تور آبشار دارنو و دریاچه فراخین این تور در حال حاضر بسته است. تورهای این مسیر بزودی باز خواهند شد.

تور 1 روزه نوشهر - بدون اقامت ( بدون اقامت )

پیاده روی در جنگل ، تماشای آبشار زیبای دارنو ، بازدید از دریاچه فراخین
حرکت از البرز ، کرج سه راه گوهردشت
زمینی
وسیله نقلیه توریستی

29 الی 1398/5/29
اجرا نمی‌شودسوالات متداول مشتریان تور آبشار دارنو و دریاچه فراخین


خدمات تور آبشار دارنو و دریاچه فراخین

ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
1 وعده صبحانه

تور آبشار دارنو و دریاچه فراخین ، 1 روز نوشهر ، سفر گروهی 1 روزه زمینی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
با توجه به شرایط سفر از همراهی همسفران کمتر از ۶ سال معذوریم.
جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک بار مصرف خودداری فرمائید.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری
دارو و لوازم شخصی
کوله یک روزه
لوازم پیشنهادی سفر
دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
فلاسک چای
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
برای سفر به نوشهر چه مدارکی لازم داریم؟
کارت ملی
در تور آبشار دارنو و دریاچه فراخین چه اماکنی بازدید خواهد شد؟
  • پیاده روی در جنگل ، تماشای آبشار زیبای دارنو ، بازدید از دریاچه فراخین

دانستنی‌های تور آبشار دارنو و دریاچه فراخین
جاذبه‌های گردشگری نوشهر را معرفی کنید.

  • جاذبه‌های گردشگری نوشهر
    نوشهر یکی از شهرهای استان مازندران ایران است. شهر نوشهر مرکز شهرستان نوشهر در استان مازندران است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۰ ، برابر با ۱۲۸۶۴۷ نفر بوده‌است. زبان مردم این شهرستان زبان مازندرانی با گویش کجوری است که به گویش مردم شهرستان نور و چالوس شباهت دارد. بخش کجور از توابع شهرستان نوشهر است که یک بخش تاریخی است و در گذشته پایتخت شهر کهن رویان بود که متشکل از شهرستان نور و نوشهر و چالوس و گاهی مرز غربی آن تا شهرستان نور ، رودسر ادامه می‌یافت و سلسلهٔ پادوسپانیان در آنجا حکومت می‌کرد.

آیا پس از اینکه تور آبشار دارنو و دریاچه فراخین را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور آبشار دارنو و دریاچه فراخین واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور آبشار دارنو و دریاچه فراخین شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور آبشار دارنو و دریاچه فراخین را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور آبشار دارنو و دریاچه فراخین می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نوشهر چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور نوشهر بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای نوشهر در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز نوشهر ، مسافت پرواز ، درجه هتل نوشهر ، خدماتی که هتل نوشهر به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور نوشهر هستند. برای اطلاع از قیمت تور نوشهر بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور نوشهر به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نوشهر چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نوشهر بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای نوشهر تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به نوشهر با توجه به شرایط آب و هوای نوشهر فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که نوشهر خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به نوشهر سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان نوشهر را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری نوشهر و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان نوشهر را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان نوشهر چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری نوشهر را بخرید چون معمولا وقتی تورهای نوشهر از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری نوشهر از جمله تورهای ارازن نوشهر هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان نوشهر انتخاب هتل های ارزان نوشهر و پروازهای ارزان نوشهر است. هتل های 3 ستاره نوشهر و هتل های 2 ستاره نوشهر از جمله هتل های ارزان نوشهر هستند. همچنین پروازهای چارتری نوشهر هم در مقایسه با پروازهای دیگر نوشهر خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان نوشهر باید پروازهای چارتری ارزان نوشهر را با هتل های ارزان نوشهر رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به نوشهر در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان نوشهر باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای نوشهر نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای نوشهر و هتل های نوشهر خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان نوشهر را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان نوشهر این است که تور زمینی نوشهر را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس نوشهر و یا بلیط قطار نوشهر در کنار هتل های ارزان نوشهر می‌توانید با تور ارزان به نوشهر سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا نوشهر وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نوشهر چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور نوشهر فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور نوشهر به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور نوشهر هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در نوشهر ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور نوشهر باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور نوشهر گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان نوشهر سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور نوشهر همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان نوشهر را خریداری نمایید

آفر تور نوشهر چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان نوشهر به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور نوشهر در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور نوشهر را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر نوشهر در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور لحظه آخری نوشهر

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 نوشهر نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور نوشهر خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری نوشهر باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور نوشهر لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور آبشار دارنو و دریاچه فراخین

امتیاز مسافران به تور آبشار دارنو و دریاچه فراخین


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور آبشار دارنو و دریاچه فراخین را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور آبشار دارنو و دریاچه فراخین
نظری ثبت نشده است