24 ساعته بدون پرداخت ، درخواست رزرو خود را ثبت کنید. خانم کمپانی در ساعت اداری جهت رزرو قطعی با شما تماس می‌گیرد. شرایط قرارداد.

کلبه قزلباش - Qizilbash hut
اقامتگاه بوم گردی لاکچری
توصیه شده توسط آژانس پرواز نقره‌ای

کلبه قزلباش

ایران ، مینودشت
قیمت اتاق از 720,000 تومان / هر شب

کلبه قزلباش ( اقامتگاه بوم گردی لاکچری ) - با اقامت در آلاچیق عشایر ترکمن در کلبه های قزلباش میتوانید به بازدید از آبشارهای زیبای لوه و هزاردره خالنبی و گورستان عجیب و تاریخ خالدنبی ، برج قابوس ، جنگلهای زیبای چهل جای مینو دشت بروید.

پارکینگ با صبحانه


قوم ترکمن قومی کوچ رو و چادرنشین بوده و به مرور زمان و با فشار دولت های ایران و روسیه در برخی مناطق ، از زندگی عشایری دست کشیدند و به زندگی یکجانشینی روی آوردند . اقوام ترکمن در زندگی کوچ نشینی خود دارای آداب و رسوم و نوع زندگی خاصی بوده اند.


7 اقامت در مینودشت

اتاق‌های کلبه قزلباش

اتاق خانوادگی
اتاق خانوادگی
کف خواب

دید اتاق محوطه هتل
4 بزرگسال و 0 کودک
نفر اضافه 90 هزار تومان محاسبه می‌گردد.

پارکینگ
با صبحانه
همراه صبحانه ، ناهار و شام

860,000 تومان
720,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود
کلبه قزلباش
کلبه قزلباش
کلبه قزلباشسوالات متداول مشتریان درباره کلبه قزلباش از مشاوران سفر


امکانات و خدمات افامتگاه
تلویزیون
یخچال (مینی بار)
چای / قهوه ساز
حمام ، سرویس بهداشتی
فاصله کلبه قزلباش تا اماکن اصلی شهر

فاصله تا برج قابوس ، بازارچه سنتی ترکمن ، تالاب آلماگل ، مقبره های عجیب و چند هزار ساله خالدنبی ، طبیعت زیبای هزار دره ، آبشارهای گلستان
و میدان اسب دوانی کمتر از یک کیلومتر است.

جاذبه‌های گردشگری مینودشت ، ایران

آدرس و موقعیت کلبه قزلباش کجاست؟
Qizilbash hut •
tel: • fax: • e-mail: Website • Hotel Code: C-6

آدرس کلبه قزلباش - ایران ، مینودشت ،
فرایندهای جدید برای تمیز کردن و بهداشت کلبه قزلباش؟

اعضای تیم کلبه قزلباش در حال انجام آموزش های پیشرفته نظافت ، هم در بهداشت شخصی و هم در برنامه های تمیز کردن جدید هستند. ما همچنین از دستورالعمل های COVID-19 ارائه شده توسط مقامات بهداشت محلی پیروی می کنیم.

پیش از رزرو کلبه قزلباش چه طور درباره آن و فرآیند رزرو اطلاعات به دست بیاوریم؟

فرایند انتخاب و رزرو اینترنتی کلبه قزلباش در مشاوران سفر بسیار ساده است. به سادگی و با چند کلیک می توانید با انتخاب مقصد و تاریخ سفر خود ، اتاق مناسب خود را با قیمت مناسب رزرو کنید. با این حال در صورت نیاز ، تیم پشتیبانی مشاوران سفر 24 ساعته پاسخگوی شماست.

هزینه کلبه قزلباش را چه طور بپردازیم؟ با کارت‌های شتاب این فرآیند امکان‌پذیر است؟

زمانی که برای رزرو کلبه قزلباش به مشاوران سفر مراجعه می‌کنید ، خیالتان از هر بابت به خصوص پرداخت راحت باشد. شما می‌توانید هزینه رزرو کلبه قزلباش را با همین کارت‌های شتاب ساده خودتان بپردازید. به هیچ وجه نیازی به استفاده از کارت‌های اعتباری خارجی نیست.

آیا پس از اینکه کلبه قزلباش را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در مشاوران سفر در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های کلبه قزلباش واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

در چه ساعتی می‌توانیم در کلبه قزلباش اتاق‌مان را تحویل بگیریم و در چه ساعتی باید اتاق را پس دهیم؟

عموما ورود مسافر به اتاق (چک‌این) در ساعت 14 و خروج مسافر (چک‌اوت) ساعت 12 ظهر است.

نیم‌شارژ ورود و خروج چیست؟

ساعت ورود به کلبه قزلباش ساعت 14 و خروج 12 ظهر است؛ مسافرانی که ورود زود هنگام (حدود ساعت 8 صبح) یا خروج دیر هنگام (حدود ساعت 18 عصر) را دارند ، از این گزینه استفاده می‌کنند؛ قیمت نیم‌شارژ معمولا نصف رزرو یک شب است.

کودکان تا چه سنی رایگان پذیرش می‌شوند و تخت آنها چگونه است؟

شرایط سنی کودک برای پذیرش در کلبه قزلباش در قسمت قوانین اطلاع رسانی شده است.

تفاوت اتاق‌ها با هم مانند دبل یا توئین بودن یا جونیور یا امپریال یا حتی سوئیت چیست؟

اتاق دبل دو تا تخت چسبیده به هم دارند و مناسب زوج‌ها هستند؛ و اتاق‌های تویین دو تخت سینگل یا جدا از هم دارند. اتاق‌هایی مثل جونیور یا امپریال از نظر متراژ دیزاین و طبقات اتاق‌های بهتری هستند نسبت به اتاق های استاندارد. البته سرویس و خدمات کلبه قزلباش برای همه اتاق‌ها یکسان است.

واچر هتل چیست؟

رسید پرداخت و تاییدیه رزرو اقامتگاه را «واچر» می‌گویند. واچر پس از پرداخت از سوی سیستم رزرواسیون مشاوران سفر صادر می‌شود و در اختیار رزرو‌کننده در پروفایل کاربری ایشان قرار خواهد گرفت.

دلیل تفاوت نرخ شما با کلبه قزلباش چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای کلبه قزلباش را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای کلبه قزلباش می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کشور دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.نظرات و پیشنهادات


، نظرات و پیشنهادات خود به خدمات کلبه قزلباش را ثبت کنید

 
به خدمات کلبه قزلباش امتیاز دهیدنظرات مسافران به خدمات کلبه قزلباش
نظری ثبت نشده است


بیشتر بمانید در مینودشت ، ایران - اقامتگاه‌های پیشنهادی ما