تور ییلاق سوباتان موجود

تور 2.5 روزه تالش - کلبه روستایی ( اقامتگاه بومگردی )

گلزارهای وحشی و سبزه‌زاران دامنه کوه‌های تالش، روستای سوباتان، ارتفاعات جنگل لیسار (آلچالیق)، تماشای دره ساری داش، آبشار زیبای ورزان


حرکت از البرز ، کرج ترمینال شهید کلانتری
زمینی
وسیله نقلیه توریستی

28 الی 1401/5/26سوالات متداول مشتریان تور ییلاق سوباتان


برنامه سفر تور ییلاق سوباتان

روز 1: حرکت ساعت 22 از تهران و 23 از کرج ، استراحت در ماشین ( شام به عهده گردشگر )
روز 2: رسیدن به تالش ، صرف صبحانه ، حرکت با نیسان به سمت اقامتگاه روستایی لورهانی ، بازدید از ییلاق متش ، آق اولر ، بازدید از آبشار شیلوشت ، صرف چای ذغالی ، حرکت به سمت اقامتگاه ، تفرج در روستا ، صرف ناهار و استراحت ، پیاده‌روی در ییلاق ، شام و دورهمی در کنار آتش ( صبحانه ، ناهار و شام به عهده پرواز نقره‌ای پارسیان )
روز 3: صرف صبحانه محلی ، حرکت با نیسان از میان منطقه شکردشت به سمت سوباتان ، عکاسی در دل طبیعت ، بازدید از آبشار ورزان ، صرف ناهار در طبیعت ، بازگشت با نیسان به سمت تالش و حرکت با اتوبوس به سمت کرج ( صبحانه و ناهار به عهده پرواز نقره‌ای پارسیان )

خدمات تور ییلاق سوباتان

اجرای گشت‌های اعلام شده + پرداخت ورودیه‌ها (پرداخت هزینه برنامه‌های اختیاری به‌عهده همسفران است)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
جلسه حضوری معارفه تور برای همسفران در رستوران
2 وعده صبحانه 2 وعده نهار 1 وعده شام

تور ییلاق سوباتان ، 2.5 روز تالش ، اقامتگاه بومگردی ، سفر گروهی 2 روزه (2 روز و 2 شب ) زمینی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک بار مصرف خودداری فرمائید.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی ( حتی وعده های غذایی به عهده مشاوران سفر ) بر عهده همسفران است.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری
کفش کوهنوردی
دارو و لوازم شخصی
کوله یک روزه
لوازم پیشنهادی سفر
دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
فلاسک چای
قمقمه آب
عینک آفتابی
زیرانداز انفرادی
یک دست لباس اضافه
بالش گردنی
برای سفر به تالش چه مدارکی لازم داریم؟
کارت ملی
در تور ییلاق سوباتان چه اماکنی بازدید خواهد شد؟
  • گلزارهای وحشی و سبزه‌زاران دامنه کوه‌های تالش، روستای سوباتان، ارتفاعات جنگل لیسار (آلچالیق)، تماشای دره ساری داش، آبشار زیبای ورزان


دانستنی‌های تور ییلاق سوباتان
جاذبه‌های گردشگری تالش را معرفی کنید.

  • جاذبه‌های گردشگری تالش
    تالش نام کلی بر مناطقی است که وطن اصلی تالشان بوده و شامل سرزمین‌هایی است که تالشان بیشینه جمعیت را تشکیل می‌دهند و از لحاظ تاریخی و اجتماعی جزو سرزمین آنان باشد. تالش مشتمل بر منطقه‌ای در ایران (استان‌های گیلان و اردبیل) و جمهوری آذربایجان (تالش گشتاسبی) است.
    همچنین تالش نام قومی ایرانی‌تبار است که سکونتگاه اصلی آن‌ها در البرز غربی از جنوب شرقی جمهوری آذربایجان آغاز شده و تا شمال غربی استان گیلان و استان اردبیل در ایران ادامه دارد. منطقه شمالی تالش را ولایت گشتاسفی (تالش گشتاسبی) نامیده می‌شد که امروزه در جمهوری آذربایجان قرار دارد.
    تالشان معتقدند که تعداد تالش تبارها بیش از ۲ میلیون نفر می‌باشد.
    منطقه تالش از جنوب به سپیدرود در امامزاده هاشم و در شمال به جلگه ارس-کورا در جنوب جمهوری آذربایجان امتداد دارد زبان تالشی ، شاخه‌ای از زبان‌های ایرانی شمال غربی می‌باشد.

آیا پس از اینکه تور ییلاق سوباتان را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور ییلاق سوباتان واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور ییلاق سوباتان شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور ییلاق سوباتان را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور ییلاق سوباتان می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور تالش چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور تالش بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای تالش در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز تالش ، مسافت پرواز ، درجه هتل تالش ، خدماتی که هتل تالش به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور تالش هستند. برای اطلاع از قیمت تور تالش بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور تالش به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور تالش چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور تالش بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای تالش تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به تالش با توجه به شرایط آب و هوای تالش فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که تالش خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به تالش سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان تالش را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری تالش و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان تالش را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان تالش چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری تالش را بخرید چون معمولا وقتی تورهای تالش از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری تالش از جمله تورهای ارازن تالش هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان تالش انتخاب هتل های ارزان تالش و پروازهای ارزان تالش است. هتل های 3 ستاره تالش و هتل های 2 ستاره تالش از جمله هتل های ارزان تالش هستند. همچنین پروازهای چارتری تالش هم در مقایسه با پروازهای دیگر تالش خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان تالش باید پروازهای چارتری ارزان تالش را با هتل های ارزان تالش رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به تالش در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان تالش باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای تالش نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای تالش و هتل های تالش خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان تالش را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان تالش این است که تور زمینی تالش را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس تالش و یا بلیط قطار تالش در کنار هتل های ارزان تالش می‌توانید با تور ارزان به تالش سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا تالش وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور تالش چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور تالش فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور تالش به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور تالش هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در تالش ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور تالش باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور تالش گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان تالش سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور تالش همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان تالش را خریداری نمایید

آفر تور تالش چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان تالش به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور تالش در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور تالش را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر تالش در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور لحظه آخری تالش

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 تالش نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور تالش خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری تالش باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور تالش لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور ییلاق سوباتان

امتیاز مسافران به تور ییلاق سوباتان


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور ییلاق سوباتان را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور ییلاق سوباتان
نظری ثبت نشده است