Loading ..

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور ییلاق سلانسر تکمیل ظرفیت

پیاده‌روی بر فراز ابرها - 1 روز رودبار

اقامت: بدون اقامت ( بدون اقامت )

گشت در جنگلهای سیاهرود ، پیاده‌روی و طبیعت‌گردی در دامنه‌های درفک و دشت سی‌دشت
حرکت از البرز ، کرج پارکینگ 45 متری گلشهر

زمینی
وسیله نقلیه توریستی


خدمات تور ییلاق سلانسر


بیمه مسافرتی
تیم سرپرستی
1 وعده صبحانه

تور ییلاق سلانسر ، 1 روز رودبار ، سفر گروهی 1 روزه زمینی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک بار مصرف خودداری فرمائید.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی
کوله یک روزه

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
قمقمه آب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
دوربین دوچشمی
زیرانداز انفرادی

برای تور ییلاق سلانسر چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی

در تور ییلاق سلانسر چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

گشت در جنگلهای سیاهرود ، پیاده‌روی و طبیعت‌گردی در دامنه‌های درفک و دشت سی‌دشت

دانستنی‌های تور ییلاق سلانسر

آیا پس از اینکه تور ییلاق سلانسر را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور ییلاق سلانسر واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور ییلاق سلانسر شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور ییلاق سلانسر را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور ییلاق سلانسر می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور ییلاق سلانسر چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور رودبار بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای رودبار در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز رودبار ، مسافت پرواز ، درجه هتل رودبار ، خدماتی که هتل رودبار به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور رودبار هستند. برای اطلاع از قیمت تور رودبار بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور رودبار به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور ییلاق سلانسر چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور ییلاق سلانسر بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای رودبار تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به رودبار با توجه به شرایط آب و هوای رودبار فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که رودبار خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به رودبار سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان رودبار را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری رودبار و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان رودبار را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان رودبار چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری رودبار را بخرید چون معمولا وقتی تورهای رودبار از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری رودبار از جمله تورهای ارازن رودبار هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان رودبار انتخاب هتل های ارزان رودبار و پروازهای ارزان رودبار است. هتل های 3 ستاره رودبار و هتل های 2 ستاره رودبار از جمله هتل های ارزان رودبار هستند. همچنین پروازهای چارتری رودبار هم در مقایسه با پروازهای دیگر رودبار خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان رودبار باید پروازهای چارتری ارزان رودبار را با هتل های ارزان رودبار رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به رودبار در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان رودبار باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای رودبار نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای رودبار و هتل های رودبار خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان رودبار را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان رودبار این است که تور زمینی رودبار را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس رودبار و یا بلیط قطار رودبار در کنار هتل های ارزان رودبار می‌توانید با تور ارزان به رودبار سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا رودبار وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور ییلاق سلانسر چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور رودبار فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور رودبار به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور رودبار هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در رودبار ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور رودبار باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور رودبار گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان رودبار سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور رودبار همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان رودبار را خریداری نمایید

آفر تور ییلاق سلانسر چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان رودبار به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور رودبار در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور رودبار را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر رودبار در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور ییلاق سلانسر لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 رودبار نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور رودبار خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری رودبار باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور رودبار لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور ییلاق سلانسر

امتیاز مسافران به تور ییلاق سلانسر


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور ییلاق سلانسر را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور ییلاق سلانسر
نظری ثبت نشده است


 • جاذبه‌های گردشگری رودبار

  رودبار یکی از شهرهای شمالی ایران و مرکز شهرستان رودبار ، وسیع‌ترین و متنوع‌ترین شهرستانِ استان گیلان است. این شهر در مسیر اتوبان تهران-رشت و در ۲۶۸ کیلومتری تهران و ۶۰ کیلومتری رشت قرار دارد.
  در تاتی رودباری از کلمهٔ روبار برای نامیدن این شهر استفاده می‌گردد. واژهٔ رودبار معانی متعددی دارد ، مانند: «جایی که در آن رودخانه بسیاری جاری باشد» یا «ساحل رود یا ی کنار رود». علت نام‌گذاری رودبار ، وجود چشمه‌ها و رودهای فراوان از جمله سفیدرود در این شهر است. سفیدرود که در تاتی رودباری به اِسپَرو معروف است ، از به هم پیوستن رودهای قزل‌اوزن و شاهرود تشکیل می‌گردد و از وسط شهر رودبار می‌گذرد. این شهر از دیرباز اولین کشت‌گاهِ زیتون در ایران و دارای یکی از بهترین انواع زیتون در دنیا است. به همین دلیل به آن رودبارِ زیتون نیز گفته می‌شود. در لغت‌نامهٔ دهخدا آمده‌است: «برای تمیز دادن آن از رودبار قزوین آن را رودبار زیتون می‌گویند».
  علت اصلی رویش زیتونِ با کیفیت در این شهر ، آب و هوای مدیترانهای آن است. همچنین به دلیل مجاورت این شهر با کوهستان‌های رشته‌کوه البرز ، به آن لفظ رودبارِ کوهپایه نیز اطلاق می‌گردد. این شهر در مرز چند منطقهٔ آب و هوایی خشک و گرم ، گرم و مرطوب و نیز سرد قرار گرفته و از این نظر آب و هوایی منحصر به فرد دارد. در گونه‌بندی نیاز سالانهٔ انرژی شهرهای ایران ، نیاز غالب انرژی رودبارِ گیلان ، از نوع گرمایش-کم اعلام گردیده‌است.
  رودبار بزرگ‌ترین شهر تات‌نشین استان گیلان است و مردمش به زبان تاتی رودباری سخن می‌گویند. در این شهر به جز تات‌ها گیلک‌ها نیز در این شهر زندگی می‌کنند.
  همچنین تات کلمه ای ترکی است و ترک‌ها این کلمه را برای کسانی که ترک نیستند به کار می‌برند و درواقع تات به معنی غیرترک است که معادل واژه عجم در زبان عربی به شمار می‌رود. تاتی ممکن است در مناطق مختلف برای زبان های متفاوتی نامیده شود ، به طور مثال تات‌های آذربایجان شرقی به زبان تالشی ، تات‌های قفقاز به زبان پارسی و زبان تاتی رودبار ، الموت و طالقان ، بسیار شبیه به زبان‌های شمالی مانند گیلکی است و به گفته برخی محققان آن را می‌توان به عنوان گونه‌ای از زبان گیلکی نام برد.
  در اکثر نقاط استان قزوین ، رودبار ، طارم ، بخش شاهرود خلخال ، قوچان ، ساوجبلاغ ، برخی نقاط استان مرکزی ، و برخی نقاط آذربایجان شرقی مردم زبان خود را تاتی می‌نامند و همچنین می‌توان در روستاهای دیگری نیز در کشور پاره‌ای از جمعیت آنان را مشاهده کرد ، که البته زبان تاتی در این نقاط یکسان نیست و ممکن است کاملاً متفاوت باشد.
  در قفقاز گروهی از مردم را تات می‌خوانند که زبانشان پارسی است.زبان این تیره ایرانی «تاتی» است که همراه با فارسی دری و تاجیکی پاره‌ای از زبانهای ایرانی جنوب غربی و گویشی از فارسی بشمار می‌رود.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ