خانه هتل‌ها هتل‌های اندونزی هتل‌های بالی

New Hotels
هتل‌های بالی


هتل نووتل بالی نوسا دوآ
اندونزی ، بالی ، نوسا دوآ
Novotel Bali Nusa Dua Hotel
BTDC Complex Nusa Dua, 80363 Nusa Dua

هتل نووتل بالی نوسا دوآ - هتل نووتل بالی نوسا دوآ دارای آبگرم و 4 سالن ناهار خوری است. این هتل دارای اتاق های بزرگ و همچنین سوئیت هایی با آشپزخانه است. این هتل در قلب 350 هکتار ، مجتمع توسعه گردشگری اندونزی امن و منحصر به فرد در نوسا دوآ واقع شده است. هتل نووتل بالی نوسا دوآ یک شاتل رایگان برای ساحل نوروزی نوسا دوآ فراهم می‌کند. اتاقهای هتل نووتل بالی نوسا دوآ دارای بالکن های اختصاصی با منظره ای از استخر یا باغ هستند.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
30,450,000 ریال
قیمت اتاق برای هر شب

هتل آلیلا ویلاز اولوواتو بالی
اندونزی ، بالی ، اولوواتو
Alila Villas Uluwatu Hotel
Jl. Belimbing Sari, Br, Tambiyak Desa Pecatu, 80364 Uluwatu

هتل آلیلا ویلاز اولوواتو بالی - هتل آلیلا ویلاز اولوواتو یک استخر فضای باز 50 متری نمایی از منظره اقیانوس هند ، در فاصله 15 دقیقه با خلیج جیمباران قرار دارد. ارائه ویلا های استخر ، دارای یک سالن ورزشی و یک آبگرم 24 ساعته است. هتل آلیلا ویلاز اولوواتو دارای یک گالری هنری با نمایش آثار هنری مدرن اندونزیایی و یک کتابخانه برای خواندن آرام است. مرکز تناسب اندام شامل استودیو یوگا و پیلاتس است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
192,850,000 ریال
قیمت اتاق برای هر شب

هتل ریتز کارلتون بالی
اندونزی ، بالی ، ساوانگان
The Ritz-Carlton Hotel in Bali
Jalan Raya Nusa Dua Selatan Lot III, Sawangan

هتل ریتز کارلتون بالی - هتل د ریتز کارلتون بالی به سمت اقیانوس هند راه حلی گرمسیری را در نوسا دوآ ارائه می‌دهد. این استراحتگاه دارای یک مرکز ساحلی با مرکز آبگرم و مرکز سلامتی ، امکانات تجاری و استخرهای شنا است. این هتل همچنین دارای دسترسی فای رایگان در همه مناطق و پارکینگ در محل دارد. خدمات تفریحی با هزینه اضافی ارائه می‌شود. د ریتز کارلتون بالی سوئیت های بزرگ و ویلاهای اختصاصی ارائه می‌دهد. هر یک از آنها دارای یک تلویزیون ماهواره‌ای با صفحه نمایش ماهواره‌ای ، تهویه مطبوع ، صندلی و مینی‌بار می‌باشد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
75,110,000 ریال
قیمت اتاق برای هر شب

AYANA Resort and Spa
Karang Mas Estate, Jalan Karang Mas Sejahtera

هتل آیانا ریزورت اند اسپا بالی - بالی در 8 کیلومتری مرکز جیمباران قرار دارد. آیانا ریزورت اند اسپا ، اتاق های لوکس با سواحل خصوصی جیمبران ارائه می‌دهد. این مجموعه در 90 هکتار باغ گرمسیری صخره ای قرار دارد که در ارتفاع 35 متری بالای خلیج جیمباران واقع شده است. استراحتگاه دارای 12 استخر و 19 سالن ناهار خوری است. کارکنان چند زبانه همیشه برای کمک به مهمانان در طول اقامت آماده هستند.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
71,050,000 ریال
قیمت اتاق برای هر شب

آلام کول کول بوتیک ریزورت بالی
اندونزی ، بالی ، کوتا
Alam Kulkul Boutique Resort
Jl. Pantai Kuta, 80030 Kuta, Indonesia

آلام کول کول بوتیک ریزورت بالی - آلام کول کول بوتیک ریزورت بالی دارای یک روستای معمولی اندونزی با باغ های گرمسیری و مبلمان قدیمی‌است. سونا بی نظیر ، 2 رستوران و درمان سنتی آبگرم ارائه می‌شود. وای فای رایگان نیز در دسترس است. چندین اتاق ناهار خوری ، فروشگاه و سرگرمی ‌دارد. اتاقهای هتل آلام کول کول بوتیک ریزورت بالی با تلویزیون ، مینی‌بار و امکانات چای / قهوه مجهز شده اند. حمام های خصوصی در اتاقها موجود است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
27,880,000 ریال
قیمت اتاق برای هر شب

هتل ادن کوتا بالی
اندونزی ، بالی ، کوتا
EDEN Hotel Kuta Bali
Jl. Kartika Plaza No.42, 80361 Kuta

هتل ادن کوتا بالی - هتل ادن کوتا بالی دارای استخر در فضای باز و استخر کودکان است. مهمانان می‌توانند در آبگرم از ماساژ آرام بخش لذت ببرند و دسترسی رایگان به وای فای در همه مناطق در دسترس است. یک رستوران در هتل وجود دارد که انواع مختلفی از غذاهای بین المللی و اندونزیایی را ارائه می‌دهد. اتاقهای هتل ادن کوتا بالی با رنگ های سبز تزئین شده اند و احساس راحتی بیشتری به هر واحد می‌دهند.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
18,850,000 ریال
قیمت اتاق برای هر شب

هتل جایاکارتا بالی
اندونزی ، بالی ، لژیان
Jayakarta Hotel Bali
Jl. Werkudara, Bali, 80361 Legian

هتل جایاکارتا بالی - هتل جایاکارتا بالی در میان آفتاب گرمسیری در میان باغ های طبیعی واقع شده و در کنار ساحل شنی لژیان قرار دارد. علاوه بر استخر بیرونی ، پارکینگ رایگان نیز ارائه می‌دهد. جاذبه های نزدیک شامل معبد تاناه لوت و کوتا مارکت هندیکرفت می‌باشد. اتاق های هتل کاملا با تهویه مطبوع و یا بالکن یا تراس باغ و همچنین دوش آب گرم تجهیز شده‌اند. هر اتاق مجهز به تلویزیون کابلی / ماهواره‌ای و مینی‌بار است. وای فای رایگان نیز در دسترس است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
18,850,000 ریال
قیمت اتاق برای هر شب

هتل نئو کوتا جلانتیک بالی
اندونزی ، بالی ، کوتا
NEO Kuta Jelantik Hotel
Jl. Patih Jelantik No 188, 80361 Legian

هتل نئو کوتا جلانتیک بالی - هتل هتل نئو کوتا جلانتیک بالی امکانات اقامتی مدرن و رایگان در سراسر جهان را دارد. این هتل یک رستوران و اتاق های ظریف با تهویه مطبوع دارد. اتاق های هتل نئو کوتا جلانتیک بالی با طرحهای دلپذیر طراحی شده اند و به راحتی با دستگاه های تهویه ، چای / قهوه و تلویزیون کابلی / تلویزیون ماهواره‌ای تخت با صفحه نمایش دیویدی مجهز شده اند.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
7,250,000 ریال
قیمت اتاق برای هر شب

هتل ایزی سرف کمپ بالی
اندونزی ، بالی ، کوتا
Easy Surf Camp Hotel
Jalan Pantai Kuta Komala Indah 2 Sunset, Legian, 80361 Kuta

هتل ایزی سرف کمپ بالی - هتل سه ستاره ایزی سرف کمپ بالی در کوتا استخر در فضای باز ارائه می‌دهد. پارکینگ رایگان برای مهمانان با موتور سیکلت در دسترس است. در هتل ، هر اتاق دارای یک کمد لباس است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
10,150,000 ریال
قیمت اتاق برای هر شب

هتل کوتا پارادیسو بالی
اندونزی ، بالی ،
Kuta Paradiso Hotel
Jl. Kartika Plaza, Tuban, Bali, 80361 Kuta

هتل کوتا پارادیسو بالی - هتل پارادیسو در جنوب ساحل کوتا قرار دارد. این هتل لوکس دارای یک استخر روباز و 6 غذاخوری می‌باشد و خدمات ترانسفر فرودگاهی به صورت رایگان انجام می‌شود.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
27,260,000 ریال
قیمت اتاق برای هر شب

هتل نووتل بنوآ بالی
اندونزی ، بالی ،
Novotel Bali Benoa Hotel
Jalan Pratama, Tanjung Benoa, 80363 Nusa Dua

هتل نووتل بنوآ بالی - هتل نووتل بنوآ در لبه تانجونگ بنوآ کنار ساحل است. این هتل دارای 3 استخر با 2 وایبر است. شاتل رایگان میهمانان را به مرکز خرید مجموعه بالی می‌برد. فای در اتاق های عمومی‌و عمومی‌در دسترس است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
37,120,000 ریال
قیمت اتاق برای هر شب

هیلتون بالی ریزورت
اندونزی ، بالی ،
Hilton Bali Resort
Jl. Raya Nusa Dua Selatan, Bali, 80363 Nusa Dua

هیلتون بالی ریزورت - هیلتون بالی ریزورت در بالای صخره ای با چشم اندازی به سوی اقیانوس هند قرار گرفته است. هتل هیلتون بالی ریزورت دارای ساحل اختصاصی شن های سفید است. همچنین 4 استخر متصل بهم دارد. اینترنت وای فای به صورت رایگان در سراسر هتل قابل استفاده است و پارکینگ هتل نیز رایگان می‌باشد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
62,350,000 ریال
قیمت اتاق برای هر شب


جاذبه‌های توریستی شهر بالی
بالی جزیره ای در کشور اندونزی است. کشور اندونزی دارای17 هزار و 500 جزیره است که بالی زیباترین و مشهورترین جزیره این کشور است که به جزیره خدایان معروف است. جزیره بالی دو اقیانوس آرام و هند را به هم پیوند داده و به همین دلیل آب و هوای خاصی برخوردار است تور بالی با توجه به زیبایی و آب و هوای مناسب مورد توجه گردشگران قرارکرفته و جزء برترین مناطق گردشگری در جهان به شمار می رود و سالانه حجم بسیاری از توریست ها را به خود اختصاص داده است. با توجه به زیبایی های بی وصف بالی با قاطعیت می توان گفت جزیره بالی از زیباترین جزایر جهان است. تور بالی تمامی خدمات و امکانات را برای یک تفریح مناسب و فراموش نشدنی به ارمغان می آورد. طبیعت بی نظیر با پوشش گیاهی متنوع ، خاص و بسیا زیبای بالی ، معبد های تاریخی و بسیار زیبا ، آبشارها و رودها ، جشن ها و مراسمات مختلف ، موج سواری و دریایی آرام زیبایی خیره کننده ای را برای این جزیره به ارمغان می آورد. همچنین وجود هتل ها با انواع خدمات و امکانات متفاوت و کیفیت های مختلف برای هر توان مالی ، استراحت گاه های زیبا و بی نظیر ، فروشگاه های متنوع تور بالی را به عنوان برترین و پرطرفدارترین تورها تبدیل نموده است. در حقیقن بالی به بهشت روی زمین معروف است. تور بالی از بهترین تورهای گردشگری به شمار می رود. بالی پر از جاذبه های گردشگری و توریستی و تور بالی از زیباترین تورهای دنیاست است. در جزیره بالی کیلومترها سواحل شنی و مرجانی ، مزراع زیبای پله پله برنج در دامنه ها ، آتشفشانهای فعال با شکوه ، غارهای مرموز و جنگل های بارانی گرمسیری شاداب وجود دارد که در کنار نمایشگاهی از جانوران و حیات وحش عجیب و غریب قرار گرفته است.

ecotourism