New Hotels
هتل‌های جیپور


Radisson Jaipur City Center Hotel
Khasa Kothi Circle, M.I. Road, 302001 Jaipur, India

هتل رادیسون جیپور سیتی سنتر - هتل رادیسون جیپور ، از امکانات این هتل می‌توان به استخر روباز ، مرکز تناسب اندام ، مرکز سلامتی و آبگرم با روش های درمانی اشاره کرد. میهمانان می‌توانند از صبحانه های بی نظیر اروپایی و آمریکایی که در این هتل سرو می‌شود لذت ببرند.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
17,400,000 ریال
قیمت اتاق برای هر شب

هتل هیلتون جیپور
هند ، جیپور ،
Hilton Jaipur Hotel
Plot No. 42, Geejgarh House, Hawa Sadak, 302006 Jaipur,

هتل هیلتون جیپور - هتل پنج ستاره هیلتون جیپور در گروه هتل های زنجیره ای و بین المللی هیلتون قرار دارد که در شهر زیبای جیپور واقع شده است. این هتل بزرگ و باشکوه از موقعیت مکانی ممتاز و دسترسی آسان به مراکز مهم شهر برخوردار بوده است. اتاق های هتل هیلتون جیپور شامل 179 اتاق استاندارد و خانوادگی مدرن است که با اندازه های متفاوت و مبلمانی و زیبا و کامل ترین سرویس ها از میهمانان پذیرایی می‌کنند.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
25,520,000 ریال
قیمت اتاق برای هر شب

Park Inn by Radisson Jaipur Hotel
Sawai Jaisingh Hwy, Khasa Khoti Circle, Bani Park, 302016

هتل پارک این بای رادیسون جیپور - هتل چهار ستاره ی پارک این در بزرگراه ساوای جایسینق واقع شده و با ارتفاع بلندش در شهر فرهنگی جیپور قد برافراشته است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
13,920,000 ریال
قیمت اتاق برای هر شب


جاذبه‌های توریستی شهر جیپور
جیپور معروف به شهر صورتی از شهرهای تاریخی هند و مرکز ایالت راجنتان است که شمال غربی هند قرار دارد. جیپور یکی از مقاصد با شکوه توریستی در سطح جهان به شمار می رود که هر ساله چندین بازدید بین المللی دریافت می کند ، جیپور شهری واقع در بیابان راجتان است که به عنوان پایتخت ایالت راجستان هند به شمار می رود. این شهر با توجه به مقالات مجله گردشگری جاده های سبز ، برای طراحی های معماری صورتی رنگ و واحد آن پر طرفدار است و بهترین مقصد توریستی در هند است که در آن فرهنگ هند با تمام سبک های با شکوه هندی طراحی شده است. از پارک ملی ساریسکا و رانتامبور برای مشاوره برخی از نادر ترین حیوانات وحشی مثل ببر هندی ، یوز پلنگ ، آنتلوپ چهار پایی شبیه به گوزن با چهار شاخ و بسیاری از گربه های جنگلی ، دیدن فرمائید. در پیاده روی های طبیعی در امتداد جنگل ها برای مشاهده اکوسیستم زیبای گونه های گیاهی ، حیوانی و پرندگان این منطقه شرکت داشته باشید.

ecotourism
zeytin.ir
اخبار تجارت الکترونیکی
DekoNor | فروش محصولات صنایع دستی ایران در کشورهای نروژ ، دانمارک و سوئد