Loading ..

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور قونیه ترکیه تکمیل ظرفیت

بزرگداشت مولانا - 4 روز قونیه

اقامت: هتل بی کارا ( هتل سه ستاره تاپ )

بازدید از آرامگاه مولانا شاعر و عارف ایرانی تبار
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

ترکیش ایرلاین
هواپیمایی ترکیش ایرلاین


خدمات تور قونیه ترکیه


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
3 وعده صبحانه

تور قونیه ترکیه ، 4 روز قونیه ، هتل بی کارا ، سفر گروهی 4 روزه ویژه پائیز 1402 ، ( 4 روز و 3 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

لباس گرم
دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
دوربین دوچشمی

برای تور قونیه ترکیه چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه

در تور قونیه ترکیه چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از آرامگاه مولانا شاعر و عارف ایرانی تبار

دانستنی‌های تور قونیه ترکیه

آیا پس از اینکه تور قونیه ترکیه را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور قونیه ترکیه واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور قونیه ترکیه شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور قونیه ترکیه را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور قونیه ترکیه می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور قونیه ترکیه چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور قونیه بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای قونیه در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز قونیه ، مسافت پرواز ، درجه هتل قونیه ، خدماتی که هتل قونیه به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور قونیه هستند. برای اطلاع از قیمت تور قونیه بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور قونیه به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور قونیه ترکیه چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور قونیه ترکیه بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای قونیه تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به قونیه با توجه به شرایط آب و هوای قونیه فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که قونیه خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به قونیه سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان قونیه را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری قونیه و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان قونیه را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان قونیه چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری قونیه را بخرید چون معمولا وقتی تورهای قونیه از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری قونیه از جمله تورهای ارازن قونیه هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان قونیه انتخاب هتل های ارزان قونیه و پروازهای ارزان قونیه است. هتل های 3 ستاره قونیه و هتل های 2 ستاره قونیه از جمله هتل های ارزان قونیه هستند. همچنین پروازهای چارتری قونیه هم در مقایسه با پروازهای دیگر قونیه خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان قونیه باید پروازهای چارتری ارزان قونیه را با هتل های ارزان قونیه رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به قونیه در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان قونیه باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای قونیه نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای قونیه و هتل های قونیه خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان قونیه را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان قونیه این است که تور زمینی قونیه را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس قونیه و یا بلیط قطار قونیه در کنار هتل های ارزان قونیه می‌توانید با تور ارزان به قونیه سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا قونیه وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور قونیه ترکیه چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور قونیه فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور قونیه به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور قونیه هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در قونیه ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور قونیه باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور قونیه گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان قونیه سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور قونیه همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان قونیه را خریداری نمایید

آفر تور قونیه ترکیه چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان قونیه به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور قونیه در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور قونیه را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر قونیه در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور قونیه ترکیه لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 قونیه نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور قونیه خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری قونیه باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور قونیه لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور قونیه ترکیه

امتیاز مسافران به تور قونیه ترکیه


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور قونیه ترکیه را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور قونیه ترکیه
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری قونیه

    قونیه مرکز استان قونیه در کشور ترکیه است. آرامگاه مولوی ، شاعر پارسی‌زبان ، در شهر قونیه‌است.
    نام قونیه در منابع کهن به صورت ایکونیون (Iconıon) ، ایکونیوم (Iconıum) و استانکونا (Stancona) آمده‌است. ایکونیون از کلمه ایکون (Icon) به معنی شمایل گرفته شده‌است. در اساطیر یونان آمده که بر این شهر اژدهایی چیره شده بود و گه‌گاه به شهر حمله می‌کرد و گروهی از زنان و دختران را می‌بلعید. پرسیوس (Perseus) پسر ژوپیتر این اژدها را کشت و مردم شهر را از بلای او رها کرد. مردم شهر به پاس این رشادت ، تصویر پرسیوس را به یکی از دروازه‌های شهر آویختند. شهر را به مناسبت آن به زبان یونانی ایکونیون (شمایل) می‌گفتند. این وجه تسمیه وقتی که در حفاری از این شهر سکه‌هایی به دست آمد که بر روی آنها تصاویری از پرسیوس و اژدها دیده می‌شود ، تأیید شد. در دوره رومیان این شهر ایکونیوم خوانده شد. این کلمه در دوره سلجوقیان به اختصار قونیه خوانده شد. نام شهر در منابع فارسی و عربی به شکل قونیه و در مآخذ غربی به صورتConıa , Konıeh یا Konıa در ترکی امروز به شکل Konya به‌کار می‌رود.

© 2024 - 1402 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ