صفحه اول لیست تورها تورهای بوم گردی تور بوم گردی نمک آبرود

تور شمال نمک آبرود و متل قو موجود

تور 1 روزه نمک آبرود - ویلا ( بومگردی )

طبیعت زیبای جاده چالوس ، بازدید از مجموعه تفریحی نمک آبرود ، استراحت و تفریحات آبی در ساحل متل قو
حرکت از البرز ، کرج میدان حافظ
زمینی
اتوبوس

28 الی 1401/5/27سوالات متداول مشتریان تور شمال نمک آبرود و متل قو


برنامه سفر تور شمال نمک آبرود و متل قو

روز 1: حرکت ساعت 05:00 صبح از فلکه اول گوهردشت ، بعد از صرف صبحانه در رستوران برای اولین گشت و بازدید از پیچ و خم های زیبای جاده عبور میکنیم و به سمت شهر چالوس و مجموعه تفریحی نمک آبرود حرکت میکنیم . بعد از اتمام گشت و صرف ناهار از مجموعه تفریحی نمک آبرود خارج میشویم و به سمت سلمانشهر حرکت میکنیم . ساعاتی را در کنار ساحل زیبای متل قو سپری میکنیم . در مسیر برگشت توقفی کوتاه در کنار بازار محلی چالوس برای خرید سوغاتی خواهیم داشت. ( صبحانه رستوران ، ناهار رستوران و پک عصرانه )

خدمات تور شمال نمک آبرود و متل قو

اجرای گشت‌های اعلام شده + پرداخت ورودیه‌ها (پرداخت هزینه برنامه‌های اختیاری به‌عهده همسفران است)
بیمه مسافرتی
تیم سرپرستی
1 وعده صبحانه

تور نمک آبرود ، 1.5 روز نمک آبرود ، سفر گروهی 1.5 روزه زمینی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک بار مصرف خودداری فرمائید.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی ( حتی وعده های غذایی به عهده مشاوران سفر ) بر عهده همسفران است.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری
لباس گرم
دارو و لوازم شخصی
کوله یک روزه
لوازم پیشنهادی سفر
دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
زیرانداز انفرادی
یک دست لباس اضافه
بالش گردنی
برای سفر به نمک آبرود چه مدارکی لازم داریم؟
کارت ملی
داشتن کارت واکسن دو دوز
در تور شمال نمک آبرود و متل قو چه اماکنی بازدید خواهد شد؟
  • طبیعت زیبای جاده چالوس ، بازدید از مجموعه تفریحی نمک آبرود ، استراحت و تفریحات آبی در ساحل متل قو

دانستنی‌های تور شمال نمک آبرود و متل قو
جاذبه‌های گردشگری نمک آبرود را معرفی کنید.

  • جاذبه‌های گردشگری نمک آبرود
    تله کابین - خط 1 ، تله کابین - خط 2 ، سورتمه سواری ، ماشین چهارچرخ ATV ، ماشین رادیو کنترل ، پارک تفریحی: بوستر ، سالتو و ... ، زیپ لاین ، تفرجگاه ساحلی نمک آبرود ، نمایشگاه حیوانات ، باشگاه تیراندازی ، کارتینگ ، مجموعه پروازی ، رستوران و آبشار نمک آبرود ، پیست دوچرخه سواری بانوان ، پینت بال ، سینما 6 بعدی ، آکوالیون: شیردریایی ، تالار پذیرایی ملل ، رستوران آبشار نمک‌آبرود ، رستوران زنجیره ای اکبرجوجه ، رستورانهای قله‌های تله کابین ، رستوران میزبان ، کافی شاپ هزار و یک شب ، فست فود ها ( آب انار ملس ، Take Away و ... ) ، هتل پارسیان آزادی خزر

آیا پس از اینکه تور شمال نمک آبرود و متل قو را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور شمال نمک آبرود و متل قو واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور شمال نمک آبرود و متل قو شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور شمال نمک آبرود و متل قو را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور شمال نمک آبرود و متل قو می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمک آبرود چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور نمک آبرود بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای نمک آبرود در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز نمک آبرود ، مسافت پرواز ، درجه هتل نمک آبرود ، خدماتی که هتل نمک آبرود به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور نمک آبرود هستند. برای اطلاع از قیمت تور نمک آبرود بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور نمک آبرود به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمک آبرود چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمک آبرود بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای نمک آبرود تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به نمک آبرود با توجه به شرایط آب و هوای نمک آبرود فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که نمک آبرود خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به نمک آبرود سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان نمک آبرود را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری نمک آبرود و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان نمک آبرود را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان نمک آبرود چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری نمک آبرود را بخرید چون معمولا وقتی تورهای نمک آبرود از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری نمک آبرود از جمله تورهای ارازن نمک آبرود هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان نمک آبرود انتخاب هتل های ارزان نمک آبرود و پروازهای ارزان نمک آبرود است. هتل های 3 ستاره نمک آبرود و هتل های 2 ستاره نمک آبرود از جمله هتل های ارزان نمک آبرود هستند. همچنین پروازهای چارتری نمک آبرود هم در مقایسه با پروازهای دیگر نمک آبرود خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان نمک آبرود باید پروازهای چارتری ارزان نمک آبرود را با هتل های ارزان نمک آبرود رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به نمک آبرود در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان نمک آبرود باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای نمک آبرود نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای نمک آبرود و هتل های نمک آبرود خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان نمک آبرود را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان نمک آبرود این است که تور زمینی نمک آبرود را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس نمک آبرود و یا بلیط قطار نمک آبرود در کنار هتل های ارزان نمک آبرود می‌توانید با تور ارزان به نمک آبرود سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا نمک آبرود وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمک آبرود چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور نمک آبرود فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور نمک آبرود به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور نمک آبرود هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در نمک آبرود ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور نمک آبرود باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور نمک آبرود گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان نمک آبرود سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور نمک آبرود همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان نمک آبرود را خریداری نمایید

آفر تور نمک آبرود چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان نمک آبرود به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور نمک آبرود در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور نمک آبرود را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر نمک آبرود در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور لحظه آخری نمک آبرود

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 نمک آبرود نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور نمک آبرود خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری نمک آبرود باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور نمک آبرود لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور شمال نمک آبرود و متل قو

امتیاز مسافران به تور شمال نمک آبرود و متل قو


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور شمال نمک آبرود و متل قو را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور شمال نمک آبرود و متل قو
نظری ثبت نشده است