Loading ..
صفحه اول تورهای ویتنام تورهای هوشی مین تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز تکمیل ظرفیت

بازدید از ویتنام زیبا - 3 روز هانوی | 4 روز دانانگ | 4 روز هوشی مین | 1 روز هالونگ بی

اقامت: هتل بامنبوری ، آریستو سیگون هتل ، بابیلون پرمیوم هتل و اسپا و ایندوچینا سیلز کروز ( هتل چهار ستاره )

بازدید از دریای آرام و زیبا با سواحل نرم شنی و آفتاب گرم ، غروب‌های زیبا ، مردم مهمان‌نواز ، بازی‌های مفرح آبی ، آثار باستانی مسلمانان و مسیحیان و ...
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)

امارات
هواپیمایی امارات


برنامه سفر تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز

روز 1: روز اول به هانوی وارد می‌شویم. با ترانسفر فرودگاهی به هتل محل اقامت‌ خواهیم‌ رفت. وقت آزاد برای استراحت در هتل دارید تا خستگی سفر را از تن به در کنید. ( )
روز 2: روز دوم فرصت گشت در شهر هانوی را داریم که طی آن از مقبره و خانه هوشی مینه ، معبد تک ستونی ، موزه مردم شناسی ، معبد ادبیات و دریاچه هو تای بازدید می‌کنیم. ( )
روز 3: برای تجربه یک روز هیجان‌انگیز و رویایی به سوی بندر هالونگ حرکت می‌کنیم. سوار شدن در کشتی کروز و بازدید از غار و تماشای صخره‌های اعجاب انگیز هالونگ بی از برنامه‌های جذاب امروزمان است. شب‌مان نیز با اقامت در کشتی کروز هالونگ بی به کمال می‌رسد. ( )
روز 4: از بخش‌های مختلف خلیج هالونگ بازدید می‌کنیم. تماشای میمون‌های وحشی و لذت قایق سواری در خلیج هالونگ بخش دیگری از برنامه این روزمان است. اقامت‌مان در کشتی کروز هالونگ بی خواهدبود. ( )
روز 5: روز پنجم به سوی هوشی مین حرکت می‌کنیم. ( )
روز 6: روز ششم به سوی شهر بن‌تر حرکت می‌کنیم و گشت دلتای مکونگ در برنامه‌مان است. از کارگاه‌های سنتی شکلات نارگیل بازدید می‌کنیم و با قایق سواری در کانال‌های مکونگ زندگی مردمان محلی را تماشا می‌کنیم و در پایان روز به هوشی مین باز می‌گردیم. ( )
روز 7: اندکی وقت آزاد برای برای گشت شهری داریم که می‌توانیم آن را صرف بازدید از تونل‌های جنگ ویتنام کوچی کنیم یا که به خرید از بازارهای سایگون بگذرانیم. پس از آن به فرودگاه می‌رویم و با خاطراتی تکرار نشدنی راهی تهران می‌شویم. ( )

خدمات تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
12 وعده صبحانه

تور ویتنام ، 3 روزه هانوی - 4 روز دانانگ - 4 روزه هوشی مین ، هتل بامنبوری ، آریستو سیگون هتل ، بابیلون پرمیوم هتل و اسپا و ایندوچینا سیلز کروز ، سفر گروهی 13 روزه ( 13 روز و 12 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

برای تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز

در تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از دریای آرام و زیبا با سواحل نرم شنی و آفتاب گرم ، غروب‌های زیبا ، مردم مهمان‌نواز ، بازی‌های مفرح آبی ، آثار باستانی مسلمانان و مسیحیان و ...

دانستنی‌های تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز

آیا پس از اینکه تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور هوشی مین بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای هوشی مین در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز هوشی مین ، مسافت پرواز ، درجه هتل هوشی مین ، خدماتی که هتل هوشی مین به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور هوشی مین هستند. برای اطلاع از قیمت تور هوشی مین بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور هوشی مین به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای هوشی مین تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به هوشی مین با توجه به شرایط آب و هوای هوشی مین فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که هوشی مین خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به هوشی مین سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان هوشی مین را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری هوشی مین و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان هوشی مین را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان هوشی مین چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری هوشی مین را بخرید چون معمولا وقتی تورهای هوشی مین از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری هوشی مین از جمله تورهای ارازن هوشی مین هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان هوشی مین انتخاب هتل های ارزان هوشی مین و پروازهای ارزان هوشی مین است. هتل های 3 ستاره هوشی مین و هتل های 2 ستاره هوشی مین از جمله هتل های ارزان هوشی مین هستند. همچنین پروازهای چارتری هوشی مین هم در مقایسه با پروازهای دیگر هوشی مین خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان هوشی مین باید پروازهای چارتری ارزان هوشی مین را با هتل های ارزان هوشی مین رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به هوشی مین در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان هوشی مین باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای هوشی مین نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای هوشی مین و هتل های هوشی مین خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان هوشی مین را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان هوشی مین این است که تور زمینی هوشی مین را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس هوشی مین و یا بلیط قطار هوشی مین در کنار هتل های ارزان هوشی مین می‌توانید با تور ارزان به هوشی مین سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا هوشی مین وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور هوشی مین فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور هوشی مین به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور هوشی مین هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در هوشی مین ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور هوشی مین باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور هوشی مین گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان هوشی مین سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور هوشی مین همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان هوشی مین را خریداری نمایید

آفر تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان هوشی مین به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور هوشی مین در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور هوشی مین را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر هوشی مین در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 هوشی مین نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور هوشی مین خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری هوشی مین باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور هوشی مین لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز

امتیاز مسافران به تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز
نظری ثبت نشده است


 • جاذبه‌های گردشگری هانوی

  هانوی (به ویتنامی: Hà Nội) پایتخت کشور ویتنام و دومین شهر بزرگ این کشور است.
  هانوی از سال ۱۰۱۰ تا ۱۸۰۲ میلادی مهمترین مرکز سیاسی ویتنام به‌شمار می رفت.
  کلانشهر هانوی در سال ۲۰۰۹ میلادی حدود ۶٫۵ میلیون نفر جمعیت داشت که از این تعداد ۲٫۶ میلیون نفر آن در محدوده شهری هانوی ساکن بودند.


 • جاذبه‌های گردشگری دانانگ


 • جاذبه‌های گردشگری هوشی مین

  هوشی‌مین (به ویتنامی: Thành phố Hồ Chí Minh) بزرگ‌ترین شهر ویتنام است.
  پیش از پایان جنگ ویتنام و یکی شدن ویتنام شمالی و ویتنام جنوبی در سال ۱۹۷۵ میلادی این شهر سایگون نام داشت و پایتخت ویتنام جنوبی بود. و با نام پری نوکور مهمترین بندر کامبوج پیش از ضمیمه شدن به خاک ویتنام در سده ۱۷ میلادی بود.
  هوشی مینه در ساحل رود سایگون در ۶۰ کیلومتری دریای چین جنوبی و ۱۷۶۰ کیلومتری هانوی پایتخت ویتنام قرار دارد.
  بر اساس آمار سال ۲۰۰۶ جمعیت این شهر برابر با ۶٬۴۲۴٬۵۱۹ نفر بوده‌است. البته جمعیت شهر به همراه حومه بیش از ۹ میلیون نفر است.


 • جاذبه‌های گردشگری هالونگ بی

  خلیج هالونگ به معنای اژدهای نزول‌کرده ، خلیج کوچکی واقع در استان کوانگ نن در شمال شرقی ویتنام است.
  این خلیج در فهرست میراث جهانی یونسکو جای داشته و یکی از مقاصد محبوب گردشگران است. به طوری که در سال ۱۹۹۴ منطقه مرکزی خلیج هالونگ از سوی یونسکو در فهرست میراث جهانی قرار گرفت و در سال ۲۰۰۹ بنیاد عجایب هفت‌گانه جدید ، این خلیج را به‌ عنوان یکی از عجایب هفتگانه طبیعت دنیا اعلام نمود. عبور با کشتی از میان برجهای صخره ای که از دل دریا سر به فلک کشیده اند؛ پیاده روی و شنا در سواحل جزیره های کوچک و بزرگ که مثل دانه های تسبیحی پاره شده در خلیج هالونگ پراکنده شده اند لحظه های رویایی در سفر شما به وجود خواهند آورد. غارهای آبی که گردشگران ماجراجو می توانند به همراه راهنماهای مجرب با کایاک به درون آن رفته و زیباییهای آن را ببینند. زیبایی های درون غار بی شک هر گردشگری را مجذوب خود کرده و خاطرات سفر بی نظیری را برای شما به یادگار خواهد گذاشت.
  اقامت در کشتی های کروز سنتی ، روزهایی به یاد ماندنی را برای گردشگران رقم می زند.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ