Loading ..

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور تهران گردی تکمیل ظرفیت

از کاخ گلستان تا برج میلاد - 1 روز تهران

اقامت: بدون اقامت ( بدون اقامت )

بازدید از مجموعه ثبت جهانی کاخ گلستان شامل شمس العماره ، تالار سلام ، ایوان تخت مرمر ، حوضخانه ، کاخ ابیض ، خلوت کریمخانی ، عمارت بادگیر ، سردر باغ ملی ، موزه ایران باستان(موزه ملی) موزه آبگینه ، دیدار از سکوی دید باز برج میلاد
حرکت از تهران ، تهران ضلع جنوب غربی میدان ونک ، روبروی فروشگاه چرم مشهد

زمینی
وسیله نقلیه توریستی


برنامه سفر تور تهران گردی

روز 1: صبح هنگام به سوی کاخ گلستان حرکت می‌کنیم تا از این مجموعه ثبت جهانی دیدن کنیم. این بازدیدها شامل شمس العماره ، تالار سلام ، ایوان تخت مرمر ، حوضخانه ، کاخ ابیض ، خلوت کریمخانی و عمارت بادگیر است. پس از آن به سوی سردر باغ ملی می‌رویم و با عبور از میدان توپخانه به موزه ایران باستان (موزه ملی) می‌رویم و از آثار باستانی تاریخی ایران دیدن می‌کنیم. پس از ناهار از موزه آبگینه بازدید می‌کنیم. بعد از آن به سوی برج میلاد تهران می‌رویم تا از سکوی دید باز آن به تماشای تهران بنشینیم. در پایان پس از یک تهرانگردی دلچسب به میدان ونک بازمی‌گردیم. ( یک وعده میان وعده به عهده پرواز نقره‌ای پارسیان )

خدمات تور تهران گردی


اجرای گشت‌های اعلام شده + پرداخت ورودیه‌ها (پرداخت هزینه برنامه‌های اختیاری به‌عهده همسفران است)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
1 وعده صبحانه

تور تهرانگردی ، 1 روز تهران ، سفر گروهی 1 روزه زمینی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک بار مصرف خودداری فرمائید.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی ( حتی وعده های غذایی به عهده مشاوران سفر ) بر عهده همسفران است.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی
کوله یک روزه

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
عینک آفتابی
یک دست لباس اضافه
بالش گردنی

برای تور تهران گردی چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی

در تور تهران گردی چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از مجموعه ثبت جهانی کاخ گلستان شامل شمس العماره ، تالار سلام ، ایوان تخت مرمر ، حوضخانه ، کاخ ابیض ، خلوت کریمخانی ، عمارت بادگیر ، سردر باغ ملی ، موزه ایران باستان(موزه ملی) موزه آبگینه ، دیدار از سکوی دید باز برج میلاد

دانستنی‌های تور تهران گردی

آیا پس از اینکه تور تهران گردی را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور تهران گردی واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور تهران گردی شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور تهران گردی را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور تهران گردی می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور تهران گردی چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور تهران بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای تهران در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز تهران ، مسافت پرواز ، درجه هتل تهران ، خدماتی که هتل تهران به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور تهران هستند. برای اطلاع از قیمت تور تهران بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور تهران به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور تهران گردی چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور تهران گردی بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای تهران تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به تهران با توجه به شرایط آب و هوای تهران فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که تهران خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به تهران سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان تهران را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری تهران و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان تهران را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان تهران چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری تهران را بخرید چون معمولا وقتی تورهای تهران از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری تهران از جمله تورهای ارازن تهران هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان تهران انتخاب هتل های ارزان تهران و پروازهای ارزان تهران است. هتل های 3 ستاره تهران و هتل های 2 ستاره تهران از جمله هتل های ارزان تهران هستند. همچنین پروازهای چارتری تهران هم در مقایسه با پروازهای دیگر تهران خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان تهران باید پروازهای چارتری ارزان تهران را با هتل های ارزان تهران رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به تهران در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان تهران باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای تهران نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای تهران و هتل های تهران خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان تهران را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان تهران این است که تور زمینی تهران را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس تهران و یا بلیط قطار تهران در کنار هتل های ارزان تهران می‌توانید با تور ارزان به تهران سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا تهران وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور تهران گردی چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور تهران فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور تهران به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور تهران هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در تهران ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور تهران باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور تهران گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان تهران سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور تهران همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان تهران را خریداری نمایید

آفر تور تهران گردی چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان تهران به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور تهران در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور تهران را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر تهران در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور تهران گردی لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 تهران نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور تهران خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری تهران باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور تهران لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور تهران گردی

امتیاز مسافران به تور تهران گردی


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور تهران گردی را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور تهران گردی
نظری ثبت نشده است


 • جاذبه‌های گردشگری تهران

  تِهْران بزرگ‌ترین شهر و پایتخت ایران ، مرکز استان تهران و شهرستان تهران است. جمعیّت شهر تهران طبق سرشماری سال (۱۳۹۵) بالغ بر ۸٬۶۹۳٬۷۰۶ نفر و مساحت ۵۷۴ کیلومتر مربّع است. تهران بیست و پنجمین شهر پرجمعیّت جهان به‌شمار می‌آید.
  در جنوب دامنهٔ رشته‌کوه البرز در ۱۱۲ کیلومتری جنوب دریای خزر واقع شده‌است. این شهر دارای ۳۷۴ محله ، یک شبکهٔ متراکم بزرگراهی و ۷ خط فعال مترو و ۸ خط در حال ساخت مترو است که در سال ۱۳۹۴ ، ۷۱۷ میلیون مسافر را جابه‌جا کرده‌اند.
  پیشینه شکوفائی تهران به سال ۱۷۸۸م هنگامی که آقا محمد خان قاجار آن را به پایتختی برگزید ، باز می‌گردد. سپس در روزگار رضا شاه پهلوی با شتاب بیشتری گسترش یافت و مردم بسیاری از استان‌ها پیرامونش را جذب نمود. از دهه ۱۹۶۰م ، مرکز جذب مهاجران زیادی از سراسر ایران بوده‌است. ساکنان اصلی تهران ، گروه‌های فارسی‌زبان بودند اما اکنون مردم از اقوام مختلفی در این شهر زندگی می‌کنند. در تهران مردم به زبان فارسی با هم گفتگو می‌کنند. بیشتر مردم در این شهر ، زبان فارسی با لهجه تهرانی دارند. دیگر گروه‌ها ساکن تهران عبارتند از کرد ، آذربایجانی ، گیلک ، مازندرانی ، ارمنی ، عرب و لر. تراکم جمعیت در تهران بین ده‌هزار و هفتصد تا بیش از یازده هزار فرد در هر کیلومتر مربع برآورد می‌شود که بنابر آمار بیستمین شهر پرتراکم جهان است.
  همانطور که گفته شد تهران یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری ایران به حساب می‌آید و این شهر دارای مجموعه‌ای از جاذبه‌های گردشگری است که شامل کاخ‌ها و موزه‌هایش می‌شود. میدان و برج آزادی ، بازار تجریش بازاری از جاهای دیدنی تهران ، بازار تهران ، پل طبیعت از جاهای دیدنی تهران ، باغ پرندگان از جاهای دیدنی تهران ، برج میلاد تهران یکی از بهترین جاهای دیدنی تهران ، کاخ بهارستان تهران ، دریاچه مصنوعی شهدای خلیج فارس یا دریاچه چیتگر تهران ، پارک ملت ، روستای برگ جهان از جاهای دیدنی تهران ، تئاتر شهر تهران ، امامزاده داود تهران ، پارک آب و آتش ، پارک ژوراسیک ، دربند تهران ، باغ ملی گیاه شناسی ، پیست اسکی شمشک ، پارک ارم تهران ، پارک جمشیدیه ، سرزمین عجایب ، کاخ نیاوران ، گنبد مینا ، دروازه باغ ملی ، بوستان بهشت مادران ، دریاچه فشافویه از جاهای دیدنی تهران ، بام تهران ، موزه کمال ‌الملک ، بازارچه عودلاجان ، موزه ساعت ، شمس العماره ، مسجد و مدرسه سپهسالار ، مدرسه دارالفنون ، بوستان نوروز ، باغ نگارستان ، باشگاه انقلاب ، باغ کتاب از جاهای دیدنی تهران ، فرهنگسرای خاوران از جاهای دیدنی تهران ، کاخ سعدآباد از جاهای دیدنی تهران ، پارک لاله نیز از جاذبه‌های گردشگری مهم شهر تهران می‌باشند. تهران در سال ۲۰۰۹ میلادی میزبان ۶۴۶ هزار گردشگر خارجی بود و در سال ۲۰۱۲ این آمار به ۱/۱۱ میلیون تن تغییر یافت. افزایش پیوستهٔ ورود گردشگران خارجی به این شهر باعث شد آمار این گردشگران در سال ۲۰۱۵ به ۱/۵۱ میلیون تن برسد.
  تهران با جذب ۱/۶۴ میلیون گردشگر در سال ۲۰۱۶ میلادی یکی از مهم‌ترین شهرهای خاورمیانه در زمینهٔ گردشگری بوده‌است. همچنین تهران پس از شهرهای دبی ، ژوهانسبورگ ، ریاض و ابوظبی در رتبهٔ پنجم از دیدگاه شمار ورود گردشگران خارجی در سال ۲۰۱۶ در مناطق آفریقا و خاورمیانه قرار داشت و گردشگران خارجی تهران در این سال نیم میلیارد دلار هزینه‌کرد داشته‌اند.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ