این تور در حال حاضر بسته است. تورهای این مسیر بزودی باز خواهند شد.

تور کاپادوکیا و آنتالیا ترکیه

بازدید از بالنهای زیبای کاپادوکیا ، بالن سواری و ساحلهای زیبای آنتالیا
تور 1 روزه کاپادوکیا | تور 4 روزه آنتالیا - هتل دیاموند پریمیوم و سوهان کاپادوکیا ( هتل چهار ستاره تاپ )
ماهان
هواپیمایی ماهان

7 الی 1399/12/28
اجرا نمی‌شود
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

تور کاپادوکیا و آنتالیا ترکیه

+ قیمت پرواز به قیمتهای زیر اضافه می‌گردد
لیست هتل ها و قیمت های تور کاپادوکیا و آنتالیا ترکیه - 10 روزه
نام هتل درجه هتل هر نفر در اتاق ۲ تخته سینگل کودک با تخت اضافه کودک بدون تخت
هتل کاپادوکیا
4 ستاره Top
10,530,000تومان 13,689,000تومان 9,477,000تومان تماس بگیرید
هتل گورمه کایا کاپادوکیا
4 ستاره Top
14,310,000تومان 18,603,000تومان 12,879,000تومان تماس بگیرید
هتل عمر کاپادوکیا
5 ستاره
4,725,000تومان 6,142,500تومان 4,252,500تومان تماس بگیرید
هتل غارهای طلایی کایاکاپی کاپادوکیا
4 ستاره Top
23,895,000تومان 31,063,500تومان 21,505,500تومان تماس بگیریدسوالات متداول مشتریان تور کاپادوکیا و آنتالیا ترکیه از کرج


خدمات تور کاپادوکیا و آنتالیا ترکیه

ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
10 وعده صبحانه 5 وعده نهار

تور کاپادوکیا و آنتالیا ترکیه ، 3 روزه کاپادوکیا - 7 روز آنتالیا ، هتل سوهان کاپادوکیا و دیاموند پریمیوم ، سفر گروهی 10 روزه ویژه نوروز 1401 ( 10 روز و 9 شب ) زمینی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری
دارو و لوازم شخصی
لوازم پیشنهادی سفر
دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
یک دست لباس اضافه
برای سفر به کاپادوکیا چه مدارکی لازم داریم؟
پاسپورت با 6 ماه اعتبار
در تور کاپادوکیا و آنتالیا ترکیه چه اماکنی بازدید خواهد شد؟
  • بازدید از بالنهای زیبای کاپادوکیا ، بالن سواری و ساحلهای زیبای آنتالیا

دانستنی‌های تور کاپادوکیا و آنتالیا ترکیه
جاذبه‌های گردشگری تور کاپادوکیا و آنتالیا ترکیه را معرفی کنید.

  • جاذبه‌های گردشگری کاپادوکیا
    کاپادوکیا منطقه‌ای تاریخی است که در ناحیه‌ی آناتولی مرکزی در کشور ترکیه و از قدمتی طولانی برخوردار و یکی از چند شهر سنگی در جهان است. نام این منطقه همواره در سراسر تاریخ به خصوص در متون مسیحیان آمده است و به عنوان محلی پر از شگفتی شناخته می‌شود. در اواخر عصر برنز ، کاپادوکیا با نام هتی (Hatti) شناخته می‌شده و مرکز قلمرو هیتی‌ها در خاتوشا بوده است. پس از پایان حکومت هیتی‌ها ، در کاپادوکیا حکومت ارباب رعیتی برقرار شد و در همان زمان بود که قلعه‌هایی مستحکم در آن ساخته شد و بعد‌ها از این قلعه‌ها به عنوان مکانی برای نگهداری برده‌های خارجی استفاده شد. دره سرخ کاپادوکیا : این دره زیبا‌ترین دره‌ی کاپادوکیا است که بین دو روستای گورمه و کاوسین قرار گرفته است. صخره‌های این دره به رنگ‌های صورتی و زرد و نارنجی هستند. همچنین در میان صخره‌ها ، باغ‌های سرسبز ، تاکستان‌ها و زمین‌های کشاورزی بسیاری وجود دارد که متعلق به کشاورزان بومی هستند. درون صخره‌ها کلیسا‌های پنهانی وجود دارد که قدمت آن‌ها به عهد بیزانس می‌رسد. گورمه : روستای گورمه در چندین نظرسنجی به عنوان زیبا‌ترین روستای جهان انتخاب شده است. اکثر بازدیدکنندگان برای بالن‌های هوایی این روستا به اینجا می‌آیند. این بالن‌ها هر روز صبح بر فراز روستا به گردش در می‌آیند. شهر زیرزمینی کایماکلی : شهر‌های زیرمینی کاپادوکیا از عهد برنز ساخته شده‌اند اما کایماکلی مشهور‌ترین شهر زیرزمینی است که قدمت آن به دوران بیزانس باز‌می‌گردد. در آن زمان مسیحیان برای محفوظ ماندن از هجوم اعراب و ایرانیان مجبور به زندگی زیرزمینی شدند. این شهر نمونه‌ی بزرگی از اتاق‌هایی زیرزمینی است که به وسیله‌ی تونل به یکدیگر متصل شده‌اند. همچنین از هشت طبقه تشکیل شده است که چهار طبقه‌ی آن به بازدید گردشگران اختصاص دارد. موزه فضای باز زلو : این موزه در ابتدا و در قرن نهم به عنوان صومعه کاربرد داشته است. اما در سال ۱۹۵۲ به دلیل فرسایش و خطر سقوط ، این روستا ممنوعه اعلام شد. در حال حاضر در این موزه ، دو کلیسا برای بازدید وجود دارد. معبد اسکی گوموسلر : این معبد در ده کیلومتری شمال شرق شهر نیجده واقع است. در این معبد نقوشی به چشم می‌خورند که قدمت آن‌ها به قرن یازده می‌رسد. از دیگر دیدنی‌های کاپادوکیا می‌توان از کایسری ، اوانوس ، اوچ حیصار ، پسابگ ، سوگانلی ، کاوسین ، دره‌ی ایهلارا و موزه‌ی فضای باز گورمه نام برد.


  • جاذبه‌های گردشگری آنتالیا
    شهر آنتالیا یکی از شهر های استان آنتالیا در غرب ترکیه می باشد و یکی از معروف ترین شهر ها از جهت جاذبه های گردشگری و تورهای گردشگری بخصوص بدلیل آب و هوا و طبیعت عالی آن می باشد.آنتالیا از شهرهای مهم و توریستی ترکیه است تا جاییی که سالانه صدها هزار توریست را بخود جذب می کند ، در واقع آنتالیا بنوعی مرکز تفریحی و گردشگری کشور ترکیه به حساب می آید و شاید به قطع بتوان گفت محبوب ترین شهر برای تور های مسافرتی خارجی برای ایرانیان و سایر مردمان برای کشور ترکیه بحساب می آید مناظر و طبیعت زیبا به همراه معماری دیدنی و تاریخی خاص این شهر از دلایل مهم جذب توریستان به آنتالیا می باشد. پربازدیدترین سواحل این شهر کونیالتی ، لارا ، کارپوزکالدیران و ساکلی هستند.

آیا پس از اینکه تور کاپادوکیا و آنتالیا ترکیه را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در پروزا نقره‌ای در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور کاپادوکیا و آنتالیا ترکیه واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور کاپادوکیا و آنتالیا ترکیه شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور کاپادوکیا و آنتالیا ترکیه را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور کاپادوکیا و آنتالیا ترکیه می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور کاپادوکیا چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور کاپادوکیا بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای کاپادوکیا در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز کاپادوکیا ، مسافت پرواز ، درجه هتل کاپادوکیا ، خدماتی که هتل کاپادوکیا به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور کاپادوکیا هستند. برای اطلاع از قیمت تور کاپادوکیا بهترین راه این است به سایت پروزا نقره‌ای مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی پروزا نقره‌ای مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور کاپادوکیا به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور کاپادوکیا چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور کاپادوکیا بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای کاپادوکیا تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به کاپادوکیا با توجه به شرایط آب و هوای کاپادوکیا فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که کاپادوکیا خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به کاپادوکیا سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان کاپادوکیا را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری کاپادوکیا و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان کاپادوکیا را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان کاپادوکیا چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری کاپادوکیا را بخرید چون معمولا وقتی تورهای کاپادوکیا از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری کاپادوکیا از جمله تورهای ارازن کاپادوکیا هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان کاپادوکیا انتخاب هتل های ارزان کاپادوکیا و پروازهای ارزان کاپادوکیا است. هتل های 3 ستاره کاپادوکیا و هتل های 2 ستاره کاپادوکیا از جمله هتل های ارزان کاپادوکیا هستند. همچنین پروازهای چارتری کاپادوکیا هم در مقایسه با پروازهای دیگر کاپادوکیا خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان کاپادوکیا باید پروازهای چارتری ارزان کاپادوکیا را با هتل های ارزان کاپادوکیا رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به کاپادوکیا در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان کاپادوکیا باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای کاپادوکیا نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای کاپادوکیا و هتل های کاپادوکیا خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان کاپادوکیا را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان کاپادوکیا این است که تور زمینی کاپادوکیا را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس کاپادوکیا و یا بلیط قطار کاپادوکیا در کنار هتل های ارزان کاپادوکیا می‌توانید با تور ارزان به کاپادوکیا سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا کاپادوکیا وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور کاپادوکیا چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور کاپادوکیا فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور کاپادوکیا به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور کاپادوکیا هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در کاپادوکیا ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور کاپادوکیا باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور کاپادوکیا گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان کاپادوکیا سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور کاپادوکیا همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان کاپادوکیا را خریداری نمایید

آفر تور کاپادوکیا چیست؟

آفرهایی که پروزا نقره‌ای در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان کاپادوکیا به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور کاپادوکیا در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور کاپادوکیا را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر کاپادوکیا در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور لحظه آخری کاپادوکیا

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 کاپادوکیا نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور کاپادوکیا خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری کاپادوکیا باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که پروزا نقره‌ای چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور کاپادوکیا لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.امتیاز مسافران به تور کاپادوکیا و آنتالیا ترکیه
امتیاز مسافران به تور کاپادوکیا و آنتالیا ترکیه
نظرات مسافران به خدمات تور کاپادوکیا و آنتالیا ترکیه
نظری ثبت نشده است