New Hotels
هتل‌های سن پترزبورگ


هتل رادیسون رویال سن پترزبورگ
روسیه ، سن پترزبورگ ،
Radisson Royal Hotel
Nevsky Prospekt 49, Tsentralny district, Saint Petersburg

هتل رادیسون رویال سن پترزبورگ - یکی از هتل های شیک و مدرن روسیه هتل 5 ستاره رادیسون رویال سنت پترزبورگ روسیه است که در شهر سنت پترزبورگ روسیه است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
30,160,000 ریال
قیمت اتاق برای هر شب

Solo Sokos Hotel Vasilievsky
Vasilievsky Island, 8th Line, Vasileostrovskiy district

هتل سولو سوکوس وسیلیفسکی سن پترزبورگ - هتل سولو سوکوس وسیلیفسکی سنت پترزبورگ ، در جزیره ی واسیلیفسکی است. این هتل 4 ستاره در قرن نوزدهم ساخته شده است. هتل به صورت مداوم میزبان نمایشگاه های آثار هنری می‌شود. هر کدام از اتاق های هتل سولو سوکوس وسیلیفسکی به شکلی متفاوت تزئین شده اند و شامل تلویزیون ال سی دی و فضا های نشیمن راحت می‌باشند.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
13,340,000 ریال
قیمت اتاق برای هر شب

هتل نووتل سن پترزبورگ سنتر
روسیه ، سن پترزبورگ ،
Novotel St Petersburg Centre Hotel
Ulitsa Mayakovskogo 3A, Tsentralny district, 191025

هتل نووتل سن پترزبورگ سنتر - هتل نووتل سنتر واقع سن پترزبورگ مسکو است. دارای باشگاه ، غذاهای متنوع و اتاق هایی با امکانات نوشیدنی گرم می‌باشد. معماری داخلی هتل مدرن و جذاب است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
30,160,000 ریال
قیمت اتاق برای هر شب


جاذبه‌های توریستی شهر سن پترزبورگ
سن پترزبورگ در کناره‌های رود نِوا ، در شرق خلیج فنلاند در دریای بالتیک قرار گرفته‌است. این شهر در سال ۱۷۰۳ به دستور و با نظارت پتر کبیر ساخته شد و از آن زمان تا ۱۹۱۸ پایتخت روسیه بود. مدتی پتروگراد نام داشت. پس از سرنگونی فرمانروایی تزارها به نام لنین ، لنینگراد خوانده شد و با فروپاشی شوروی در این کشور به نام پیشینش بازخوانده شد. این شهر به عنوان صحنه وقوع انقلاب ۱۹۱۷ روسیه و پایگاه دفاع سرسختانه در برابر آلمان نازی در زمان جنگ جهانی دوم ، از جایگاهی مهم و نقشی حیاتی در تاریخ روس‌ها برخوردار است و به مرکز فرهنگی روسیه نیز شهرت دارد. این شهر که به مدت دو سده پایتخت روسیه بوده‌است ، بین سالهای ۱۹۱۴ تا ۱۹۲۴ میلادی پتروگراد نام داشته و در زمان حکومت اتحاد جماهیر شوروی به مدت ۶۷ سال (از سال ۱۹۲۴ تا ۱۹۹۱) لنینگراد خوانده می‌شده‌است. شهر سن پترزبورگ که از موقعیت جغرافیایی ویژه‌ای برخوردار است ، شمالی‌ترین شهر پرجمعیت جهان به شمار می‌رود و هر سال در اوایل تابستان به علت بسیار طولانی شدن زمان تابش آفتاب در تاریکی شب فرونمی‌رود و همه مدت شبانه روز یا هوا روشن است یا گرگ و میش صبحگاهی دارد که به همین علت شب‌های اوایل فصل تابستان در این شهر شب‌های سفید نام گرفته‌است. جاذبه‌های گردشگری شامل موزه ارمیتاژ ، کلیسای سنت ایزاک ، قلعه پیتر و پاول ، کلبه پتر کبیر ، کلیسای منجی بر خون ریخته شده ، موزه روس ، کاخ کنستانتینوفکسی ، کاخ کاترین ، کاخ پترهف ، اسب سوار برنزی ، دریای بالتیک

ecotourism
zeytin.ir
اخبار تجارت الکترونیکی
DekoNor | فروش محصولات صنایع دستی ایران در کشورهای نروژ ، دانمارک و سوئد