Loading ..
بزرگسال
980,000 تومان
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور کندلوس موجود

بازدید از طبیعت کم نظیر - 1 روز سلمانشهر

اقامت: بدون اقامت ( بدون اقامت )

بازدید از طبیعت کندلوس و موزه مردم شناسی
حرکت از البرز ، کرج سه راه گوهردشت

زمینی
وسیله نقلیه توریستی

حرکت 1403/3/11 - ساعت 05:00 صبح
برگشت 1403/3/11 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

برنامه سفر تور کندلوس

روز 1: بازدید از طبیعت کم نظیر منطقه و موزه مردم شناسی کندلوس ( صبحانه سلف سرویس ، ناهار رستوران و پک عصرانه )

خدمات تور کندلوس


اجرای گشت‌های اعلام شده + پرداخت ورودیه‌ها (پرداخت هزینه برنامه‌های اختیاری به‌عهده همسفران است)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
جلسه حضوری معارفه تور برای همسفران در رستوران
1 وعده صبحانه

تور کندلوس ، 1 روز نوشهر ، سفر گروهی 1 روزه زمینی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک بار مصرف خودداری فرمائید.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی ( حتی وعده های غذایی به عهده مشاوران سفر ) بر عهده همسفران است.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

کفش کوهنوردی
دارو و لوازم شخصی
کوله یک روزه

برای تور کندلوس چه مدارکی لازم داریم؟

شناسنامه

در تور کندلوس چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از طبیعت کندلوس و موزه مردم شناسی

دانستنی‌های تور کندلوس

آیا پس از اینکه تور کندلوس را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور کندلوس واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور کندلوس شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور کندلوس را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور کندلوس می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور کندلوس چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور سلمانشهر بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای سلمانشهر در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز سلمانشهر ، مسافت پرواز ، درجه هتل سلمانشهر ، خدماتی که هتل سلمانشهر به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور سلمانشهر هستند. برای اطلاع از قیمت تور سلمانشهر بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور سلمانشهر به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور کندلوس چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور کندلوس بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای سلمانشهر تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به سلمانشهر با توجه به شرایط آب و هوای سلمانشهر فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که سلمانشهر خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به سلمانشهر سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان سلمانشهر را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری سلمانشهر و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان سلمانشهر را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان سلمانشهر چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری سلمانشهر را بخرید چون معمولا وقتی تورهای سلمانشهر از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری سلمانشهر از جمله تورهای ارازن سلمانشهر هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان سلمانشهر انتخاب هتل های ارزان سلمانشهر و پروازهای ارزان سلمانشهر است. هتل های 3 ستاره سلمانشهر و هتل های 2 ستاره سلمانشهر از جمله هتل های ارزان سلمانشهر هستند. همچنین پروازهای چارتری سلمانشهر هم در مقایسه با پروازهای دیگر سلمانشهر خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان سلمانشهر باید پروازهای چارتری ارزان سلمانشهر را با هتل های ارزان سلمانشهر رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به سلمانشهر در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان سلمانشهر باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای سلمانشهر نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای سلمانشهر و هتل های سلمانشهر خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان سلمانشهر را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان سلمانشهر این است که تور زمینی سلمانشهر را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس سلمانشهر و یا بلیط قطار سلمانشهر در کنار هتل های ارزان سلمانشهر می‌توانید با تور ارزان به سلمانشهر سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا سلمانشهر وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور کندلوس چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور سلمانشهر فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور سلمانشهر به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور سلمانشهر هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در سلمانشهر ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور سلمانشهر باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور سلمانشهر گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان سلمانشهر سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور سلمانشهر همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان سلمانشهر را خریداری نمایید

آفر تور کندلوس چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان سلمانشهر به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور سلمانشهر در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور سلمانشهر را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر سلمانشهر در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور کندلوس لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 سلمانشهر نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور سلمانشهر خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری سلمانشهر باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور سلمانشهر لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور کندلوس

امتیاز مسافران به تور کندلوس


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور کندلوس را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور کندلوس
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری سلمانشهر

    سلمان‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در ایران است. سلمانشهر با جمعیت ۱۳۵۰۰ نفر در ۲۰ درجه و ۵۱ دقیقه طول شرقی و ۴۱ درجه و ۳۶ دقیقه عرض شمالی واقع شده است و از نظر آخرین تقسیمات کشوری واقع در شهرستان عباس‌آباد و بخش سلمان‌شهر می‌باشد. سلمان‌شهر از شمال به دریای خزر واز جنوب به رشته کوه البرز از شرق به شهر کلارآباد واز غرب به شهر عباس‌آباد منتهی می‌گردد. مساحت این شهر بالغ بر۷۵۰ هکتار است و در فاصله ۱۹۴ کیلومتری غرب ساری مرکز استان و ۱۷۳ کیلومتری رشت و ۲۱۶ کیلومتری شمال غربی تهران قرار دارد.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ