Loading ..

تور پوکت تایلند | بازدید از تایلند زیبا موجود

9 روزه پوکت

اقامت: هتل آماری پوکت ( هتل چهار ستاره )

بازدید از پوکت
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

ماهان
هواپیمایی ماهان

30 الی 1402/10/20
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور پوکت تایلند


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
8 وعده صبحانه

تور پوکت تایلند ، 9 روز پوکت ، هتل آماری پوکت ، سفر گروهی 9 روزه ( 9 روز و 8 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
صندل طبیعت‌گردی
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا

برای تور پوکت تایلند چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه

در تور پوکت تایلند چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

آیا پس از اینکه تور پوکت تایلند را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور پوکت تایلند واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور پوکت تایلند شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور پوکت تایلند را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور پوکت تایلند می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور پوکت تایلند چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور پوکت بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای پوکت در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز پوکت ، مسافت پرواز ، درجه هتل پوکت ، خدماتی که هتل پوکت به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور پوکت هستند. برای اطلاع از قیمت تور پوکت بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور پوکت به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور پوکت تایلند چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور پوکت تایلند بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای پوکت تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به پوکت با توجه به شرایط آب و هوای پوکت فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که پوکت خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به پوکت سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان پوکت را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری پوکت و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان پوکت را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان پوکت چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری پوکت را بخرید چون معمولا وقتی تورهای پوکت از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری پوکت از جمله تورهای ارازن پوکت هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان پوکت انتخاب هتل های ارزان پوکت و پروازهای ارزان پوکت است. هتل های 3 ستاره پوکت و هتل های 2 ستاره پوکت از جمله هتل های ارزان پوکت هستند. همچنین پروازهای چارتری پوکت هم در مقایسه با پروازهای دیگر پوکت خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان پوکت باید پروازهای چارتری ارزان پوکت را با هتل های ارزان پوکت رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به پوکت در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان پوکت باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای پوکت نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای پوکت و هتل های پوکت خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان پوکت را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان پوکت این است که تور زمینی پوکت را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس پوکت و یا بلیط قطار پوکت در کنار هتل های ارزان پوکت می‌توانید با تور ارزان به پوکت سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا پوکت وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور پوکت تایلند چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور پوکت فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور پوکت به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور پوکت هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در پوکت ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور پوکت باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور پوکت گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان پوکت سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور پوکت همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان پوکت را خریداری نمایید

آفر تور پوکت تایلند چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان پوکت به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور پوکت در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور پوکت را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر پوکت در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور پوکت تایلند لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 پوکت نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور پوکت خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری پوکت باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور پوکت لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور پوکت تایلند

امتیاز مسافران به تور پوکت تایلند


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور پوکت تایلند را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور پوکت تایلند
نظری ثبت نشده است
  • جاذبه‌های گردشگری پوکت

    استان پوکت یا فوکت یکی از استانهای کشور تایلند است. مساحت آن ۵۴۳ کیلومترمربع می‌باشد. جمعیت این استان در سال ۲۰۱۲بالغ بر ۶۶۵۷۰۰ نفر برآورد شده است.
    استان پوکت نظر تقسیمات کشوری بخشی از ناحیه جنوب تایلند به حساب می‌آید. مرکز این استان شهر پوکت است.هزینه 9 روز اقامت در هتل‌های پوکت

+ قیمت پرواز به قیمت‌های زیر اضافه می‌گردد
نام هتل درجه هتل هر نفر در اتاق ۲ تخته سینگل کودک با تخت اضافه کودک بدون تخت
هتل حیات ریجنسی ریزورت پوکت
5 ستاره
33,072,000تومان 42,993,600تومان 29,764,800تومان تماس بگیرید
هتل حیات ریجنسی پوکت ریزورت
5 ستاره Top
45,552,000تومان 59,217,600تومان 40,996,800تومان تماس بگیرید
هتل تاج ریزورت و ویلاهای استخردار پوکت
5 ستاره Top
23,920,000تومان 31,096,000تومان 21,528,000تومان تماس بگیرید
هتل اشلی پلازا پوکت
3 ستاره
8,320,000تومان 10,816,000تومان 7,488,000تومان تماس بگیرید
هتل نووتل پوکت کارون بیچ ریزورت و اسپا
4 ستاره Top
16,432,000تومان 21,361,600تومان 14,788,800تومان تماس بگیرید
هتل نووتل پوکت کامالا بیچ
4 ستاره Top
49,920,000تومان 64,896,000تومان 44,928,000تومان تماس بگیرید
هتل لاوندر پوکت
3 ستاره
10,816,000تومان 14,060,800تومان 9,734,400تومان تماس بگیرید

آژانس پرواز نقره‌ای

آژانس پرواز نقره‌ای ، پلی مطمئن برای استفاده با خیالی آسوده از خدماتی چون تهیه بلیط ، رزرو هتل ، اخذ ویزا ، تعیین وقت سفارت ، فروش تور ، بیمه مسافرتی ، خدمات بار هوایی ، سفرهای تفریحی و زیارتی و زنده نگه داشتن فرهنگ و سنن کشورهای توریستی می باشند.

ما را دنبال کنید

آدرس: کرج ، گوهردشت
بین داریوش و سه باندی ، بالای بانک سپه

02634100 - 02634449642 :شماره پشتیبانی

ای‌نماد logo-samandehi

© 2023 - 1402 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

Designed by X-Commerce

صبا کمپانی: مشاور سفر شما
درخواست مشاوره از طریق واتس‌آپ
نام و نام خانوادگی  
شماره واتساپ خود را وارد کنید