Loading ..
صفحه اول تورهای بوم گردی تور بوم گردی همدان تور غار آبی علیصدر تا شهر سفال لالجین

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور غار آبی علیصدر تا شهر سفال لالجین تکمیل ظرفیت

طبیعت گردی - 1 روز همدان

اقامت: بدون اقامت ( بدون اقامت )

بازدید از غار آبی علی صدر ، گشت شهر سفال لالجین ، خرید از فروشگاه صنایع دستی سفال
حرکت از البرز ، کرج جلوی درب آژانس

زمینی
اتوبوس


خدمات تور غار آبی علیصدر تا شهر سفال لالجین


بیمه مسافرتی
تیم سرپرستی
1 وعده صبحانه

تور غار آبی علیصدر تا شهر سفال لالجین ، 1 روز همدان ، سفر گروهی 1 روزه زمینی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک بار مصرف خودداری فرمائید.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی
کوله یک روزه

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
فلاسک چای
قمقمه آب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
بالش گردنی

برای تور غار آبی علیصدر تا شهر سفال لالجین چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
داشتن کارت واکسن دو دوز

در تور غار آبی علیصدر تا شهر سفال لالجین چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از غار آبی علی صدر ، گشت شهر سفال لالجین ، خرید از فروشگاه صنایع دستی سفال

دانستنی‌های تور غار آبی علیصدر تا شهر سفال لالجین

آیا پس از اینکه تور غار آبی علیصدر تا شهر سفال لالجین را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور غار آبی علیصدر تا شهر سفال لالجین واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور غار آبی علیصدر تا شهر سفال لالجین شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور غار آبی علیصدر تا شهر سفال لالجین را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور غار آبی علیصدر تا شهر سفال لالجین می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور غار آبی علیصدر تا شهر سفال لالجین چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور همدان بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای همدان در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز همدان ، مسافت پرواز ، درجه هتل همدان ، خدماتی که هتل همدان به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور همدان هستند. برای اطلاع از قیمت تور همدان بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور همدان به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور غار آبی علیصدر تا شهر سفال لالجین چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور غار آبی علیصدر تا شهر سفال لالجین بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای همدان تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به همدان با توجه به شرایط آب و هوای همدان فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که همدان خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به همدان سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان همدان را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری همدان و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان همدان را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان همدان چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری همدان را بخرید چون معمولا وقتی تورهای همدان از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری همدان از جمله تورهای ارازن همدان هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان همدان انتخاب هتل های ارزان همدان و پروازهای ارزان همدان است. هتل های 3 ستاره همدان و هتل های 2 ستاره همدان از جمله هتل های ارزان همدان هستند. همچنین پروازهای چارتری همدان هم در مقایسه با پروازهای دیگر همدان خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان همدان باید پروازهای چارتری ارزان همدان را با هتل های ارزان همدان رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به همدان در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان همدان باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای همدان نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای همدان و هتل های همدان خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان همدان را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان همدان این است که تور زمینی همدان را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس همدان و یا بلیط قطار همدان در کنار هتل های ارزان همدان می‌توانید با تور ارزان به همدان سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا همدان وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور غار آبی علیصدر تا شهر سفال لالجین چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور همدان فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور همدان به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور همدان هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در همدان ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور همدان باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور همدان گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان همدان سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور همدان همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان همدان را خریداری نمایید

آفر تور غار آبی علیصدر تا شهر سفال لالجین چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان همدان به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور همدان در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور همدان را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر همدان در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور غار آبی علیصدر تا شهر سفال لالجین لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 همدان نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور همدان خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری همدان باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور همدان لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور غار آبی علیصدر تا شهر سفال لالجین

امتیاز مسافران به تور غار آبی علیصدر تا شهر سفال لالجین


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور غار آبی علیصدر تا شهر سفال لالجین را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور غار آبی علیصدر تا شهر سفال لالجین
نظری ثبت نشده است


 • جاذبه‌های گردشگری همدان

  هَمِدان ، هَمَدان یا به گویش محلی هِمِدان یکی از کلان‌شهرهای ایران در منطقهٔ غربی و کوهستانی ایران و مرکز شهرستان و استان همدان است. این شهر در دامنهٔ کوه الوند و در بلندای ۱٬۷۴۱ متری از سطح دریا واقع شده‌است و از شهرهای سردسیر ایران به‌شمار می‌آید. همدان قدیمی‌ترین شهر ایران و از کهن‌ترین شهرهای جهان است.
  همدان یکی از مراکز صنعت گردشگری و صنایع‌دستی کشور ، هم از حیث میراث فرهنگی و قدمت تاریخی و هم از حیث امکان وضعیت گردشگری‌است.
  از آثار تاریخی دورهٔ قبل از اسلام تپهٔ هگمتانه یکی از مکان‌های است که در طول سدهٔ گذشته بارها مورد حفاری قرار گرفته‌است. در طول حفاری‌های انجام شده ، آثار ارزشمند و بی‌نظیری کشف گردیده که اغلب متعلق به دوران هخامنشیان و نیاکان آنهاست. امروزه عموم باستان‌شناسان معتقد اند که این تپه (که وسیع‌ترین تپه باستانی ایران است) به بقایای ابنیهٔ کاسی ، مادی و هخامنشی تعلق دارد.
  گورستان پارتی نیز در محوطهٔ شیر سنگی واقع شده‌است. این گورستان به مدت ۲۰۰ سال از اواخر دوران هخامنشی تا نیمهٔ اول دورهٔ سلوکی مورد استفاده بوده و سه روش تدفین مختلف در آن به چشم می‌خورد که می‌توان آن را بیانگر به وجود آمدن و گسترش سه جریان مذهبی متفاوت دانست که طی این دو سده جامعهٔ آن روز همدان را متأثر ساخته‌بود. همچنین آثاری همچون کتیبه‌های کتیبه‌های گنج‌نامه و مجسمه شیر سنگی نیز از آثار بجا مانده از دورهٔ قبل از اسلام هستند.
  از دوره پس از اسلام نیز در نقاط مختلف شهر یادمان‌های متعددی برجای مانده که اهم آن‌ها عبارتند از: بقعهٔ خضر مربوط به قرن پنجم ، بنای بسیار زیبا و ارزشمند گنبد علویان ، آرامگاه استر و مردخای و برج قربان از دورهٔ سلجوقی ، پل آبشینه از دورهٔ صفوی و مسجد جامع همدان ، بازار همدان و میدان امام همدان از ابنیهٔ مهم بعد از دورهٔ صفوی است.

© 2024 - 1402 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ