبه‌های تاریخی فراوان برای گردشگران داخلی و خارجی شناخته شده‌است. از جاذبه‌های تاریخی شهر شیراز می‌توان به آتشکدهٔ صمیکان ، آرامگاه حافظ ، آرامگاه خواجوی کرمانی ، آرامگاه سعدی ، ارگ کریم‌خان ، باغ جهان‌نما ، باغ ارم ، باغ تخت ، باغ چهل‌تن ، باغ دلگشا ، باغ عفیف‌آباد ، باغ نارنجستان قوام ، باغ هفت‌تن ، خانه صالحی ، چاه مرتاض علی ، حمام باغ نشاط ، عمارت باغ ایلخانی ، عمارت باغ نشاط ، عمارت دیوانخانه ، عمارت کلاه‌فرنگی باغ نظر ، مسجد نصیرالملک ، قصر ابونصر ، قلعهٔ کک‌ها ، مدرسهٔ آقاباباخان ، مدرسهٔ خان ، موزهٔ پارس ، موزهٔ هفت‌تنان ، نقش برجسته بهرام در برم دلک اشاره کرد. از جاذبه‌های طبیعی شهر شیراز می‌توان به آبشار کوهمره سرخی ، برم‌دلک ، پارک قلعه‌بندر ، پارک ملی بمو ، باغ پرندگان شیراز ، پیربناب ، چشمهٔ جوشک ، چشمهٔ خارگان ، چشمهٔ ریچی ، دریاچهٔ دشت ارژن ، دریاچهٔ مهارلو ، رکن‌آباد ، رودخانهٔ قره‌آغاج ، روستای قلات ، کوه سبزپوشان ، گردشگاه آتشکده ، گردشگاه چاه‌مسکی ، گردشگاه چشمه سلمانی و گردشگاه هفت‌برم اشاره کرد.

آدرس و موقعیت هتل زندیه شیراز کجاست؟
Zandiyeh Shiraz Hotel • Hijrat Street, behind the Karim Khan Arg
tel: • fax: • e-mail: Website • Hotel Code: C-951

آدرس هتل زندیه شیراز - ایران ، شیراز ، خیابان هجرت ، پشت ارگ کریم‌خان
سالن کنفرانس هتل زندیه شیراز

غذاهای خوشمزه و لذیذ در رستوران هتل زندیه شیراز

مرکز اسپا هتل زندیه شیراز

استخر هتل زندیه شیراز

فرایندهای جدید برای تمیز کردن و بهداشت هتل زندیه شیراز؟

اعضای تیم هتل زندیه شیراز در حال انجام آموزش های پیشرفته نظافت ، هم در بهداشت شخصی و هم در برنامه های تمیز کردن جدید هستند. ما همچنین از دستورالعمل های COVID-19 ارائه شده توسط مقامات بهداشت محلی پیروی می کنیم.

پیش از رزرو هتل زندیه شیراز چه طور درباره آن و فرآیند رزرو اطلاعات به دست بیاوریم؟

فرایند انتخاب و رزرو اینترنتی هتل زندیه شیراز در مشاوران سفر بسیار ساده است. به سادگی و با چند کلیک می توانید با انتخاب مقصد و تاریخ سفر خود ، اتاق مناسب خود را با قیمت مناسب رزرو کنید. با این حال در صورت نیاز ، تیم پشتیبانی مشاوران سفر 24 ساعته پاسخگوی شماست.

هزینه هتل زندیه شیراز را چه طور بپردازیم؟ با کارت‌های شتاب این فرآیند امکان‌پذیر است؟

زمانی که برای رزرو هتل زندیه شیراز به مشاوران سفر مراجعه می‌کنید ، خیالتان از هر بابت به خصوص پرداخت راحت باشد. شما می‌توانید هزینه رزرو هتل زندیه شیراز را با همین کارت‌های شتاب ساده خودتان بپردازید. به هیچ وجه نیازی به استفاده از کارت‌های اعتباری خارجی نیست.

آیا پس از اینکه هتل زندیه شیراز را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در مشاوران سفر در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های هتل زندیه شیراز واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

در چه ساعتی می‌توانیم در هتل زندیه شیراز اتاق‌مان را تحویل بگیریم و در چه ساعتی باید اتاق را پس دهیم؟

عموما ورود مسافر به اتاق (چک‌این) در ساعت 14 و خروج مسافر (چک‌اوت) ساعت 12 ظهر است.

نیم‌شارژ ورود و خروج چیست؟

ساعت ورود به هتل زندیه شیراز ساعت 14 و خروج 12 ظهر است؛ مسافرانی که ورود زود هنگام (حدود ساعت 8 صبح) یا خروج دیر هنگام (حدود ساعت 18 عصر) را دارند ، از این گزینه استفاده می‌کنند؛ قیمت نیم‌شارژ معمولا نصف رزرو یک شب است.

کودکان تا چه سنی رایگان پذیرش می‌شوند و تخت آنها چگونه است؟

شرایط سنی کودک برای پذیرش در هتل زندیه شیراز در قسمت قوانین اطلاع رسانی شده است.

تفاوت اتاق‌ها با هم مانند دبل یا توئین بودن یا جونیور یا امپریال یا حتی سوئیت چیست؟

اتاق دبل دو تا تخت چسبیده به هم دارند و مناسب زوج‌ها هستند؛ و اتاق‌های تویین دو تخت سینگل یا جدا از هم دارند. اتاق‌هایی مثل جونیور یا امپریال از نظر متراژ دیزاین و طبقات اتاق‌های بهتری هستند نسبت به اتاق های استاندارد. البته سرویس و خدمات هتل زندیه شیراز برای همه اتاق‌ها یکسان است.

واچر هتل چیست؟

رسید پرداخت و تاییدیه رزرو اقامتگاه را «واچر» می‌گویند. واچر پس از پرداخت از سوی سیستم رزرواسیون مشاوران سفر صادر می‌شود و در اختیار رزرو‌کننده در پروفایل کاربری ایشان قرار خواهد گرفت.

دلیل تفاوت نرخ شما با هتل زندیه شیراز چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای هتل زندیه شیراز را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای هتل زندیه شیراز می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کشور دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.نظرات و پیشنهادات


، نظرات و پیشنهادات خود به خدمات هتل زندیه شیراز را ثبت کنید

 
به خدمات هتل زندیه شیراز امتیاز دهیدنظرات مسافران به خدمات هتل زندیه شیراز
نظری ثبت نشده است


بیشتر بمانید در شیراز ، ایران - هتل‌های پیشنهادی ما


هتل پنج ستاره‌ در شیراز ، ایران