New Hotels
هتل‌های آلانیا


هتل کلئوپاترا آلانیا
ترکیه ، آلانیا ،
Kleopatra Atlas Hotel
Carsı Mahallesi Seral Sokak , 07400 Alanya

هتل کلئوپاترا آلانیا - مرکز تناسب اندام و بار ، هتل کلئوپاترا اطلس در آلانیا واقع شده است. نقاط ضعف و قوت هتل نزدیکی به غار داملاتاس ، موزه باستان شناسی و آبراهاما آلانیا است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
26,970,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل ساوک آلانیا
ترکیه ، آلانیا ،
Savk Alanya Hotel
Saray Mah. Ataturk Caddesi No: 147 07400

هتل ساوک آلانیا - این هتل در ساحل دریا واقع شده است و در ساحل ماسه ای کلئوپاترا واقع شده است. ساوک هتل دارای استخر در فضای باز در منطقه سالن چوبی و اتاق های تهویه مطبوع با وای فای رایگان است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
30,450,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

هتل کاپیتان آلانیا
ترکیه ، آلانیا ،
Kaptan Alanya Hotel
Iskele Cad No:70, 07400

هتل کاپیتان آلانیا - هتل کاپیتان یکی از قدیمی‌ترین هتل های آلانیا است که در سمت شرق شبه جزیره باستانی واقع شده است. این هتل منظره‌هایی را در بندر و اتاق هایی با وای فای رایگان ارائه می‌دهد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
18,850,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

Granada Luxury Okurcalar Hotel
Alara Tourism Center, 07200 Okurcalar, Turkey

هتل گرانادا لاکچری اوکورجالار آلانیا - اولین چیزی که توجه هر کسی را در هتل گرانادا لاکچری اوکورجالار به خودش جلب می‌‌کند واز ویژگیهای منحصر به فرد هتل گرانادا لاکچری اوکورجالار می‌‌باشد ، لابی بسیار بزرگ و مجلل آن است که هر قسمت لابی طراحی منحصر به فرد ی دارد به طور مثال لابی با طراحی عثمانی و لابی با طراحی ایتالیایی و ...بعد از گذشتن از لابی به محوطه بیرونی هتل گرانادا لاکچری اوکورجالار می‌رسیم که فضای باز هتل گرانادا لاکچری اوکورجالار به دو قسمت حیاط ساختمان اصلی و سرزمین عجایب تقسیم می‌شود.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
33,930,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

Orange County Resort Alanya
Merkez Mah.Alparslan Turkes Bulv., 07415 Okurcalar, Turkey

هتل اورنج کانتی ریزورت آلانیا - هتل اورنج کانتی ریزورت آلانیا در نزدیکی ساحل واقع شده است و دارای یک استخر در فضای باز با اسلاید آب است. این هتل دارای منطقه ساحلی 1000 متر مربعی ، تراس آفتاب پانورامیک و امکانات اسپا می‌باشد. این هتل دارای اتاق هایی با تهویه مطبوع با تلویزیون ماهواره ای و بالکن می‌باشد. تمام اتاق های هتل اورنج کانتی دارای مینی‌بار می‌باشند. برخی از اتاقها از نظر منظره دریا پانوراما هستند. اتاقهای هتل دارای یک مبل استاندارد هستند.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
31,320,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب

Antique Roman Palace
Oba Göl Mevkii, 07400 Alanya, Turkey

هتل آنتیک رومن پالاس آلانیا - این هتل چهار ستاره ، اتاقهایی با تراس با منظره دریا و اتاقهایی با بالکن خصوصی دارد. وای فای رایگان در دسترس است. صندلی های حمام آفتاب نیز در ساحل رایگان است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
24,360,000 ریال قیمت اتاق برای هر شب


جاذبه‌های توریستی شهر آلانیا
آلانیا شهری تاریخی در ترکیه است که در فاصله ۱۳۵ کیلومتری آنتالیا قرار دارد. آلانیا امروز به‌عنوان یکی از مقاصد اصلی گردشگران شناخته می‌شود. آلانیا یکی از شهرهای تاریخی ترکیه است که در ۱۲ کیلومتری آنتالیا قرار دارد. این شهر تاریخی امروز به مقصد اول بسیاری از گردشگران تبدیل شده است. آلانیا از شمال به رشته‌کوه‌های توروس ، از جنوب به دریای مدیترانه و از شرق به قاضی پاشا منتهی می‌شود. آلانیا از شهرهای توریستی و گردشگری در کشور ترکیه است که ترکیب با شکوهی از دریا و جنگل های آرام و بی نظیر می باشد. همین آرامش و زیبایی رویایی سبب شده تا بسیاری از گردشگران این شهر را به شهرهای شلوغ ترجیح دهند. سفر یکی از لذت های بزرگ زندگی و راهی برای دیدن دنیا و شناخت مکان هایی که هرگز تابحال آنها را ندیده ایم است ، اما قبل از سفر داشتن اطلاعات کافی درباره جاذبه هایی که در آن مقصد وجود دارد و همچنین چشم اندازی نسبت به رستوران ها و هتل ها و امکانات آنها از جمله نیازهایی است که باید در اختیار داشته باشند.

ecotourism
zeytin.ir
اخبار تجارت الکترونیکی
DekoNor | فروش محصولات صنایع دستی ایران در کشورهای نروژ ، دانمارک و سوئد