Loading ..
صفحه اول تورهای سوئیس تورهای زوریخ تور سوئیس ، لیختن اشتاین ، آلمان و اتریش
بزرگسال
69,880,000 تومان + €2890
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور سوئیس ، لیختن اشتاین ، آلمان و اتریش موجود

تعطیلات نوروز 1403 با تور اروپا - 4 روز زوریخ | 3 روز مونیخ | 4 روز وین

اقامت: هتل های چهار ستاره ( با صبحانه )

بازدید از آلمان ، سوئیس و اتریش
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

قطر ایرویز
هواپیمایی قطر ایرویز

حرکت 1403/1/2 - ساعت 04:00 بامداد
برگشت 1403/1/10 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور سوئیس ، لیختن اشتاین ، آلمان و اتریش


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
ترانسفر تمامی برنامه ها و گشت ها
تیم سرپرستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
8 وعده صبحانه

تور سوئیس ، لیختن اشتاین ، آلمان و اتریش نوروز 1403 ، 3 روز زوریخ - 3 روز مونیخ - 4 روز وین ، هتل چهار ستاره ، سفر گروهی 9 روزه ( 9 روز و 8 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
قمقمه آب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا

برای تور سوئیس ، لیختن اشتاین ، آلمان و اتریش چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
اصل گذرنامه های قدیمی
اصل شناسنامه همراه با ترجمه
گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن
ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت
ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی
اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن
اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها
گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن
گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر با کد رهگیری + سند املاک مربوطه‌
سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن

در تور سوئیس ، لیختن اشتاین ، آلمان و اتریش چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

آیا پس از اینکه تور سوئیس ، لیختن اشتاین ، آلمان و اتریش را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور سوئیس ، لیختن اشتاین ، آلمان و اتریش واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور سوئیس ، لیختن اشتاین ، آلمان و اتریش شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور سوئیس ، لیختن اشتاین ، آلمان و اتریش را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور سوئیس ، لیختن اشتاین ، آلمان و اتریش می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور سوئیس ، لیختن اشتاین ، آلمان و اتریش چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور زوریخ بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای زوریخ در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز زوریخ ، مسافت پرواز ، درجه هتل زوریخ ، خدماتی که هتل زوریخ به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور زوریخ هستند. برای اطلاع از قیمت تور زوریخ بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور زوریخ به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور سوئیس ، لیختن اشتاین ، آلمان و اتریش چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور سوئیس ، لیختن اشتاین ، آلمان و اتریش بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای زوریخ تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به زوریخ با توجه به شرایط آب و هوای زوریخ فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که زوریخ خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به زوریخ سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان زوریخ را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری زوریخ و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان زوریخ را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان زوریخ چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری زوریخ را بخرید چون معمولا وقتی تورهای زوریخ از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری زوریخ از جمله تورهای ارازن زوریخ هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان زوریخ انتخاب هتل های ارزان زوریخ و پروازهای ارزان زوریخ است. هتل های 3 ستاره زوریخ و هتل های 2 ستاره زوریخ از جمله هتل های ارزان زوریخ هستند. همچنین پروازهای چارتری زوریخ هم در مقایسه با پروازهای دیگر زوریخ خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان زوریخ باید پروازهای چارتری ارزان زوریخ را با هتل های ارزان زوریخ رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به زوریخ در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان زوریخ باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای زوریخ نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای زوریخ و هتل های زوریخ خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان زوریخ را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان زوریخ این است که تور زمینی زوریخ را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس زوریخ و یا بلیط قطار زوریخ در کنار هتل های ارزان زوریخ می‌توانید با تور ارزان به زوریخ سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا زوریخ وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور سوئیس ، لیختن اشتاین ، آلمان و اتریش چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور زوریخ فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور زوریخ به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور زوریخ هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در زوریخ ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور زوریخ باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور زوریخ گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان زوریخ سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور زوریخ همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان زوریخ را خریداری نمایید

آفر تور سوئیس ، لیختن اشتاین ، آلمان و اتریش چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان زوریخ به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور زوریخ در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور زوریخ را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر زوریخ در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور سوئیس ، لیختن اشتاین ، آلمان و اتریش لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 زوریخ نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور زوریخ خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری زوریخ باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور زوریخ لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور سوئیس ، لیختن اشتاین ، آلمان و اتریش

امتیاز مسافران به تور سوئیس ، لیختن اشتاین ، آلمان و اتریش


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور سوئیس ، لیختن اشتاین ، آلمان و اتریش را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور سوئیس ، لیختن اشتاین ، آلمان و اتریش
نظری ثبت نشده است


 • جاذبه‌های گردشگری زوریخ

  زوریخ ، بهترین شهر دنیا برای زندگی و بهشتی در دل اروپا و بدون شک از زیباترین شهرهای سوئیس است. زوریخ همچنین به‌عنوان قطب اقتصادی و پایتخت فرهنگی سوئیس شناخته می‌شود.
  زوریخ ، شهر مهم و زیبای سوئیس امروز به قطب اقتصادی این کشور تبدیل شده است و بانک‌های مشهوری دارد. زوریخ توانسته عنوان مرغوب‌ترین شهر دنیا را از نظر ارزش زندگی به دست بیاورد. این شهر بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در سوئیس و مرکز کانتون زوریخ است که در شمال مرکزی سوئیس در دامنه کوه‌های آلپ قرار دارد. زوریخ در سال ۱۳۹۴ به‌عنوان گران‌ترین شهر دنیا شناخته شد.


 • جاذبه‌های گردشگری مونیخ

  مونیخ (به آلمانی: München) بر روی رود ایسار و شمال کوه آلپ قرار گرفته‌است. مونیخ سومین شهر بزرگ آلمان پس از برلین و هامبورگ است. ۱٬۳۳۰٬۴۴۰ میلیون نفر در این شهر زندگی می‌کنند و مساحت این شهر۳۱۰٫۴۳ کیلومتر مربع است و مرکز ایالت بایرن است. مونیخ شهری ثروتمند است که دارای جاذبه‌های بسیاری است. مراکز دیدنی ، جشن‌ها (به‌ویژه جشن اکتبر) ، امکانات و برنامه‌های فرهنگی باعث شده‌است تا این شهر را در رتبه چهارم بهترین شهرهای دنیا برای زندگی قرار دهد.


 • جاذبه‌های گردشگری وین

  ویَن یا ویِن (به آلمانی: Wien) ) پایتخت کشور اتریش و یکی از استان‌های نه‌گانه کشور اتریش محسوب می‌شود. این شهر بزرگترین شهر اتریش و نهمین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا است. تا قبل از شروع قرن بیستم میلادی ، وین بزرگترین شهر آلمانی زبان اروپا بود. پیش از شروع جنگ جهانی اول این شهر دو میلیون نفر جمعیت داشت.
  وین در همه روزهای سال پذیرای عده زیادی از جهانگردان است و در سال حدود ۷ میلیون توریست از آن بازدید می‌کنند که بر اساس آمار ، در سال ۲۰۰۴ این جمعیت چیزی در حدود ۵/۳ میلیون نفر بوده‌است.
  موزه ملکه سی‌سی یکی از موزه‌های معروف وین است.
  کلیسای سنت‌استفان با قدمتی ۹۰۰ ساله بزرگ‌ترین کلیسای شهر به‌شمار می‌رود و در مرکز شهر قرار دارد و یک شاهکار دوره گوتیک محسوب می‌شود. ورود برای عموم رایگان است. یکی از جالب‌ترین قسمت‌های این کلیسا سردابه (به آلمانی : Katakomben) آن است که بقایای اسکلت قربانیان طاعون در قبرهای دست جمعی آن جا نگهداری می‌شود.
  قصر شونبرون نیز از دیدنی‌ترین جاهای وین است که در دوره باروک و حدود سال ۱۷۰۰ میلادی بنا شده‌است و در آن سالنی قرار دارد که به سالن ایرانی مشهور بوده و معماری آن نیز به سبک معماری ایرانی است. در زبان آلمانی شون به معنای زیبا و برون به معنای چشمه است. همچنین شونبرون دارای یک گلخانه بسیار بزرگ و مجهز بوده که در نوع خود بی‌نظیر است و تنوع گیاهانی که در آن کاشته‌اند تا آنجاست که تا صد سال پیش در آن درخت انار می‌کاشتند. صدها گونه رز در فضای باز این قصر کاشته شده که به صورت فصلی دوباره کاشته می‌شوند.
  هافبورگ قصر سلطنتی اتریش است و طی بیش از ششصد سال محل زندگی پادشاهان اتریش از اولینشان رودولف اول در سال ۱۲۷۳ تا آخرینشان کارل اول در سال ۱۹۱۸ بوده‌است.
  موزه آلبرتینا که زمانی مهمانسرای سلطنتی بود اکنون یکی از معروف‌ترین موزه‌های وین است که در آن آثار رافائل ، رامبراند ، داوینچی ، مایکل آنجلو ، سزان ، پیکاسو و البته گوستاو کلیمت و اگون شیله نگهداری می‌شود.
  قصر بلویدیر شامل موزه‌ها و گالری‌های مختلفی است و آثار مهمی از گوستاو کلیمت و اگون شیله در آن نگهداری می‌شود. تابلوی معروف بوسه (نقاشی) اثر کلیمت در این مکان نگهداری می‌شود.
  از دیگر نقاط دیدنی وین می‌توان باغ وحش ، قصر گلوریت ، موزه تکنیک و موزه دکتر لئوپلد را نام برد.

© 2024 - 1402 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ