صفحه اول لیست تورها تورهای بوم گردی تور بوم گردی بندر ترکمن

تور اکو کمپینگ و عشایر ترکمن این تور در حال حاضر بسته است. تورهای این مسیر بزودی باز خواهند شد.

تور 3 روزه بندر ترکمن - ( 1 شب اقامت در هتل )

روز اول:
ساعت ۸ صبح ورود به مینودشت
صرف صبحانه در پارک جنگلی چهل چای
حرکت به سمت مرتع جنگلی مارانکوه
صرف ناهار پای چشمه مرکوه
پیمایش به طول 3 کیلومتر گلگشت تا محل کمپ
بازدید از باتلاق جمجمه و مرتع مارانکوه
پس از رسیدن به محل کمپ ، نصب چادرهای افراد و صرف چای و دمنوش
گشت کوتاه در جنگل
صرف شام و بازیهای دورهمی دور آتش
استراحت و خواب

روز دوم:
صرف صبحانه
جمع کردن چادرها و کمپ و ارسال تجهیزات کمپ با وانت
حرکت پیاده روی گلگشتی به سمت چشمه
صرف ناهار پای چشمه
برگشت به سمت خودروها
حرکت به سوی آبشار
رفتن به کمپ عشایر ترکمن
عصر ورود به کمپ عشایری
صرف چای دور آتیش
اجرای موسیقی زنده ترکمن
صرف شام سنتی ترکمن
استراحت و خواب

روز سوم:
صرف صبحانه سنتی ترکمن
حرکت به سمت خالدنبی
بازدید از مقبره خالدنبی و گورستان چند هزار ساله خاص
برگشت به کمپ عشایری
صرف ناهار سنتی ترکمن
بازدید از برج قابوس
بازگشت مسافرین
حرکت از تهران ، تهران میدان آرژانتین
زمینی
اتوبوس

3 الی 1396/1/31
اجرا نمی‌شودسوالات متداول مشتریان تور اکو کمپینگ و عشایر ترکمن


خدمات تور اکو کمپینگ و عشایر ترکمن

اجرای گشت‌های اعلام شده + پرداخت ورودیه‌ها (پرداخت هزینه برنامه‌های اختیاری به‌عهده همسفران است)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
3 وعده صبحانه 3 وعده نهار 2 وعده شام

تور اکوکمپینگ عشایر ترکمن - کلبه قزلباش
۱ شب اقامت در آلاچیق عشایر ترکمن
۱ شب اقامت در کلبه قزلباش
پذیرایی صبحانه و ناهار و شام سنتی ترکمن و قزلباش. آبشارهای زیبای لوههزار دره خالدنبیگورستان عجیب و تاریخی خالدنبیبرج قابوسجنگلهای زیبای چهل چای مینودشتسایت بین المللی پاراگلایدراجرای موسیقی سنتیشب نشینی دور آتش شاد

شرایط و مقررات مهم

لوازم ضروری
دارو و لوازم شخصی
کوله یک روزه
برای سفر به بندر ترکمن چه مدارکی لازم داریم؟
شناسنامه
در تور اکو کمپینگ و عشایر ترکمن چه اماکنی بازدید خواهد شد؟
 • روز اول:
  ساعت ۸ صبح ورود به مینودشت
  صرف صبحانه در پارک جنگلی چهل چای
  حرکت به سمت مرتع جنگلی مارانکوه
  صرف ناهار پای چشمه مرکوه
  پیمایش به طول 3 کیلومتر گلگشت تا محل کمپ
  بازدید از باتلاق جمجمه و مرتع مارانکوه
  پس از رسیدن به محل کمپ ، نصب چادرهای افراد و صرف چای و دمنوش
  گشت کوتاه در جنگل
  صرف شام و بازیهای دورهمی دور آتش
  استراحت و خواب

  روز دوم:
  صرف صبحانه
  جمع کردن چادرها و کمپ و ارسال تجهیزات کمپ با وانت
  حرکت پیاده روی گلگشتی به سمت چشمه
  صرف ناهار پای چشمه
  برگشت به سمت خودروها
  حرکت به سوی آبشار
  رفتن به کمپ عشایر ترکمن
  عصر ورود به کمپ عشایری
  صرف چای دور آتیش
  اجرای موسیقی زنده ترکمن
  صرف شام سنتی ترکمن
  استراحت و خواب

  روز سوم:
  صرف صبحانه سنتی ترکمن
  حرکت به سمت خالدنبی
  بازدید از مقبره خالدنبی و گورستان چند هزار ساله خاص
  برگشت به کمپ عشایری
  صرف ناهار سنتی ترکمن
  بازدید از برج قابوس
  بازگشت مسافرین

دانستنی‌های تور اکو کمپینگ و عشایر ترکمن
جاذبه‌های گردشگری بندر ترکمن را معرفی کنید.

 • جاذبه‌های گردشگری بندر ترکمن
  بندر ترکمن یا بندر شاه در غرب استان گلستان است. این شهر در زمان رضاشاه پهلوی درسال ۱۳۰۶ خورشیدی بنیان‌گذاری شد و ازین رو تا پیش از انقلاب «بندر شاه» نامیده می‌شد. بندر شاه جزو نخستین شهرهای ایران است که راه آهن به آن کشیده شد؛ راه آهن سراسری پس از گذشت ۱۴۰۰ کیلومتر دریای خزر را به خلیج فارس و بندر شاپور پیوند می‌دهد. بندر شاه در قدیم دارای سه اسکله بود که اکنون بازمانده‌هایی از آن‌ها به‌جا مانده است.
  جزیره آشوراده بزرگترین جزیره ایرانی خزر در این شهر قرار دارد.
  هرساله تنها در تعطیلات نوروز بیش از یک میلیون گردشگر داخلی از بندرترکمن ، جزیره آشوراده و اسکله و بازارچه گمرکی آن بازدید می‌کنند. در ایام نوروز جمعیت شهر به سه برابر نیز افزایش میابد.
  دیوار دفاعی گرگان مربوط به دوره ساسانیان که از شهرستان کلاله آغاز می‌شود با طی حدود دویست کیلومتر در این شهرستان به دریا منتهی می‌شود. این دیوار بزرگترین دیوار جهان پس از دیوار چین است.
  دوشنبه بازار بندر ترکمن از دیدنی‌های این شهر ترکمن نشین است که در آن صنایع دستی ترکمن به قیمتی مناسب عرضه می‌شود.
  فرش ترکمنی ، پشتی ترکمنی ، روسریهای زنانه و صنایع دستی ترکمنها و بشمه و بورگ و قطاب مهمترین سوغاتی این شهر هستند. ضمن آنکه در اعیاد قربان و فطر نیز این منطقه دیدنی است . این دو عید بزرگترین عید ترکمنها به‌شمار می‌روند.
  پارک گلستان بزرگترین پارک این شهر است که در بلوار بهشتی واقع شده‌است.
  خیابان‌های اسپریس و آزادی و شهرداری و بلوار پاسداران [فرمانداری] از زیباترین و پر رفت‌وآمدترین مناطق این شهر هستند.

آیا پس از اینکه تور اکو کمپینگ و عشایر ترکمن را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور اکو کمپینگ و عشایر ترکمن واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور اکو کمپینگ و عشایر ترکمن شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور اکو کمپینگ و عشایر ترکمن را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور اکو کمپینگ و عشایر ترکمن می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور بندر ترکمن چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور بندر ترکمن بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای بندر ترکمن در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز بندر ترکمن ، مسافت پرواز ، درجه هتل بندر ترکمن ، خدماتی که هتل بندر ترکمن به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور بندر ترکمن هستند. برای اطلاع از قیمت تور بندر ترکمن بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور بندر ترکمن به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور بندر ترکمن چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور بندر ترکمن بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای بندر ترکمن تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به بندر ترکمن با توجه به شرایط آب و هوای بندر ترکمن فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که بندر ترکمن خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به بندر ترکمن سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان بندر ترکمن را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری بندر ترکمن و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان بندر ترکمن را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان بندر ترکمن چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری بندر ترکمن را بخرید چون معمولا وقتی تورهای بندر ترکمن از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری بندر ترکمن از جمله تورهای ارازن بندر ترکمن هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان بندر ترکمن انتخاب هتل های ارزان بندر ترکمن و پروازهای ارزان بندر ترکمن است. هتل های 3 ستاره بندر ترکمن و هتل های 2 ستاره بندر ترکمن از جمله هتل های ارزان بندر ترکمن هستند. همچنین پروازهای چارتری بندر ترکمن هم در مقایسه با پروازهای دیگر بندر ترکمن خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان بندر ترکمن باید پروازهای چارتری ارزان بندر ترکمن را با هتل های ارزان بندر ترکمن رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به بندر ترکمن در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان بندر ترکمن باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای بندر ترکمن نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای بندر ترکمن و هتل های بندر ترکمن خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان بندر ترکمن را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان بندر ترکمن این است که تور زمینی بندر ترکمن را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس بندر ترکمن و یا بلیط قطار بندر ترکمن در کنار هتل های ارزان بندر ترکمن می‌توانید با تور ارزان به بندر ترکمن سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا بندر ترکمن وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور بندر ترکمن چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور بندر ترکمن فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور بندر ترکمن به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور بندر ترکمن هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در بندر ترکمن ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور بندر ترکمن باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور بندر ترکمن گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان بندر ترکمن سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور بندر ترکمن همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان بندر ترکمن را خریداری نمایید

آفر تور بندر ترکمن چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان بندر ترکمن به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور بندر ترکمن در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور بندر ترکمن را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر بندر ترکمن در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور لحظه آخری بندر ترکمن

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 بندر ترکمن نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور بندر ترکمن خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری بندر ترکمن باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور بندر ترکمن لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور اکو کمپینگ و عشایر ترکمن

امتیاز مسافران به تور اکو کمپینگ و عشایر ترکمن


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور اکو کمپینگ و عشایر ترکمن را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور اکو کمپینگ و عشایر ترکمن
نظری ثبت نشده است