Loading ..
صفحه اول تورهای بوم گردی تور بوم گردی طالقان تور سد طالقان و آبشار کرکبود

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور سد طالقان و آبشار کرکبود تکمیل ظرفیت

طبیعت بکر طالقان - 1 روز طالقان

اقامت: بدون اقامت ( بدون اقامت )

طیعت زیبای بهاری طالقان ، سد و دریاچه طالقان ، بازدید از آبشار کرکبود
حرکت از البرز ، کرج سه راه گوهردشت

زمینی
وسیله نقلیه توریستی


برنامه سفر تور سد طالقان و آبشار کرکبود

روز 1: بازدید از روستا و آبشار کرکبود ( صبحانه رستوران ، پک عصرانه )

خدمات تور سد طالقان و آبشار کرکبود


تیم سرپرستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
1 وعده صبحانه

تور آبشار کرکبود طالقان ، 1 روز طالقان ، سفر گروهی 1 روزه زمینی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک بار مصرف خودداری فرمائید.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی ( حتی وعده های غذایی به عهده مشاوران سفر ) بر عهده همسفران است.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی
کوله یک روزه

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
فلاسک چای
قمقمه آب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
بالش گردنی

برای تور سد طالقان و آبشار کرکبود چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی

در تور سد طالقان و آبشار کرکبود چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

طیعت زیبای بهاری طالقان ، سد و دریاچه طالقان ، بازدید از آبشار کرکبود

دانستنی‌های تور سد طالقان و آبشار کرکبود

آیا پس از اینکه تور سد طالقان و آبشار کرکبود را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور سد طالقان و آبشار کرکبود واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور سد طالقان و آبشار کرکبود شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور سد طالقان و آبشار کرکبود را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور سد طالقان و آبشار کرکبود می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور سد طالقان و آبشار کرکبود چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور طالقان بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای طالقان در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز طالقان ، مسافت پرواز ، درجه هتل طالقان ، خدماتی که هتل طالقان به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور طالقان هستند. برای اطلاع از قیمت تور طالقان بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور طالقان به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور سد طالقان و آبشار کرکبود چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور سد طالقان و آبشار کرکبود بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای طالقان تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به طالقان با توجه به شرایط آب و هوای طالقان فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که طالقان خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به طالقان سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان طالقان را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری طالقان و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان طالقان را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان طالقان چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری طالقان را بخرید چون معمولا وقتی تورهای طالقان از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری طالقان از جمله تورهای ارازن طالقان هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان طالقان انتخاب هتل های ارزان طالقان و پروازهای ارزان طالقان است. هتل های 3 ستاره طالقان و هتل های 2 ستاره طالقان از جمله هتل های ارزان طالقان هستند. همچنین پروازهای چارتری طالقان هم در مقایسه با پروازهای دیگر طالقان خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان طالقان باید پروازهای چارتری ارزان طالقان را با هتل های ارزان طالقان رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به طالقان در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان طالقان باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای طالقان نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای طالقان و هتل های طالقان خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان طالقان را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان طالقان این است که تور زمینی طالقان را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس طالقان و یا بلیط قطار طالقان در کنار هتل های ارزان طالقان می‌توانید با تور ارزان به طالقان سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا طالقان وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور سد طالقان و آبشار کرکبود چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور طالقان فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور طالقان به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور طالقان هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در طالقان ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور طالقان باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور طالقان گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان طالقان سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور طالقان همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان طالقان را خریداری نمایید

آفر تور سد طالقان و آبشار کرکبود چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان طالقان به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور طالقان در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور طالقان را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر طالقان در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور سد طالقان و آبشار کرکبود لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 طالقان نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور طالقان خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری طالقان باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور طالقان لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور سد طالقان و آبشار کرکبود

امتیاز مسافران به تور سد طالقان و آبشار کرکبود


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور سد طالقان و آبشار کرکبود را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور سد طالقان و آبشار کرکبود
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری طالقان

    شهرستان طالقان به مرکزیت شهرک ، یکی از شهرستان‌های استان البرز ایران است. شهرستان طالقان از شمال با مازندران و الموت ، و از جنوب با ساوجبلاغ و فشگلدره همسایه است. ناحیه طالقان زیستگاه حیات وحش وگونه‌های متنوع گیاهی است که واجد ارزشهای تفرجگاهی هستند ناحیه طالقان به غیر از آثار ارزشمند طبیعی که درخود جای داده‌است ، اماکن زیارتی و تاریخی ارزشمندی نیز داردکه بر جاذبه‌های آن می‌افزایند. منطقه کوهستانی طالقان در ۹۰ کیلومتری از شهر کرج قرار گرفته‌است.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ