24 ساعته بدون پرداخت ، درخواست رزرو خود را ثبت کنید. خانم کمپانی در ساعت اداری جهت رزرو قطعی با شما تماس می‌گیرد. شرایط قرارداد.

اقامتگاه سنتی ثنا کاشان

ایران ، کاشان
قیمت اتاق از 200,000 تومان / هر شب

اقامتگاه سنتی ثنا کاشان ( اقامتگاه بوم گردی ) - اقامتگاه بوم گردی ثنا کاشان دارای قدمتی 200 ساله است که مرمت آن از سال 1395 آغاز و سرانجام در سال 1396 به بهره برداری رسید. نورگیر و پنجره های رنگی بسیار زیبا و سقف های گنبدی شکل در اتاق ها ، از ویژگی های منحصر به فرد این اقامتگاه بومگردی می باشد. خانه سنتی ثنا دارای 12 باب اتاق می باشد که این اتاق ها در طبقه همکف و محوطه هتل واقع شده اند. به دلیل موقعیت مکانی اقامتگاه بوم گردی ثنا و قرارگیری آن در بافت قدیم شهر ، دسترسی به جاذبه های تاریخی نظیر خانه بروجردی ، بازار کاشان و خانه عباسیان با فاصله ی حداکثر 1.5 کیلومتر امکان پذیر می باشد.

اینترنت وای فای رایگان با صبحانه


مسجد آقا بزرگ کاشان ، مسجدی است در خور توجه ، بنایی که با مناره ها و حیاط اندرونی وسیع و سردر بلندش هر عابری را به تفکر و تامل وا می دارد در همان سوی مسجد در یکی از کوچه های باریک به هتل سنتی زیبایی وارد می شویم که حیاط گودال باغچه ایی و عمارت زیبایش سخن های بسیاری دارد از افرادی که آمده اند و رفته اند و خاطره هایی از خود به جا گذاشته اند حیاط این عمارت مزین به حوض آبی و گل های زیبا ، پنجره های ارسی ، نورگیرهای بسیار زیبایی است که عصر هنگام رنگ ها به واسطه پنجره های رنگین میهمان این خانه قدیمی میشوند و یا به هنگام شب که آسمان پر ستاره چترش را بر سر آدم ها پهن می کند زیباترین حس های زندگی سنتی ایرانی را تجربه خواهیم کرد. این خانه قدیمی در بافت سنتی کاشان واقع شده و فاصله شما تا خانه طباطبایی ، خانه بروجردی ، خانه عباسیان ، خانه عامری ها ، حمام سلطان میراحمد و همچنین تا بازار و تیمچه امین الدوله چند دقیقه پیاده روی خواهد بود.لیست تورها ایران ، کاشان
نام تور تعداد روز محل اقامت حمل و نقل شروع قیمت تاریخ
تور گلابگیری کاشان 1 روزه زمینی 385,000 تومان همه روزه
تور گلابگیری کاشان 1 روزه زمینی 385,000 تومان همه روزه
تور گلاب گیری کاشان 1 روزه زمینی 385,000 تومان همه روزه
تور کاشان 1 روزه زمینی 385,000 تومان همه روزه
تور کویر ابوزید آباد 1 روزه زمینی 499,000 تومان همه روزه

7 اقامت در کاشان

اتاق‌های اقامتگاه سنتی ثنا کاشان

اتاق یک نفره بدون سرویس
اتاق یک نفره بدون سرویس
یک تخت سینگل

دید اتاق محوطه
1 بزرگسال و 0 کودک
بدون ظرفیت اضافه

اینترنت وای فای رایگان
با صبحانه

258,000 تومان
200,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود

اتاق دو نفره بدون سرویس
اتاق دو نفره بدون سرویس
دو تخت سینگل

دید اتاق محوطه
2 بزرگسال و 0 کودک
بدون ظرفیت اضافه

اینترنت وای فای رایگان
با صبحانه

318,000 تومان
260,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود

اتاق دو نفره با سرویس
اتاق دو نفره با سرویس
یک تخت دبل

دید اتاق محوطه
2 بزرگسال و 0 کودک
بدون ظرفیت اضافه

اینترنت وای فای رایگان
با صبحانه

378,000 تومان
316,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود

اتاق سه نفره با سرویس
اتاق سه نفره با سرویس
یک تخت دبل و یک تخت سینگل

دید اتاق محوطه
3 بزرگسال و 0 کودک
بدون ظرفیت اضافه

اینترنت وای فای رایگان
با صبحانه

470,000 تومان
414,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود

اتاق چهار نفره با سرویس
اتاق چهار نفره با سرویس
یک تخت دبل و دو تخت سینگل

دید اتاق محوطه
4 بزرگسال و 0 کودک
بدون ظرفیت اضافه

اینترنت وای فای رایگان
با صبحانه

558,000 تومان
500,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود
اقامتگاه سنتی ثنا کاشان
اقامتگاه سنتی ثنا
رستوران اقامتگاه سنتی ثنا کاشانسوالات متداول مشتریان درباره اقامتگاه سنتی ثنا کاشان از مشاوران سفر


امکانات و خدمات افامتگاه
اینترنت Wi-Fi
تلویزیون
یخچال (مینی بار)
چای / قهوه ساز
حمام ، سرویس بهداشتی
سرویس بهداشتی فرنگی
سیستم اطفاء حریق
تلفن
فاصله اقامتگاه سنتی ثنا کاشان تا اماکن اصلی شهر

فاصله تا خانه عباسیان 1.5 کیلومتر ، فصله تا شهر های قمصر ونیاسر 36 کیلومتر

جاذبه‌های گردشگری کاشان ، ایران

بناهای تاریخی مهم کاشان که هنوز استوار مانده‌اند یا آثارشان پابرجاست می‌توان به مناره زین الدین ، آرامگاه سلطان عطابخش ، مسجد عمادی (مسجد میرعماد) ، مسجد جامع ، مدرسه سلطانی ، مسجد آقابزرگ ، قلعه جلالی ، حمام سلطان امیراحمد و کاروان سرای امین الدوله اشاره کرد ، در همه این بناها ویژگی‌های معماری مشابه دیده می‌شود ، جز مناره زین الدین که در این زمینه یکتا است.

کاشان حداقل نوزده عمارت تاریخی دارد که به خوبی محفوظ مانده‌اند. این عمارت‌ها عناصر عمومی خانه‌های سنتی کاشان را دارا می‌باشند ، اما نسبت به آنها دارای فضاهای بزرگتر ، معماری ماهرانه تر و عناصر مجلل تری هستند. از معروف‌ترین این عمارت‌ها می‌توان به خانه بروجردی‌ها ، خانه بنی کاظمی و خانه مرتضوی اشاره کرد.

ابوزیدآباد (نام باستانی: ابروز و نام محلی: بیذُوُی "Bizovoy") و روستاهای اطراف آن حسین‌آباد ، قاسم‌آباد ، یزدلان ، کاغذی ، امین‌آباد ، محمدآباد ، ریجن ، علی‌آباد ، شهریاری و فخره در ۳۰ کیلومتری شرق (جنوب شرقی) کاشان در یک منطقه بیابانی (تپه‌های ماسه‌ای) در منطقه‌ای جلگه‌ای کم ارتفاع شهرستان کاشان واقع شده‌است که بین ۳۳ درجه و ۵۰ دقیقه تا ۳۳ درجه و ۵۵ دقیقه عرض شمالی و همچنین ۵۱ درجه و ۴۰ دقیقه تا ۵۱ درجه و ۵۲ دقیقه طول شرقی قرار دارد که با این ترتیب حسین‌آباد شیبانی در جنوبی‌ترین و شرقی‌ترین قسمت این محدوده واقع شده‌است. نام این منطقه در زبان محلی ، بیذُوُ ی می‌باشد و مردم کاشان و فارسی زبانان اطراف کاشان تا دلیجان آن را بوزآباد می‌خوانند. بوز در زبان دری زرتشتیان یزد به معنی «بوی» است؛ بنابراین بیذوی به معنی بوی آباد است. از آثار تاریخی ابوزیدآباد و بخش کویرات که کمتر به آنها اشاره شده می‌توان قلعهٔ کرشاهی ، قلعهٔ سردار ، کاروانسرا و قلعهٔ گرماب و قلعه و کاروانسرای سفیدآب را نام برد.

آدرس و موقعیت اقامتگاه سنتی ثنا کاشان کجاست؟
Sana traditional hotel • Fazel Naraqi Street - Aqabzarg Mosque - Kaveh Maghrebar
tel: • fax: • e-mail: Website • Hotel Code: C-339

آدرس اقامتگاه سنتی ثنا کاشان - ایران ، کاشان ، خیابان فاضل نراقی ، کوچه مسجد آقابزرگ ، کوی مخبر
فرایندهای جدید برای تمیز کردن و بهداشت اقامتگاه سنتی ثنا کاشان؟

اعضای تیم اقامتگاه سنتی ثنا کاشان در حال انجام آموزش های پیشرفته نظافت ، هم در بهداشت شخصی و هم در برنامه های تمیز کردن جدید هستند. ما همچنین از دستورالعمل های COVID-19 ارائه شده توسط مقامات بهداشت محلی پیروی می کنیم.

پیش از رزرو اقامتگاه سنتی ثنا کاشان چه طور درباره آن و فرآیند رزرو اطلاعات به دست بیاوریم؟

فرایند انتخاب و رزرو اینترنتی اقامتگاه سنتی ثنا کاشان در مشاوران سفر بسیار ساده است. به سادگی و با چند کلیک می توانید با انتخاب مقصد و تاریخ سفر خود ، اتاق مناسب خود را با قیمت مناسب رزرو کنید. با این حال در صورت نیاز ، تیم پشتیبانی مشاوران سفر 24 ساعته پاسخگوی شماست.

هزینه اقامتگاه سنتی ثنا کاشان را چه طور بپردازیم؟ با کارت‌های شتاب این فرآیند امکان‌پذیر است؟

زمانی که برای رزرو اقامتگاه سنتی ثنا کاشان به مشاوران سفر مراجعه می‌کنید ، خیالتان از هر بابت به خصوص پرداخت راحت باشد. شما می‌توانید هزینه رزرو اقامتگاه سنتی ثنا کاشان را با همین کارت‌های شتاب ساده خودتان بپردازید. به هیچ وجه نیازی به استفاده از کارت‌های اعتباری خارجی نیست.

آیا پس از اینکه اقامتگاه سنتی ثنا کاشان را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در مشاوران سفر در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های اقامتگاه سنتی ثنا کاشان واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

در چه ساعتی می‌توانیم در اقامتگاه سنتی ثنا کاشان اتاق‌مان را تحویل بگیریم و در چه ساعتی باید اتاق را پس دهیم؟

عموما ورود مسافر به اتاق (چک‌این) در ساعت 14 و خروج مسافر (چک‌اوت) ساعت 12 ظهر است.

نیم‌شارژ ورود و خروج چیست؟

ساعت ورود به اقامتگاه سنتی ثنا کاشان ساعت 14 و خروج 12 ظهر است؛ مسافرانی که ورود زود هنگام (حدود ساعت 8 صبح) یا خروج دیر هنگام (حدود ساعت 18 عصر) را دارند ، از این گزینه استفاده می‌کنند؛ قیمت نیم‌شارژ معمولا نصف رزرو یک شب است.

کودکان تا چه سنی رایگان پذیرش می‌شوند و تخت آنها چگونه است؟

شرایط سنی کودک برای پذیرش در اقامتگاه سنتی ثنا کاشان در قسمت قوانین اطلاع رسانی شده است.

تفاوت اتاق‌ها با هم مانند دبل یا توئین بودن یا جونیور یا امپریال یا حتی سوئیت چیست؟

اتاق دبل دو تا تخت چسبیده به هم دارند و مناسب زوج‌ها هستند؛ و اتاق‌های تویین دو تخت سینگل یا جدا از هم دارند. اتاق‌هایی مثل جونیور یا امپریال از نظر متراژ دیزاین و طبقات اتاق‌های بهتری هستند نسبت به اتاق های استاندارد. البته سرویس و خدمات اقامتگاه سنتی ثنا کاشان برای همه اتاق‌ها یکسان است.

واچر هتل چیست؟

رسید پرداخت و تاییدیه رزرو اقامتگاه را «واچر» می‌گویند. واچر پس از پرداخت از سوی سیستم رزرواسیون مشاوران سفر صادر می‌شود و در اختیار رزرو‌کننده در پروفایل کاربری ایشان قرار خواهد گرفت.

دلیل تفاوت نرخ شما با اقامتگاه سنتی ثنا کاشان چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای اقامتگاه سنتی ثنا کاشان را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای اقامتگاه سنتی ثنا کاشان می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کشور دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.نظرات و پیشنهادات


، نظرات و پیشنهادات خود به خدمات اقامتگاه سنتی ثنا کاشان را ثبت کنید

 
به خدمات اقامتگاه سنتی ثنا کاشان امتیاز دهیدنظرات مسافران به خدمات اقامتگاه سنتی ثنا کاشان
نظری ثبت نشده است


بیشتر بمانید در کاشان ، ایران - اقامتگاه‌های پیشنهادی ما