Loading ..
بزرگسال
7,390,000 تومان
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور چابهار موجود

بازدید از چابهار زیبا - 4 روز چابهار

اقامت: هتل شاهان ( هتل پنج ستاره )

شهر زیبای چابهار
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی مهرآباد

کاسپین
هواپیمایی کاسپین

حرکت 1403/5/22 -
برگشت 1403/5/25 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور چابهار


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
3 وعده صبحانه

تور چابهار ، 4 روز چابهار ، هتل شاهان ، سفر گروهی 4 روزه ویژه تابستان 1402 ، ( 4 روز و 3 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
لیوان ، قاشق ، چنگال
کرم ضدآفتاب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا

برای تور چابهار چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز

در تور چابهار چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

شهر زیبای چابهار

دانستنی‌های تور چابهار

آیا پس از اینکه تور چابهار را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور چابهار واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور چابهار شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور چابهار را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور چابهار می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور چابهار چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور چابهار بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای چابهار در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز چابهار ، مسافت پرواز ، درجه هتل چابهار ، خدماتی که هتل چابهار به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور چابهار هستند. برای اطلاع از قیمت تور چابهار بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور چابهار به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور چابهار چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور چابهار بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای چابهار تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به چابهار با توجه به شرایط آب و هوای چابهار فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که چابهار خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به چابهار سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان چابهار را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری چابهار و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان چابهار را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان چابهار چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری چابهار را بخرید چون معمولا وقتی تورهای چابهار از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری چابهار از جمله تورهای ارازن چابهار هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان چابهار انتخاب هتل های ارزان چابهار و پروازهای ارزان چابهار است. هتل های 3 ستاره چابهار و هتل های 2 ستاره چابهار از جمله هتل های ارزان چابهار هستند. همچنین پروازهای چارتری چابهار هم در مقایسه با پروازهای دیگر چابهار خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان چابهار باید پروازهای چارتری ارزان چابهار را با هتل های ارزان چابهار رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به چابهار در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان چابهار باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای چابهار نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای چابهار و هتل های چابهار خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان چابهار را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان چابهار این است که تور زمینی چابهار را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس چابهار و یا بلیط قطار چابهار در کنار هتل های ارزان چابهار می‌توانید با تور ارزان به چابهار سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا چابهار وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور چابهار چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور چابهار فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور چابهار به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور چابهار هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در چابهار ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور چابهار باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور چابهار گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان چابهار سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور چابهار همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان چابهار را خریداری نمایید

آفر تور چابهار چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان چابهار به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور چابهار در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور چابهار را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر چابهار در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور چابهار لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 چابهار نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور چابهار خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری چابهار باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور چابهار لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور چابهار

امتیاز مسافران به تور چابهار


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور چابهار را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور چابهار
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری چابهار

    چابَهار (به بلوچی: چَهبار) یکی از شهرهای جنوب خاوری استان سیستان و بلوچستان ایران و تنها بندر اقیانوسی این کشور می‌باشد که در کرانهٔ دریای مکران و اقیانوس هند قرار دارد. لنگرگاه آن قابلیت پهلوگیری کشتی‌های اقیانوس‌پیما را دارد و از مناطق آزاد بازرگانی ایران است.
    بندر چابهار به دلیل موقعیت راهبردی ، که نزدیک‌ترین راه دسترسی کشورهای محصور در خشکی آسیای میانه (افغانستان ، ترکمنستان ، ازبکستان ، تاجیکستان ، قرقیزستان و قزاقستان) به آب‌های آزاد است از اهمیت فراوانی برخوردار است و سازندگی و سرمایه‌گذاری فراوانی در آن صورت می‌گیرد؛ از جمله ساخت اسکله و افزایش گنجایش بارگیری کشتی‌های اقیانوس‌پیما (در خلیج چابهار) و ساخت راه‌آهن به سوی آسیای میانه و احداث فرودگاه بین‌المللی. این بندر یکی از مهمترین چهارراه‌های کریدور شمال - جنوب بازرگانی جهانی است.
    چابهار علاوه بر موقعیت بازرگانی ، دارای جاذبه‌های فراوان تاریخی و طبیعی است. آب و هوای این شهر و پیرامون آن همیشه بهاری و معتدل است و به همین دلیل چابهار (چهاربهار) نامیده می‌شود. چابهار مرکز شهرستان چابهار است که در منتهی‌الیه جنوب شرقی ایران در کنار آب‌های گرم اقیانوس هند قرار دارد.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ