New Hotels
هتل‌های چالوس


ساعت کار آژانس از ساعت 9 صبح الی 6 بعد از ظهر می باشد. 02634449642
مجتمع ایرانگردی و جهانگردی چالوس
ایران ، چالوس ، کیلومتر ۵ جاده چالوس به کرج ، روبه روی پارک فین

مجتمع ایرانگردی و جهانگردی چالوس - چالوس از شهرهای استان مازندران است که در جلگه میانی سواحل دریای خزر واقع شده و در انتها چالوس اولین شهری است که پذیرای مسافران است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
4,800,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل ونوس پلاس چالوس
ایران ، چالوس ، شهرک توریستی نمک آبرود ، روبروی رستوران آبشار

هتل ونوس پلاس چالوس - هتل پنج ستاره ونوس پلاس چالوس در تابستان سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل دارای 13 طبقه است که هفت طبقه از آن در حال حاضر به بهره برداری رسیده است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
13,500,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل کوروش چالوس
ایران ، چالوس ، کیلومتر دو جاده چالوس به نوشهر

هتل کوروش چالوس - هتل سه ستاره کوروش چالوس در زمینی به وسعت 30000 متر مربع به بهره برداری رسید. این هتل شامل دو فاز می باشد که فاز اول در سال 1354 در سه طبقه ساخته و طی سالهای اخیر نوسازی شده است. فاز دوم هتل نیز در سال 1392 با یک طبقه اقامتی شروع به فعالیت کرد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
4,700,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل آپارتمان کوشال چالوس
ایران ، چالوس ، میدان نماز (بازار روز) ، خیابان فرج آباد
Koshal Apartment Hotel
Iran, Chalous, Prayer Square (Market of the Day), Faraj Abad Street

هتل آپارتمان کوشال چالوس - هتل آپارتمان کوشال چالوس در۲۰۰ متری ساحل فرج‌آباد قرار گرفته. کاخ چای‌خوران و آبشار هریجان و ... از جاذبه‌های توریستی هستند که از هتل به آسانی قابل دسترس‌ است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
3,200,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل پارسیان آزادی خزر
ایران ، چالوس ، روبروی نمک آبرود
Parsian Azadi Khazar Hotel
Namakabrud, Mazandaran Province

هتل پارسیان آزادی خزر - هتل پارسیان آزادی خزر چالوس معروف به هایت خزر یکی از زیباترین و بهترین هتل های پنج ستاره ساحلی آبهای نیلگون دریای خزر می باشد. وقتیکه از درب ورودی این هتل وارد می شوید پس از گذر از جاده خارق العاده جنگلی به دریا می رسید.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
12,480,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب


جاذبه‌های توریستی شهر چالوس
چالوس از شهرهای کُهن استان مازندران است که در جلگه میانی کرانه دریای کاسپین جای گرفته‌است. شهر چالوس در شرق شهرستان چالوس قرار دارد. زبان مردم آن گیلکی و مازندرانی است که به تبری کلارستاقی شهرت دارد. نام این شهر در گذشته‌های دور سالوس یا شالوس بود که در پیرامون آن دو شهر کوچک دیگر به نام کبیره و کچه نیز وجود داشته‌است. بعضی از علمای جغرافیانویس ، چالوس را از آبادی‌های طبرستان دانسته‌اند. قیام علویان در طبرستان از یک شورش محلی که در آن ولایت بر ضد بی‌رسمی‌های عمال و حکام طاهریان درگرفت در نواحی کلاروشالوس روی داد و آرام آرام از دیلمان تا جرجان تقریباً همه جا را فراگرفت. در ورود شورشیان علوی به طبرستان ، شورشیان دیلم با وجوه مردم کلار و چالوس و رویان نسبت به امام علوی اظهار وفاداری کردند. محمد بن اویس از امرای دوره تسلط خلفای عرب به دستور خلیفه معتصم به حکمرانی چالوس منصوب شد. محمد بن اویس خود در رویان (قسمتی از طبرستان) استقرار یافت و پسرش احمد را به حکومت چالوس گمارد. شهر چالوس در زمان حمله امیر تیمور تخریب شد و سپس تا قرن‌های متمادی به صورت روستایی کوچک درآمد. در دهه اول قرن حاضر(۱۳۱۰) با پشتیبانی دولت وقت آرام آرام به صورت شهری سازمان یافته درآمد و امروزه به شهری زیبا با امکانات فراوان جهانگردی تبدیل شده‌است. دربارهٔ وجه تسمیه این شهر می‌گویند چون بخش جلگه‌ای نسبت به ارتفاعات پست‌تر دیده می‌شود؛ و به همین دلیل آن را «چاله‌است» یا «چاله‌اس» می‌نامیدند که به مرور زمان به چارلس و چالوس تغییر نام یافت.