New Hotels
هتل‌های اصفهان


ساعت کار آژانس از ساعت 9 صبح الی 6 بعد از ظهر می باشد. 02634449642
هتل آسمان اصفهان
ایران ، اصفهان ، خیابان مطهری ، روبروی پل فلزی
Aseman Isfahan Hotel
Motahari Street, opposite the metal bridge

هتل آسمان اصفهان - هتل چهار ستاره آسمان در زمینی به مساحت ۹۰۰۰ مترمربع با ۱۳ طبقه در یکی از بهترین نقاط شهر تاریخی اصفهان در سال ۱۳۸۴ افتتاح گردید.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
4,610,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل پیروزی اصفهان
ایران ، اصفهان ، میدان امام حسین ، ابتدای چهارباغ پایین
Piroozy Isfahan Hotel
Imam Hossein Square, the bottom of the Chahar Bagh

هتل پیروزی اصفهان - هتل چهار ستاره پیروزی (داریوش سابق) ، در قلب شهر اصفهان در سال ۱۳۵۴ افتتاح و جهت ارتقا کیفیت خدمات در سال ۱۳۹۶ بازسازی انجام داده است. از مزیت‌های این هتل می‌‍توان به دسترسی آسان به آثار تاریخی نظیر باغ و عمارت چهل‌ستون ، باغ و عمارت هشت بهشت ، موزه هنرهای معاصر و موزه هنرهای تزیینی ، مسجد و مدرسه چهارباغ و بازار هنر اصفهان اشاره نمود.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
6,400,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل سفیر اصفهان
ایران ، اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی هتل عباسی
Safir Isfahan Hotel
Amadgah Street, opposite Abbasi Hotel

هتل سفیر اصفهان - هتل سفیر اصفهان با معماری نوین در سال ۱۳۷۱ افتتاح ، جهت ارتقا کیفیت خدمات در سال ۱۳۹۵ بازسازی انجام داده است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
6,750,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل خواجو اصفهان
ایران ، اصفهان ، خیابان شهدای خواجو
Khajoo Isfahan Hotel
Khajoo's Martyrs Street

هتل خواجو اصفهان - هتل چهار ستاره خواجو اصفهان واقع در قلب شهر زیبا و تاریخی اصفهان ، خیابان شهدای خواجو ، در سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز نمود.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
5,010,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل ستاره اصفهان
ایران ، اصفهان ، میدان نقش جهان ، خیابان حافظ
Setareh Isfahan Hotel
Naghsh-e-Jahan Square, Hafez Street

هتل ستاره اصفهان - هتل ستاره از نظر موقعیت جغرافیایی در یکی از بهترین محله های اصفهان قرار گرفته است. مسافرانی که دراین هتل اقامت دارند می توانند پیاده به بسیاری از نقاط دیدنی شهر بروند. سی و سه پل و میدان نقش جهان و مسجد شیخ لطف الله از معروف ترین جاذبه اصفهان هستند که از هتل ستاره می توانید فقط با 8 دقیقه پیاده روی به آن ها برسید.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
5,250,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل زهره اصفهان
ایران ، اصفهان ، خیابان فردوسی ، روبروی مسجد ستاری
Zohreh Isfahan Hotel
Ferdowsi Street, facing the Sattari Mosque

هتل زهره اصفهان - در نزدیکی زاینده رود هتل مرتفع زهره واقع شده است. نمای بیرونی این هتل سفید و چشم نواز است و دیوار‌هایش از نقش و نگار ، آینه‌کاری و عناصر هنری پوشیده شده است. به طور کلی طراحی هتل زهره تلفیق جذابی از معماری مدرن و هنر اسلامی-ایرانی است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
7,000,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل زنده رود اصفهان
ایران ، اصفهان ، خیابان هشت بهشت غربی ، مابین چهارراه ملک و گلزار
Zendehrod Isfahan Hotel
The west eight paradises street, between Malek and Golzar st

هتل زنده رود اصفهان - هتل سه ستاره زنده رود در سال 1395 تاسیس شد ولی در همین مدت کوتاه توانسته یکی از هتل‌های پرطرفدار اصفهان باشد و این اعتبار را به مدد نزدیکی به دیدنی‌های تاریخی شهر و کیفیت خدماتش دارد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
4,120,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل عتیق اصفهان
ایران ، اصفهان ، خیابان چهارباغ پایین ، میدان شهدا ، خیابان ابن سینا
Atigh isfahan Hotel
Chahar Bagh Street, Shohada Square, Ibn Sina Street

هتل عتیق اصفهان - ساختمان هتل عتیق اصفهان از دوران قاجار بر جا مانده است. این هتل در سال 82 به عنوان اثر ملی ثبت شده و به عنوان هتل/موزه فعالیت می‌کند. این خانه سنتی به سبک خانه‌های قدیمی ایرانی ساخته شده و شامل قسمت‌هایی مثل شاه‌نشین ، سرداب و اتاق‌های مختلف است. شیوه‌ی معماری این بنا هم مثل خیلی از بناهای قدیمی دیگر ایران حجاب‌دار بوده است. معماری حجاب‌دار به آن نوع از معماری گفته می‌شود که جلوی دید افرادی را که در بیرونی هستند به اندرونی می‌گیرد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
7,200,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان
ایران ، اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، انتهای خیابان کوالالامپور
Parsian Ali-Qapu isfahan Hotel
Shamsabadi Street, end of Kuala Lumpur Street

هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان - هتل عالی قاپو اصفهان قدیمی و اصیل است و در چندقدمی زاینده‌رود و سی و سه پل قرار گرفته است. در خیابان تاریخی چهارباغ عباسی که بلوار باصفایش برای پیاده‌روی و دوچرخه سواری جان می‌دهد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
4,020,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل قصر منشی اصفهان
ایران ، اصفهان ، اصفهان ، خیابان نشاط ، کوچه قصر منشی غربی ، پلاک 9
Qasr E Monshi Isfahan Hotel
Isfahan, Neshat Street, Qasr secretary Western Alley, No 9

هتل قصر منشی اصفهان - هتل سنتی قصر منشی یکی از جذاب‌ترین هتل‌های اصفهان است. معماری سنتی ، محوطه‌ای با حوض آب کوچک و پنجره‌هایی با شیشه‌های رنگی ، تجربه اقامت در فضایی سنتی را برای مهمانان هتل سنتی قصر منشی فراهم می‌کند.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
7,000,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل عباسی اصفهان
ایران ، اصفهان ، چهارباغ عباسی ، خیابان آمادگاه

هتل عباسی اصفهان - هتل پنج ستاره مجلل عباسی ، کهن‌ترین هتل جهان و یکی از بزرگ‌ ترین هتل‌های ایران ، با قدمتی ۳۰۰ ساله درخیابان چهارباغ عباسی شهر موزه‌‌‌ ای اصفهان واقع شده است. این هتل در سال ۱۱۰۶ هجری قمری به دستور شاه سلطان حسین صفوی با معماری شکوهمند ایرانی طراحی و بنا گردیده و در سال ۱۳۵۱ بنای آن به سبکی مدرن با امکانات رفاهی کم نظیر و مطابق با استاندارد جهانی مورد بازسازی قرار گرفت.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
9,800,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل پارسیان کوثر اصفهان
ایران ، اصفهان ، بلوار ملت ، مقابل سی و سه پل

هتل پارسیان کوثر اصفهان - هتل پارسیان کوثر در سال ۱۳۴۷ در زمینی به وسعت ۱۱۰۰۰ متر مربع در حاشیه زیبای رودخانه همیشه زنده زاینده رود اصفهان در جوار پل تاریخی سی و سه پل افتتاح گردید. این مجموعه اقامتی در ابتدا با ۱۳۰ واحد اتاق با نام هتل شرایتون زیر نظر هتلهای زنجیره‌ای شرایتون شروع به کار نموده و پس از گذشت یک سال نام هتل به هتل کوروش تغییر یافت و تا سال ۱۳۵۷ با این نام تحت نظارت گروه هتل‌های شرایتون فعالیت نمود. پس از پیروزی انقلاب اسلامی‌هتل کوروش به هتل قدس تغییر نام یافت و پس از یکسال نام آن به هتل کوثر تبدیل شد و تا بدین لحظه به همین نام ارائه خدمت می‌نماید.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
9,400,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب


جاذبه‌های توریستی شهر اصفهان
اصفهان سرشار از آثار هنری و تاریخی است که میدان نقش‌جهان ، مسجد شاه ، سی و سه پل ، پل خواجو ، پل مارنان ، مسجد جامع ، مسجد سیّد ، مسجد شیخ لطف‌الله ، منار جنبان ، برج کبوترخانه ، گذر چهارباغ عباسی ، سبزه میدان ، کاخ چهلستون ، آتشگاه اصفهان ، کاخ عالی‌قاپو ، کاخ هشت بهشت ، کلیسای وانک ، حمام علیقلی آقا ، مدرسه چهارباغ و هتل عباسی از بارزترین آن‌ها هستند. مقامات میراث فرهنگی استان اصفهان اعتقاد دارند بیش از ۲۲ هزار جاذبه تاریخی و فرهنگی ارزشمند در این استان وجود دارد. فریدون الهیاری مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان اظهارداشت: یکهزار و ۷۶۵ اثر تاریخی در استان ثبت ملی است. مکان‌های تفریحی رفاهی شهربازی رؤیاها به عنوان پارک بازی سالانه میزبان تعدادی گردشگر می‌باشد. سیتی سنتر اصفهان مرکز رفاهی معروف‌ترین مرکز گردشگری رفاهی تجاری این شهر می‌باشد. شهربازی سرپوشیده هم در این مجموعه است. پارک جنگلی صفه در دامنه کوه صفه یکی از پارک‌های جنگلی با امکاناتی نظیر سینما و بولینگ و تله کابین و شهربازی و … میاشد. پارک جنگلی ناژوان از معروف‌ترین پارک‌های جنگلی اصفهان است که از امکاناتی نظیر باغ پرندگان. خزندگان و پروانه‌ها و آکواریوم و دولفیناریوم پارک ابی تله سیژ و … برخوردار است. پارک ابی ابسار بزرگترین مجموعه ابی در سپاهانشهر است. همچنین بام شهر اصفهان در شمال غرب این شهر بام شهر اصفهان آکواریوم اصفهان در پارک جنگلی ناژوان به عنوان اولین تونل آکواریوم ایران در نوروز سال ۱۳۹۵ افتتاح شد و در آن انواع ماهی‌ها و آبزیان وجود دارد. باغ جوان بوستان مشتاق پارک سپاهانشهر باغ غدیر باغ فدک کوه نخودی کوه قایمیه پارک رجایی (بوستان هشت بهشت) شهربازی‌های ملکشهر آبشار صفه سیتی سنتر شهر عجایب وحید سیمرغ و … از معروف‌ترین مکان‌های تفریحی دیگر اصفهان است.