New Hotels
هتل‌های بندر عباس


ساعت کار آژانس از ساعت 9 صبح الی 6 بعد از ظهر می باشد. 02634449642
هتل آتیلار بندر عباس
ایران ، بندر عباس ، خیابان 17 شهریور ، خیابان اداره پست
Atilar Bandar Abbas Hotel
17 Shahrivar Street, Post Office Street

هتل آتیلار بندر عباس - در قلب شهر بندرعباس ، بلندترین بنایی که به چشمتان خواهد خورد هتل آتیلار بندرعباس است. این هتل یکی از با کیفیت‌ترین مراکز اقامتی بندرعباس محسوب می‌شود. این هتل چون در مرکز شهر قرار گرفته از نظر دسترسی به مراکز تفریحی و تجاری و نقاط دیدنی بسیار مناسب است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
9,800,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل ایران بندرعباس
ایران ، بندر عباس ، بلوار امام خمینی ، میدان 17 شهریور ، جنب بانک ملی
Iran Bandar Abbas Hotel
Imam Khomeini Blv, Square 17th Shahrivar, next to Melli Bank

هتل ایران بندرعباس - هتل ایران بندرعباس ، نوسازترین هتل این شهر جنوبی است. هتل ایران در سال 1395 افتتاح شده و در قلب شهر بندرعباس قرار گرفته است. یعنی چه شما برای انجام کارهای اداری به بندر سفر کرده باشید و چه به قصد سیاحت ، هتل ایران مناسبترین گزینه است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
4,200,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل هرمز بندرعباس
ایران ، بندر عباس ، میدان انقلاب

هتل هرمز بندرعباس - هتل بین المللی پنج ستاره هرمز بندر عباس در جوار ساحل زیبای خلیج فارس در سال ۱۳۸۱ مورد بهره برداری قرار گرفت. هتل در زمینی به مساحت حدود ۵۰۰۰۰ متر مربع ، در ۷ طبقه و ۳۹۹ باب اتاق و سوئیت با امکانات و تجهیزات مدرن احداث گردیده است و همچنین قرارگیری مجموعه در یکی از بهترین نقاط شهر از لحاظ دسترسی به مراکز خرید و اماکن دیدنی از امتیازات آن محسوب می‌شود.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
14,400,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل هما بندرعباس
ایران ، بندر عباس ، بلوار پاسداران ، خیابان معراج
Homa BandarAbbas Hotel
Iran, Bandar Abbas, Pasdaran Blvd, Meraj Avenue

هتل هما بندرعباس - هتل هما بندرعباس در فاصله کوتاه تا ساحل خلیج نیلگون همیشه فارس واقع شده است. این هتل با 176 باب اتاق و سوئیت مجلل به همراه امکانات مجهز و چشم انداز زیبا در برخی از واحدها ، احساس آرامش و راحتی را برای مهمانان مهیا کرده است. هتل همای بندر عباس با امکاناتی نظیر رستوران ها ، سالن های همایش و کنفرانس ، امکانات ورزشی و تفریحی ، فضای سبز بیرون هتل به همراه طبیعت دلنشین ، آماده خدمت رسانی و سرویس دهی می‌باشد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
6,870,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب


جاذبه‌های توریستی شهر بندر عباس
شهر بندرعباس مرکز استان هرمزگان در جنوب ایران است. شهر بندرعباس در بخش مرکزی شهرستان بندرعباس قرار دارد و یکی از نام‌های پیشین آن بندر گمبرون بوده‌است. بندرعباس بزرگترین بندر ایران است که مقدار بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. جمعیت این شهر در فصل‌های مختلف سال متفاوت است. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان زیادی از اقصی نقاط ایران است.