Loading ..
صفحه اول تورهای اندونزی تورهای بالی تور مالزی ، سنگاپور و بالی

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور مالزی ، سنگاپور و بالی تکمیل ظرفیت

بازدید از بالی،مالزی و سنگاپور - 3 روز کوالالامپور | 4 روز بالی | 3 روز سنگاپور

اقامت: هتل کورس ، کوتا پارادایسو و باس ( هتل چهار ستاره تاپ )

گشت شهر یوگی‌اکارتا ، بازدید از بزرگترین معبد بوداییان (میراث ثبت جهانی) بوروبودور ، بازدید از معبد هندوی پرامبانان (میراث جهانی یونسکو) ، گشت یکروزه جزیره بالی شامل جنگل میمونها ، مزارع پلکانی برنج و شهر تاریخی فرهنگی اوبود ، گشت یکروزه پارک ملی کومودو و تماشای اژدهای کومودو ، جزیره زیبای پادار ، اسنورکلینگ با مانتا و جزایر مرجانی لابوان‌باجو
جاذبه های اختیاری: کایاک سواری ، اسنورکلینگ ، پارک فیل های بالی ، ماهیگیری ، ورزش های آبی ، تفریحات سواحل جزیره توریستی بالی ، تماشای دلفین های اقیانوس ، رفتینگ ، غواصی ، مراکز خرید بالی ، بزرگترین پارک ابی آسیا و...
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

قطر ایرویز
هواپیمایی قطر ایرویز


خدمات تور مالزی ، سنگاپور و بالی


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
اجرای گشت‌های اعلام شده + پرداخت ورودیه‌ها (پرداخت هزینه برنامه‌های اختیاری به‌عهده همسفران است)
بیمه مسافرتی
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
10 وعده صبحانه

تور مالزی - بالی - سنگاپور ، 3 روز کوالالامپور - 4 روز بالی - 3 روز سنگاپور ، هتل کورس ، کوتا پارادایسو و باس ، سفر گروهی 11 روزه ( 11 روز و 10 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

برای تور مالزی ، سنگاپور و بالی چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز

در تور مالزی ، سنگاپور و بالی چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

گشت شهر یوگی‌اکارتا ، بازدید از بزرگترین معبد بوداییان (میراث ثبت جهانی) بوروبودور ، بازدید از معبد هندوی پرامبانان (میراث جهانی یونسکو) ، گشت یکروزه جزیره بالی شامل جنگل میمونها ، مزارع پلکانی برنج و شهر تاریخی فرهنگی اوبود ، گشت یکروزه پارک ملی کومودو و تماشای اژدهای کومودو ، جزیره زیبای پادار ، اسنورکلینگ با مانتا و جزایر مرجانی لابوان‌باجو
جاذبه های اختیاری: کایاک سواری ، اسنورکلینگ ، پارک فیل های بالی ، ماهیگیری ، ورزش های آبی ، تفریحات سواحل جزیره توریستی بالی ، تماشای دلفین های اقیانوس ، رفتینگ ، غواصی ، مراکز خرید بالی ، بزرگترین پارک ابی آسیا و...

دانستنی‌های تور مالزی ، سنگاپور و بالی

آیا پس از اینکه تور مالزی ، سنگاپور و بالی را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور مالزی ، سنگاپور و بالی واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور مالزی ، سنگاپور و بالی شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور مالزی ، سنگاپور و بالی را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور مالزی ، سنگاپور و بالی می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور مالزی ، سنگاپور و بالی چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور بالی بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای بالی در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز بالی ، مسافت پرواز ، درجه هتل بالی ، خدماتی که هتل بالی به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور بالی هستند. برای اطلاع از قیمت تور بالی بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور بالی به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور مالزی ، سنگاپور و بالی چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور مالزی ، سنگاپور و بالی بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای بالی تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به بالی با توجه به شرایط آب و هوای بالی فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که بالی خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به بالی سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان بالی را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری بالی و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان بالی را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان بالی چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری بالی را بخرید چون معمولا وقتی تورهای بالی از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری بالی از جمله تورهای ارازن بالی هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان بالی انتخاب هتل های ارزان بالی و پروازهای ارزان بالی است. هتل های 3 ستاره بالی و هتل های 2 ستاره بالی از جمله هتل های ارزان بالی هستند. همچنین پروازهای چارتری بالی هم در مقایسه با پروازهای دیگر بالی خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان بالی باید پروازهای چارتری ارزان بالی را با هتل های ارزان بالی رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به بالی در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان بالی باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای بالی نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای بالی و هتل های بالی خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان بالی را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان بالی این است که تور زمینی بالی را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس بالی و یا بلیط قطار بالی در کنار هتل های ارزان بالی می‌توانید با تور ارزان به بالی سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا بالی وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور مالزی ، سنگاپور و بالی چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور بالی فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور بالی به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور بالی هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در بالی ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور بالی باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور بالی گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان بالی سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور بالی همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان بالی را خریداری نمایید

آفر تور مالزی ، سنگاپور و بالی چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان بالی به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور بالی در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور بالی را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر بالی در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور مالزی ، سنگاپور و بالی لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 بالی نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور بالی خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری بالی باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور بالی لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور مالزی ، سنگاپور و بالی

امتیاز مسافران به تور مالزی ، سنگاپور و بالی


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور مالزی ، سنگاپور و بالی را ثبت کنید



نظرات مسافران به خدمات تور مالزی ، سنگاپور و بالی
نظری ثبت نشده است


دانستنی های بالی

دانستنی های بالی

بالی جزیره ای در کشور اندونزی و در جنوب خط استوا با جمعیتی حدود 3 میلیون نفر است. کشور اندونزی دارای 17 هزار و 500 جزیره است که بالی زیباترین و مشهورترین جزیره این کشور است که به جزیره خدایان معروف است.

بیشتر هندوها در این جزیره ساکن هستند. جزیره بالی دو اقیانوس آرام و هند را به هم پیوند داده و به همین دلیل آب و هوای خاصی برخوردار است تور بالی با توجه به زیبایی وآب و هوای مناسب مورد توجه گردشگران قرارکرفته و جز برترین مناطق گردشگری در جهان به شمار می رود و سالانه حجم بسیاری از توریست ها را به خود اختصاص داده است.
با توجه به زیبایی های بی وصف بالی با قاطعیت می توان گفت جزیره بالی از زیباترین جزایر جهان است. تور بالی تمامی خدمات و امکانات را برای یک تفریح مناسب و فراموش نشدنی به ارمغان می آورد. طبیعت بی نظیر با پوشش گیاهی متنوع ، خاص و بسیا زیبای بالی ، معبد های تاریخی و بسیار زیبا ، آبشارها و رودها ، جشن ها و مراسمات مختلف ، موج سواری و دریایی آرام زیبایی خیره کننده ای را برای این جزیره به ارمغان می آورد. همچنین وجود هتل ها با انواع خدمات و امکانات متفاوت و کیفیت های مختلف برای هر توان مالی ، استراحت گاه های زیبا و بی نظیر ، فروشگاه های متنوع تور بالی را به عنوان برترین و پرطرفدارترین تورها تبدیل نموده است. در حقیقن بالی به بهشت روی زمین معروف است.
تور بالی از بهترین تورهای گردشگری به شمار می رود. بالی پر از جاذبه های گردشگری و توریستی و تور بالی از زیباترین تورهای دنیاست است. در جزیره بالی کیلومترها سواحل شنی و مرجانی ، مزراع زیبای پله پله برنج در دامنه ها ، آتشفشانهای فعال با شکوه ، غارهای مرموز و جنگل های بارانی گرمسیری شاداب وجود دارد که در کنار نمایشگاهی از جانوران و حیات وحش عجیب و غریب قرار گرفته است. از این رو می توان علت اصلی تاسیس پارک ملی بالی برات را فهمید. اما برای بیشتر بازدید کنندگان جاذبه های بالی در فرهنگ گوناگون و پیچیده آن نهفته است٬ که شامل معابد و قصرهای خیره کننده ، موسیقی گاملان و رقص های سنتی است که از حماسه های هندو مانند: رامایانا الهام گرفته شده همچنین صنعتگران بالی بیشتر به خاطر نقاشی های تزئینی ، پیکره های سنگی ، منبت کاری٬ ظروف نقره و منسوجات بسیار زیبا مشهور گردیده اند. میراث منحصر به فرد جزیره را می توان در موزه هایی چون: موزه هنر آگونگ رای ، موزه هنر نکا و موزه پوری لوکیسان نیز یافت.
کشتزارهای برنج درتور بالی:
دیدن کشتزارهای برنج بین کاندیداسا و آملاپورا که یکی از زیباترین صحنه های بالیست. کشتزارهای پلکانی برنج زیبایی فوق العاده ای دارد.
مرکز هنری جزیره بالی:
این مرکز ، مجموعه ای از ساختمان های چوبی به سبک سنتی شامل آثار هنری اهالی بالی در عصر معاصر ، ماسک های چوبی ، حکاکی ها و نقاشی ها است و همچنین دارای تعدادی فروشگاه های سوغاتی است که در آنجا ، کارهای هنرمندان بومی با قیمت ثابت به فروش می رسند.
موزه جزیره بالی:
این موزه یکی از بهترین موزه ها در اندونزی است و مجموعه با شکوهی از حکاکی های مزین ، ماسک های نقاشی شده ، عروسک های خیمه شب بازی ، ظروف سفالی ، منسوجات و دیگر آثار هنرمندان مشهور اهل بالی را شامل می گردد و در محوطه ای محصور به خوبی از آنها نگهداری می شود.
باتوبولان:
در راه رسیدن به باتوبولان و درکنار جاده مجسمه های سنگی زیادی قرار دارد. همچنین مجسمه خدایان و شیاطین بسیاری بر روی نمای خانه های سنگی کنده کاری شده اند. توریست ها میتوانند از کارگاه های مجسمه سازان نیز بازدید بعمل آورند.
کاخ های تاریخی در جزیره بالی:
مقامات گردشگری اندونزی قصد دارند چند کاخ تاریخی در «بالی» را در آینده نزدیک به جاذبه های جدید گردشگری تبدیل کنند. این کاخ ها که از آنها به عنوان یادگارهایی از فرهنگ بالی نام برده شده ، قدمتی چند صد ساله دارند و متعلق به خانواده های سلطنتی و یا تجار بزرگ بالی هستند.
تور بالی با آتشفشان کینتامانی و دریاچه باتور:
در میان دو آتشفشان کینتامانی و آگونک دریاچه زیبایی به نام باتور بوجود آمده که زیبایی این منطقه را دوچندان کرده است. جالب اینجاست که این دو آتشفشان هنوز فعال بوده و بومیان این منطقه از گدازه ها و سنگهای سرد شده این آتشفشان برای ساخت منازل خود استفاده میکنند. رسیدن به این نقطه از کوتا تقریبا دو تا سه ساعت بطول خواهد انجامید. اما در طول مسیر از روستاهایی عبور می کنید که بهترین تولیدات صنایع دستی و سوغاتیهای ارزان را دارند. همچنین صرف ناهار در رستورانهای مشرف به دریاچه با منظره قله آتشفشان کینتامانی بسیار مسرت بخش می باشد. از دیگر دیدنیهای این منطقه غار خفاشها می باشد. همچنین به هنگام بازگشت از مزارع و باغات ادویه بالی بازدید می کنید و می توانید حتی گران ترین قهوه جهان را موسوم به کوپی لوآک که محصول پستانداری خارق العاده به همین نام می باشد را تهیه نمایید.
قایق سواری در تنداب ، سافاری ، پارک آبی واتربم ، منطقه اوبد ، جنگل میمونها ، بانجی جامپینگ ، اسپا سنتر ، معبد مادر ، معبد تانالوت معبد اولون ، معبد کهن ، معبد یاپوری پمکوتان ، غواصی و سایتهای غواصی جزیره بالی و بسیاری معابد و مراکز تفریحی دیگر سبب شده تور بالی به جزیره خدایان معروف گردد.



  • جاذبه‌های گردشگری کوالالامپور

    کوالالامپور به عنوان پایتخت مالزی از جمله جاذبه‌های جنوب شرقی آسیا است که سالانه گردش‌گران زیادی را به خود جذب می‌کند. امکانات رفاهی خوب و قیمت نسبتا مناسب خدمات این شهر از دیگر ویژگی‌هایی است که سفر به این شهر را جذاب‌تر می‌کند. از جاذبه ها و تفریحات کوالالامپور برج های دوقلوی پتروناس ، خرید از بازارهای معروف ، بازدید از موزه‌ی ملی ، برج مخابراتی منارا در کوالالامپور ، معبد سری مها ماریامان ، موزه‌ی هنرهای اسلامی‌ ، بازدید از مسجد نگارا ، معبد غارهای باتو ، باغ دریاچه‌ای کوالالامپور ، پارک تفریحی برجایا تایمز اسکوار ، موزه‌ی سلطنتی پلیس مالزی ، فستیوال تایپوسام را میتوان نام برد.َ


  • جاذبه‌های گردشگری بالی

    بالی جزیره ای در کشور اندونزی است. کشور اندونزی دارای17 هزار و 500 جزیره است که بالی زیباترین و مشهورترین جزیره این کشور است که به جزیره خدایان معروف است. جزیره بالی دو اقیانوس آرام و هند را به هم پیوند داده و به همین دلیل آب و هوای خاصی برخوردار است تور بالی با توجه به زیبایی و آب و هوای مناسب مورد توجه گردشگران قرارکرفته و جزء برترین مناطق گردشگری در جهان به شمار می رود و سالانه حجم بسیاری از توریست ها را به خود اختصاص داده است. با توجه به زیبایی های بی وصف بالی با قاطعیت می توان گفت جزیره بالی از زیباترین جزایر جهان است. تور بالی تمامی خدمات و امکانات را برای یک تفریح مناسب و فراموش نشدنی به ارمغان می آورد. طبیعت بی نظیر با پوشش گیاهی متنوع ، خاص و بسیا زیبای بالی ، معبد های تاریخی و بسیار زیبا ، آبشارها و رودها ، جشن ها و مراسمات مختلف ، موج سواری و دریایی آرام زیبایی خیره کننده ای را برای این جزیره به ارمغان می آورد. همچنین وجود هتل ها با انواع خدمات و امکانات متفاوت و کیفیت های مختلف برای هر توان مالی ، استراحت گاه های زیبا و بی نظیر ، فروشگاه های متنوع تور بالی را به عنوان برترین و پرطرفدارترین تورها تبدیل نموده است. در حقیقن بالی به بهشت روی زمین معروف است. تور بالی از بهترین تورهای گردشگری به شمار می رود. بالی پر از جاذبه های گردشگری و توریستی و تور بالی از زیباترین تورهای دنیاست است. در جزیره بالی کیلومترها سواحل شنی و مرجانی ، مزراع زیبای پله پله برنج در دامنه ها ، آتشفشانهای فعال با شکوه ، غارهای مرموز و جنگل های بارانی گرمسیری شاداب وجود دارد که در کنار نمایشگاهی از جانوران و حیات وحش عجیب و غریب قرار گرفته است.


  • جاذبه‌های گردشگری سنگاپور

    سنگاپور در سال ۱۹۶۵ مستقل شد و تا پیش از این تاریخ ، مستعمره‌ی بریتانیا بود. امروزه سنگاپور به یکی از پیشتازترین مراکز اقتصادی دنیا تبدیل شده است. جاذبه‌های تفریحی و سرگرمی‌های متعددی در سنگاپور برای گردشگران وجود دارد. پارک‌های استوایی ، غذاهای ارزان چینی و هندی ، خرید ، پارک‌های موضوعی جذاب ، سواحل زیبا و باغ ‌وحشی که در میان بهترین‌های دنیا قرار دارد. جاذبه‌های گردشگری آن شامل مارینا بی سندز ، پرنده‌ی سنگاپوری ، باغ‌های خلیج ، باغ‌های گیاه‌شناسی ، محله‌ی چینی‌ها ، هند کوچک و خیابان عرب ، هتل رافلز ، موزه و شاپل چانگی ، باغ وحش سنگاپور ، پارک ، جزیره‌ی سنتوزا ، اورچارد رود ، اسکله‌ی کلارک ، موزه‌ی تمدن‌های آسیایی ، جزیره‌ی Pulau Ubin می باشند.





© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ