Loading ..
بزرگسال
106,990,000 تومان
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور مالدیو موجود

بازدید مالدیو با پرواز نقره ای - 3 روز سنگاپور | 4 روز مالدیو

اقامت: هتل های چهار ستاره ( با صبحانه )

بازدید از مالدیو
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

امارات
هواپیمایی امارات

حرکت 1403/2/22 -
برگشت 1403/2/28 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور مالدیو


بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
5 وعده صبحانه

تور مالدیو ، 6 روز ماله ، هتل های چهار ستاره ، سفر گروهی 6 روزه ( 6 روز و 5 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
دوربین دوچشمی

برای تور مالدیو چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
اصل گذرنامه های قدیمی
اصل شناسنامه همراه با ترجمه
گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن
ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت
ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی
اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن
اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها
گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن
گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر با کد رهگیری + سند املاک مربوطه‌
سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن

در تور مالدیو چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از مالدیو

دانستنی‌های تور مالدیو

آیا پس از اینکه تور مالدیو را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور مالدیو واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور مالدیو شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور مالدیو را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور مالدیو می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور مالدیو چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور سنگاپور بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای سنگاپور در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز سنگاپور ، مسافت پرواز ، درجه هتل سنگاپور ، خدماتی که هتل سنگاپور به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور سنگاپور هستند. برای اطلاع از قیمت تور سنگاپور بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور سنگاپور به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور مالدیو چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور مالدیو بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای سنگاپور تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به سنگاپور با توجه به شرایط آب و هوای سنگاپور فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که سنگاپور خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به سنگاپور سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان سنگاپور را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری سنگاپور و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان سنگاپور را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان سنگاپور چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری سنگاپور را بخرید چون معمولا وقتی تورهای سنگاپور از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری سنگاپور از جمله تورهای ارازن سنگاپور هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان سنگاپور انتخاب هتل های ارزان سنگاپور و پروازهای ارزان سنگاپور است. هتل های 3 ستاره سنگاپور و هتل های 2 ستاره سنگاپور از جمله هتل های ارزان سنگاپور هستند. همچنین پروازهای چارتری سنگاپور هم در مقایسه با پروازهای دیگر سنگاپور خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان سنگاپور باید پروازهای چارتری ارزان سنگاپور را با هتل های ارزان سنگاپور رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به سنگاپور در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان سنگاپور باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای سنگاپور نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای سنگاپور و هتل های سنگاپور خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان سنگاپور را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان سنگاپور این است که تور زمینی سنگاپور را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس سنگاپور و یا بلیط قطار سنگاپور در کنار هتل های ارزان سنگاپور می‌توانید با تور ارزان به سنگاپور سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا سنگاپور وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور مالدیو چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور سنگاپور فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور سنگاپور به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور سنگاپور هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در سنگاپور ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور سنگاپور باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور سنگاپور گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان سنگاپور سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور سنگاپور همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان سنگاپور را خریداری نمایید

آفر تور مالدیو چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان سنگاپور به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور سنگاپور در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور سنگاپور را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر سنگاپور در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور مالدیو لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 سنگاپور نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور سنگاپور خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری سنگاپور باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور سنگاپور لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور مالدیو

امتیاز مسافران به تور مالدیو


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور مالدیو را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور مالدیو
نظری ثبت نشده است


دانستنی های کوالالامپور

دانستنی های کوالالامپور

کوالالامپور به عنوان پایتخت مالزی از جمله جاذبه‌های جنوب شرقی آسیا است که سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. امکانات رفاهی خوب و قیمت نسبتا مناسب خدمات این شهر از دیگر ویژگی‌هایی است که سفر به این شهر را جذابتر می‌کند.

بدون بازدید از کوالالامپور ، سفر شما به مالزی کامل نمی شود! کوالالامپور اگرچه گران تر از دیگر شهرهای مالزی است ، اما از آنجایی که مخلوطی از فرهنگ های مختلف هندی ، چینی ، مالایی و غربی است ایجاد ترکیبی منحصربهفرد از غذا ، خرید و زندگی شبانه کرده است.
جاذبه ها و تفریحات کوالالامپور:
برج های دوقلوی پتروناس:
با ایستادن بر فراز این برج های ۴۵۷ متری بر شهر کوالالامپور تسلط خواهید داشت. برجهای دوقلوی پتروناس در طبقات ۴۱ و ۴۲ توسط یک پل هوایی به هم متصل شده اند و بازدیدکنندگان می توانند چشم انداز دلفریبی از شهر را از طریق ایستادن روی پل ببینند. بلیط ورودی برج ها ۶۳۰۰۰ تومان است و هر روز تنها تعداد محدودی بلیط وجود دارد که خیلی سریع به فروش می رسد؛ بنابراین لازم است اول وقت آنجا باشید. در شب هم می توانید بر فراز پل بایستید و عکس هایی زیبا از شهر بگیرید.
خرید از بازارهای معروف:
بازار مرکزی و پتالینگ در محله چینی ها دو تا از بهترین بازارهای خوب کوالالامپور محسوب می شوند و صبح و شب باز هستند. بازارهایی که در طول روز باز هستند به "پاسار تانیو" و بازارهای شبانه به "پاسار مالام" معروف هستند.
بازدید از موزه ی ملی موزه ی تاریخ ملی محلی عالی برای آشنایی با تاریخ و فرهنگ مالزی است. ابزار ، ظروف ، جنگ افزارها و مصنوعات موجود در موزه شامل یک جمجمه ی ۴۰۰۰۰ ساله بوده و سکه ی طلای شش ضلعی موجود در آن مربوط به قرن ۱۵میلادی است. هزینه ی ورودی موزه ۳۶۰۰ تومان است.
غذاهای کوالالامپور غذاهای چینی ، هندی ، مالایی و غربی همگی در کوالالامپور رایج هستند. ترکیب اجتماعی چندین فرهنگ در کوالالامپور منجر به ایجاد ترکیبی از غذاهای محلی متنوع و رنگارنگ در این شهر شده است. بازارها و دکه های کنار خیابان مکانی عالی برای خرید غذاهای خیابانی است. ضمن اینکه می توانید غذاهایی فوق العادهای در محله ی چینی ها و هند کوچک با قیمتی منصفانه خریداری کنید.
برج مخابراتی منارا در کوالالامپور:
یکی دیگر از آسمان خراش های اصلی کوالالامپور برج منارا با ۴۲۰ متر ، ارتفاع است. این برج پنجمین برج بلند دنیا بوده و ساختمان های اطراف آن در برابر این برج کوتاه به نظر می رسند. دید هوایی که در رستوران گردان این برج از کوالالامپور دارید بسیار جالب تر از برج های دوقلوی پتروناس است.
معبد سری مها ماریامان:
این معبد که به معبد هندوهای مالزی هم معروف است در سال ۱۸۷۳ در مرکز منطقه ی چینی های کوالالامپور بنا شده است و منظره و نمای شگفتانگیزی دارد. معبد سری مها ماریامان قدیمی ترین و زیباترین معبد این کشور است و همانطور که انتظار می رود جایگاه مهمی در بین هندوها دارد. چشم گیرترین ویژگی معبد ، دروازه ی آن است که با ترسیم خدایان هندو آراسته شده است.
موزه ی هنرهای اسلامی :
موزه هنرهای اسلامی مالزی منزل گاه بیش از ۷۰۰۰ آثار باستانی و نیز کتابخانه ای وسیع از متون وکتاب های اسلامی و هنر است. این موزه در محوطه ی پارک دریاچه با مساحتی به بزرگی ۹۲۹۰ متر مربع بنا شده است. در این فضای وسیع بزرگ ترین مدل ساخته شده از مسجد مسجدالحرام مکه را می توانید ببینید. این موزه شامل ۱۲ گالری است و بخش های آثار باستانی از چینی و سرامیک گرفته تا جنگ افزارها و تسلیحات در آن دیده می شود.
بازدید از مسجد نگارا:
این مسجد که مسجد ملی مالزی هم محسوب می شود در میان ۱۳ هکتار باغ بنا شده است و گنجایش ۱۵۰۰۰ نفر را دارد. ویژگی برجسته ی این مسجد گنبد چتری شکل آن با رنگ آبی روشن و مناره ی ۷۳ متری آن است.
معبد غارهای باتو:
خروج از شهری مملو از بازارهای شلوغ و آسمان خراش حس خوشایندی در پی دارد ، به خصوص اگر مقصد بعدی معبد غارهای باتو باشد. بعد از یک بالا رفتن طاقت فرسا از ۲۷۲ پله ، مجسمه ی طلایی خدای موروگان از شما استقبال می کند و به ورودی غار کاتدرال یکی از بزرگترین غارهای مجموعه ی باتو می رسید. هنگامی که داخل می شوید از سقف بلند ۹۷/۵ متر و زیارتگاه پر آذین هندوها شگفتزده خواهید شد.
باغ دریاچه ای کوالالامپور:
در نزدیکی محله ی چینی ها و ایستگاه اصلی قطار ، این پارک شهری را می بینید. این پارک به طرز شگفت انگیزی شبیه جنگل است. در اینجا از پارک پرندگان و موزه ی هنرهای اسلامی هم می توانید بازدید کنید. همچنین می توانید یک قایق کرایه کرده و در طول دریاچه سیاحت کنید.
پارک تفریحی برجایا تایمز اسکوار:
این پارک در مرکز خرید برجایا تایمز اسکوار قرار دارد و یکی از پارک های تفریحی متعددی است که در کوالالامپور یافت میشود. در این پارک علاوه بر وسایل سواری متعدد و ترن هوایی ترسناک آن ، پارک آبی و سرزمین عجایب هم وجود دارد.
موزه ی سلطنتی پلیس مالزی:
این موزه ممکن است مانند یک موزه ی دورافتاده و عجیب غریب به نظر برسد ، ولی به طور شگفت آوری جالب است. در این موزه مجموعه ای از یونیفرم های قدیمی ، اسلحه ها و وسایل نقلیه را می بینید که از اعضای مافیای زیرزمینی مالزی کشف و ضبط شده است. ورودی این موزه رایگان است.
فستیوال تایپوسام:
این فستیوال بر اساس مذهب هندو است و در ماه فوریه ، زمانی که ماه کامل است برگزار می شود. هر سال انبوه جمعیت ، بیش از یک میلیون مردم محلی و هزاران نفر گردشگر به سمت معبد باتو روانه می شوند تا ظرف های شیر خود را به خدایان تقدیم کنند. • جاذبه‌های گردشگری سنگاپور

  سنگاپور در سال ۱۹۶۵ مستقل شد و تا پیش از این تاریخ ، مستعمره‌ی بریتانیا بود. امروزه سنگاپور به یکی از پیشتازترین مراکز اقتصادی دنیا تبدیل شده است. جاذبه‌های تفریحی و سرگرمی‌های متعددی در سنگاپور برای گردشگران وجود دارد. پارک‌های استوایی ، غذاهای ارزان چینی و هندی ، خرید ، پارک‌های موضوعی جذاب ، سواحل زیبا و باغ ‌وحشی که در میان بهترین‌های دنیا قرار دارد. جاذبه‌های گردشگری آن شامل مارینا بی سندز ، پرنده‌ی سنگاپوری ، باغ‌های خلیج ، باغ‌های گیاه‌شناسی ، محله‌ی چینی‌ها ، هند کوچک و خیابان عرب ، هتل رافلز ، موزه و شاپل چانگی ، باغ وحش سنگاپور ، پارک ، جزیره‌ی سنتوزا ، اورچارد رود ، اسکله‌ی کلارک ، موزه‌ی تمدن‌های آسیایی ، جزیره‌ی Pulau Ubin می باشند.


 • جاذبه‌های گردشگری مالدیو

  مالدیو (به انگلیسی: Maldives) کشوری است جزیره‌ای در اقیانوس هند واقع در در جنوب غربی هند. پایتخت آن ماله است. جمعیت این کشور حدود ۴۲۷٬۰۰۰ نفر و واحد پول آن روفیه مالدیو است.
  زبان رسمی این کشور دیوهی نام دارد که زبانی هندواروپایی است و همانندی‌هایی با زبان سینهالی قدیم دارد. مردم آن از قوم مالدیوی هستند که تبارشان به مردم سری‌لانکا و هند (آمیخته آریایی و دراویدی) می‌رسد و رگه‌هایی از اعراب نیز در میان آن‌ها وجود دارد. هم زبان و هم مردم آن با نام دیوِهی نامیده می‌شوند که واژه دیبـَجات و دیباجات که در فارسی و عربی در قدیم برای مالدیو به کار می‌رفت نیز شکلی از همین واژه دیوهی است.
  مالدیو هم از نظر جمعیت و هم مساحت کوچک‌ترین کشور قاره آسیا است. زمین‌های این کشور به‌طور میانگین ۱٫۵ متر از سطح دریا ارتفاع دارند و بنابراین کم‌ارتفاع‌ترین کشور جهان به‌شمار می‌آید. بلندترین نقطه این کشور تنها ۲٫۴ متر ارتفاع دارد. ماله ، پایتخت مالدیو ۱۰۴ هزار نفر جمعیت دارد و به‌طور سنتی محل اقامت شاه و تاج‌گذاری‌ها بود.
  جزایر مالدیو از مکان‌های جذاب برای غواصان است و ایستگاه‌های غواصی زیادی در این جزایر وجود دارد.
  صنعت گردشگری مهمترین منبع درآمد مالدیو است و برخی از جزایر مالدیو برای گردشگری اختصاص یافته‌اند. در این جزایر هتل‌هایی برای اقامت گردشگران ساخته شده که بیشتر کارمندان آن از مهاجران کشورهای همسایه هستند. گردشگران مستقیماًّ از فرودگاه بین‌المللی ماله به این جزایر می‌آیند. مردم عادی مالدیو ارتباط چندانی با گردشگران خارجی ندارند.
  مقامات پولی مالدیو تخمین زده‌اند که ۷۰ درصد اقتصاد و ۹۰ درصد ارز خارجی کشور را به‌طور غیر مستقیم گردشگران خارجی تأمین می‌کنند. سال ۲۰۱۳ میلادی یک میلیون و دویست هزار جهانگرد از مالدیو که جمعیتش تنها ۳۳۰ هزار نفر است ، دیدن کردند.
  اگر چه محل‌های گران‌قیمت گردشگری مالدیو در مالکیت شرکت‌های بین الملی از جمله آمریکایی و فرانسوی است یا توسط آن‌ها اداره می‌شود ، این کشور چین است که تعداد گردشگرانش در مالدیو روز به روز افزایش می‌یابد. در سال ۲۰۱۳ در مقایسه با سال ۲۰۱۲ شمار گردشگران چینی در مالدیو ۴۴ درصد افزایش داشت.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ