Loading ..
صفحه اول تورهای ایران تورهای مشهد تور ارزان مشهد هوایی
09129400358 02634100 - مشاور سفر شما: مهدیه صحراپور
بزرگسال
4,480,000 تومان
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور ارزان مشهد هوایی موجود

زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) - 3 روز مشهد

اقامت: هتل آپارتمان تبسم ( هتل آپارتمان )

زیارت حرم مطهر امام رضا ، مسجد گوهرشاد ، طرقبه ، شاندیز ، مراکز خرید مشهد
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه مهرآباد

زاگرس
هواپیما یی زاگرس

حرکت 1403/3/29 -
برگشت 1403/3/31 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.
درخواست مشاوره از طریق واتساپ
 

     

خدمات تور ارزان مشهد هوایی


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
2 وعده صبحانه 2 وعده نهار 2 وعده شام

تور مشهد ، 3 روز مشهد ، هتل آپارتمان تبسم ، سفر 3 روزه ( 3 روز و 2 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
فلاسک چای

برای تور ارزان مشهد هوایی چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
داشتن کارت واکسن دو دوز

در تور ارزان مشهد هوایی چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

زیارت حرم مطهر امام رضا ، مسجد گوهرشاد ، طرقبه ، شاندیز ، مراکز خرید مشهد

دانستنی‌های تور ارزان مشهد هوایی

آیا پس از اینکه تور ارزان مشهد هوایی را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور ارزان مشهد هوایی واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور ارزان مشهد هوایی شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور ارزان مشهد هوایی را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور ارزان مشهد هوایی می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور ارزان مشهد هوایی چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور مشهد بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای مشهد در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز مشهد ، مسافت پرواز ، درجه هتل مشهد ، خدماتی که هتل مشهد به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور مشهد هستند. برای اطلاع از قیمت تور مشهد بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور مشهد به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور ارزان مشهد هوایی چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور ارزان مشهد هوایی بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای مشهد تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به مشهد با توجه به شرایط آب و هوای مشهد فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که مشهد خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به مشهد سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان مشهد را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری مشهد و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان مشهد را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان مشهد چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری مشهد را بخرید چون معمولا وقتی تورهای مشهد از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری مشهد از جمله تورهای ارازن مشهد هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان مشهد انتخاب هتل های ارزان مشهد و پروازهای ارزان مشهد است. هتل های 3 ستاره مشهد و هتل های 2 ستاره مشهد از جمله هتل های ارزان مشهد هستند. همچنین پروازهای چارتری مشهد هم در مقایسه با پروازهای دیگر مشهد خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان مشهد باید پروازهای چارتری ارزان مشهد را با هتل های ارزان مشهد رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به مشهد در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان مشهد باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای مشهد نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای مشهد و هتل های مشهد خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان مشهد را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان مشهد این است که تور زمینی مشهد را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس مشهد و یا بلیط قطار مشهد در کنار هتل های ارزان مشهد می‌توانید با تور ارزان به مشهد سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا مشهد وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور ارزان مشهد هوایی چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور مشهد فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور مشهد به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور مشهد هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در مشهد ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور مشهد باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور مشهد گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان مشهد سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور مشهد همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان مشهد را خریداری نمایید

آفر تور ارزان مشهد هوایی چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان مشهد به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور مشهد در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور مشهد را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر مشهد در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور ارزان مشهد هوایی لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 مشهد نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور مشهد خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری مشهد باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور مشهد لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور ارزان مشهد هوایی

/Images/stars/userstar/4.pngامتیاز مسافران به تور ارزان مشهد هوایی داده‌اند


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور ارزان مشهد هوایی را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور ارزان مشهد هوایی

1401/8/5 ( 4 امتیاز )
انشالله امام رضا بطلبه ما هم بریم مشهد
پاسخ: سلام روز بخیر انشالله قسمت همه آرزومندان باشه

 • جاذبه‌های گردشگری مشهد

  مشهد دومین شهر بزرگ ایران که در سال 1388 به عنوان پایتخت معنوی ایران معرفی شد. این شهر تفریحات زیادی دارد که همه‌ی سلیقه‌ها را راضی نگه می‌دارد از مکان‌های تاریخی گرفته تا بازارهای لوکس و شهربازی‌های کوچک و بزرگ با وسیله‌های متنوع و هیجان‌انگیز. از جمله دیدنی های مشهد می‌توان به بازار رضا ، پاساژ الماس شرق ، طرقبه ، رستوران شاندیز ، رستوران پسران کریم ، آرامگاه فردوسی ، خواجه ربیع و آرامگاه نادرشاه افشار اشاره کرد.

  چرا مردم به مشهد سفر می کنند؟
  با توجه به اینکه شهری زیارتی است ، اولین دلیل سفر به مشهد ، زیارت امام رضا است. به همین دلیل مشهد از شهرها و روستاهای مختلف از جمله تهران و سایر کشورهای همسایه زائر دارد. مشهد جاهای دیدنی زیادی دارد و زائران می توانند علاوه بر زیارت از جاذبه های گردشگری بازدید کنند. همه روزه در حرم ازدحام جمعیت موج می‌زند که نشان دهنده شهرت و محبوبیت مشهد است.

  باغ پرندگان مشهد یکی از بزرگترین باغ پرندگان شرق کشور به شمار می‌رود. در باغ پرندگان مشهد بیش از ۷۰۰ گونه پرنده از ایران ، آسیا و آفریقا نگهداری می‌شود. زیبایی بصری یکی دیگر از جذابیت‌های آن است که اغلب گردشگران از آن به خوبی یاد می‌کنند. این باغ در نزدیکی آکواریوم شهر دریایی قرار دارد و شما می‌توانید به راحتی پس از بازدید از آکواریم از باغ پرندگان نیز دیدن کنید.

  کوه سنگی قدیمی ترین تفرجگاه در میان جاذبه های گردشگری مشهد است و تقریبا هیچ کسی در ایران نیست که آن را نشناسد. هر مسافری از گذشته تا کنون به مشهد می‌آید ، کوهسنگی را از مهم‌ترین تفریحات مشهد می دانست و حتما یک بار برای رفتن به آنجا اقدام می کرد. کوهسنگی به دو کوهش معروف شده است. کوهی که بعضی گفته اند امام رضا (ع) به آن برکت داده است و از آنجا گذشته است. امکانات فرهنگی همچون شهربازی ، دوچرخه سواری ، اسکی ، مونوریل ، استخر و امکانات رفاهی مثل تالار پذیرایی در کنار غذاخوری و چایخانه کوهسنگی را به بوستانی بزرگ و پر طرفدارترین مکان دیدنی مشهد در تمام فصول تبدیل کرده است.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ