Loading ..

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور آنتالیا ترکیه تکمیل ظرفیت

بازدید از آنتالیا ترکیه - 7 روز آلانیا

اقامت: دایما بیز ریزورت کمر ( هتل پنج ستاره )

ساحل زیبای آلانیا
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

پگاسوس
هواپیمایی پگاسوس


خدمات تور آنتالیا ترکیه


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
تیم سرپرستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
6 وعده صبحانه 6 وعده نهار 6 وعده شام

تور آلانیا ترکیه ، 7 روز آنتالیا ، دایما بیز ریزورت کمر ، سفر گروهی 7 روزه ( 7 روز و 6 شب ) ، هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
قمقمه آب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
بالش گردنی

برای تور آنتالیا ترکیه چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
داشتن کارت واکسن دو دوز

در تور آنتالیا ترکیه چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

آیا پس از اینکه تور آنتالیا ترکیه را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور آنتالیا ترکیه واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور آنتالیا ترکیه شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور آنتالیا ترکیه را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور آنتالیا ترکیه می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور آنتالیا ترکیه چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور آلانیا بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای آلانیا در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز آلانیا ، مسافت پرواز ، درجه هتل آلانیا ، خدماتی که هتل آلانیا به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور آلانیا هستند. برای اطلاع از قیمت تور آلانیا بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور آلانیا به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور آنتالیا ترکیه چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور آنتالیا ترکیه بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای آلانیا تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به آلانیا با توجه به شرایط آب و هوای آلانیا فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که آلانیا خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به آلانیا سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان آلانیا را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری آلانیا و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان آلانیا را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان آلانیا چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری آلانیا را بخرید چون معمولا وقتی تورهای آلانیا از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری آلانیا از جمله تورهای ارازن آلانیا هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان آلانیا انتخاب هتل های ارزان آلانیا و پروازهای ارزان آلانیا است. هتل های 3 ستاره آلانیا و هتل های 2 ستاره آلانیا از جمله هتل های ارزان آلانیا هستند. همچنین پروازهای چارتری آلانیا هم در مقایسه با پروازهای دیگر آلانیا خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان آلانیا باید پروازهای چارتری ارزان آلانیا را با هتل های ارزان آلانیا رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به آلانیا در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان آلانیا باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای آلانیا نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای آلانیا و هتل های آلانیا خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان آلانیا را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان آلانیا این است که تور زمینی آلانیا را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس آلانیا و یا بلیط قطار آلانیا در کنار هتل های ارزان آلانیا می‌توانید با تور ارزان به آلانیا سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا آلانیا وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور آنتالیا ترکیه چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور آلانیا فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور آلانیا به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور آلانیا هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در آلانیا ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور آلانیا باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور آلانیا گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان آلانیا سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور آلانیا همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان آلانیا را خریداری نمایید

آفر تور آنتالیا ترکیه چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان آلانیا به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور آلانیا در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور آلانیا را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر آلانیا در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور آنتالیا ترکیه لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 آلانیا نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور آلانیا خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری آلانیا باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور آلانیا لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور آنتالیا ترکیه

امتیاز مسافران به تور آنتالیا ترکیه


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور آنتالیا ترکیه را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور آنتالیا ترکیه
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری آلانیا

    آلانیا شهری تاریخی در ترکیه است که در فاصله ۱۳۵ کیلومتری آنتالیا قرار دارد. آلانیا امروز به‌عنوان یکی از مقاصد اصلی گردشگران شناخته می‌شود.
    آلانیا یکی از شهرهای تاریخی ترکیه است که در ۱۲ کیلومتری آنتالیا قرار دارد. این شهر تاریخی امروز به مقصد اول بسیاری از گردشگران تبدیل شده است. آلانیا از شمال به رشته‌کوه‌های توروس ، از جنوب به دریای مدیترانه و از شرق به قاضی پاشا منتهی می‌شود.
    آلانیا از شهرهای توریستی و گردشگری در کشور ترکیه است که ترکیب با شکوهی از دریا و جنگل های آرام و بی نظیر می باشد. همین آرامش و زیبایی رویایی سبب شده تا بسیاری از گردشگران این شهر را به شهرهای شلوغ ترجیح دهند. سفر یکی از لذت های بزرگ زندگی و راهی برای دیدن دنیا و شناخت مکان هایی که هرگز تابحال آنها را ندیده ایم است ، اما قبل از سفر داشتن اطلاعات کافی درباره جاذبه هایی که در آن مقصد وجود دارد و همچنین چشم اندازی نسبت به رستوران ها و هتل ها و امکانات آنها از جمله نیازهایی است که باید در اختیار داشته باشند.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ