Loading ..
بزرگسال
7,290,000 تومان
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور جزیره کیش موجود

بازدید از زیبایی های کیش - 4 روز جزیره کیش

اقامت: هتل لیلیوم ( هتل چهار ستاره )

بازدید از زیبایی های جزیره خارق‌العاده کیش
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی مهرآباد

زاگرس
هواپیمایی زاگرس

حرکت 1403/5/10 -
برگشت 1403/5/13 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور جزیره کیش


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
3 وعده صبحانه

تور کیش ، 4 روز جزیره کیش ، هتل لیلیوم ، سفر 4 روزه ( 4 روز و 3 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
زیرانداز انفرادی

برای تور جزیره کیش چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
داشتن کارت واکسن دو دوز

در تور جزیره کیش چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از زیبایی های جزیره خارق‌العاده کیش

دانستنی‌های تور جزیره کیش

آیا پس از اینکه تور جزیره کیش را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور جزیره کیش واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور جزیره کیش شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور جزیره کیش را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور جزیره کیش می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور جزیره کیش چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور جزیره کیش بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای جزیره کیش در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز جزیره کیش ، مسافت پرواز ، درجه هتل جزیره کیش ، خدماتی که هتل جزیره کیش به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور جزیره کیش هستند. برای اطلاع از قیمت تور جزیره کیش بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور جزیره کیش به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور جزیره کیش چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور جزیره کیش بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای جزیره کیش تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به جزیره کیش با توجه به شرایط آب و هوای جزیره کیش فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که جزیره کیش خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به جزیره کیش سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان جزیره کیش را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری جزیره کیش و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان جزیره کیش را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان جزیره کیش چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری جزیره کیش را بخرید چون معمولا وقتی تورهای جزیره کیش از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری جزیره کیش از جمله تورهای ارازن جزیره کیش هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان جزیره کیش انتخاب هتل های ارزان جزیره کیش و پروازهای ارزان جزیره کیش است. هتل های 3 ستاره جزیره کیش و هتل های 2 ستاره جزیره کیش از جمله هتل های ارزان جزیره کیش هستند. همچنین پروازهای چارتری جزیره کیش هم در مقایسه با پروازهای دیگر جزیره کیش خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان جزیره کیش باید پروازهای چارتری ارزان جزیره کیش را با هتل های ارزان جزیره کیش رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به جزیره کیش در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان جزیره کیش باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای جزیره کیش نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای جزیره کیش و هتل های جزیره کیش خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان جزیره کیش را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان جزیره کیش این است که تور زمینی جزیره کیش را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس جزیره کیش و یا بلیط قطار جزیره کیش در کنار هتل های ارزان جزیره کیش می‌توانید با تور ارزان به جزیره کیش سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا جزیره کیش وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور جزیره کیش چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور جزیره کیش فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور جزیره کیش به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور جزیره کیش هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در جزیره کیش ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور جزیره کیش باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور جزیره کیش گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان جزیره کیش سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور جزیره کیش همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان جزیره کیش را خریداری نمایید

آفر تور جزیره کیش چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان جزیره کیش به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور جزیره کیش در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور جزیره کیش را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر جزیره کیش در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور جزیره کیش لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 جزیره کیش نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور جزیره کیش خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری جزیره کیش باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور جزیره کیش لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور جزیره کیش

/Images/stars/userstar/5.pngامتیاز مسافران به تور جزیره کیش  داده‌اند


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور جزیره کیش را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور جزیره کیش

1401/2/27 ( 5 امتیاز )
من 3شب و 4 روز هتل داریوش میخوام
1401/2/24 ( 5 امتیاز )
تور لحظه آخری کیش دارید؟؟؟؟؟
پاسخ: سلام روز بخیر لطفا با شماره 02634425148 در ارتباط باشید

  • جاذبه‌های گردشگری جزیره کیش

    جزیره به عنوان چهارمین مقصد گردشگری در جنوب غرب آسیا از سوی سازمان گردشگری اعلام شده‌است. وجود جاذبه‌های گردشگری و فضاهای زیبا و دیدنی جزیره کیش بوده و چشم‌انداز بسیار زیبای دریای هرمز علت این امر است. در منطقه آزاد کیش جاذبه‌های دیدنی وجود دارد ، مانند کشتی یونانی ، منطقه جنگلی آهوان آزاد ، پارک دلفین‌ها و تعدادی اسکله‌های دیدنی که به اختصار در ادامه به توصیف این مناطق پرداخته خواهد شد. کشتی یونانی که نماد جزیره کیش است به عنوان یکی از مناطق پر بازدید جزیره محسوب می‌شود. این کشتی دیدنی در سال ۱۳۴۵ نزدیک به روستای باغو به گِل نشته است.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ