Loading ..
بزرگسال
6,280,000 تومان
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور کرمان موجود

بازدید از کرمان زیبا - 4 روز کرمان

اقامت: هتل هیوا کرمان ( هتل چهار ستاره )

بازدید از جاذبه‌های تاریخی ، تفریحی و مذهبی کرمان
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی مهرآباد

ماهان
هواپیمایی ماهان

حرکت 1402/12/23 -
برگشت 1402/12/26 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور کرمان


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
3 وعده صبحانه

تور کرمان ، 4 روز کرمان ، هتل هیوا کرمان ، سفر انفرادی 4 روزه ( 4 روز و 3 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
دوربین دوچشمی

برای تور کرمان چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
داشتن کارت واکسن دو دوز

در تور کرمان چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از جاذبه‌های تاریخی ، تفریحی و مذهبی کرمان

دانستنی‌های تور کرمان

آیا پس از اینکه تور کرمان را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور کرمان واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور کرمان شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور کرمان را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور کرمان می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور کرمان چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور کرمان بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای کرمان در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز کرمان ، مسافت پرواز ، درجه هتل کرمان ، خدماتی که هتل کرمان به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور کرمان هستند. برای اطلاع از قیمت تور کرمان بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور کرمان به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور کرمان چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور کرمان بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای کرمان تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به کرمان با توجه به شرایط آب و هوای کرمان فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که کرمان خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به کرمان سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان کرمان را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری کرمان و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان کرمان را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان کرمان چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری کرمان را بخرید چون معمولا وقتی تورهای کرمان از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری کرمان از جمله تورهای ارازن کرمان هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان کرمان انتخاب هتل های ارزان کرمان و پروازهای ارزان کرمان است. هتل های 3 ستاره کرمان و هتل های 2 ستاره کرمان از جمله هتل های ارزان کرمان هستند. همچنین پروازهای چارتری کرمان هم در مقایسه با پروازهای دیگر کرمان خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان کرمان باید پروازهای چارتری ارزان کرمان را با هتل های ارزان کرمان رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به کرمان در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان کرمان باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای کرمان نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای کرمان و هتل های کرمان خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان کرمان را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان کرمان این است که تور زمینی کرمان را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس کرمان و یا بلیط قطار کرمان در کنار هتل های ارزان کرمان می‌توانید با تور ارزان به کرمان سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا کرمان وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور کرمان چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور کرمان فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور کرمان به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور کرمان هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در کرمان ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور کرمان باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور کرمان گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان کرمان سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور کرمان همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان کرمان را خریداری نمایید

آفر تور کرمان چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان کرمان به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور کرمان در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور کرمان را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر کرمان در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور کرمان لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 کرمان نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور کرمان خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری کرمان باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور کرمان لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور کرمان

امتیاز مسافران به تور کرمان


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور کرمان را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور کرمان
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری کرمان

    کرمان ( نام منطقه‌ای در پارسی باستان : کارمانا ) یکی از کلان‌شهرهای ایران و مرکز استان کرمان پهناورترین استان ایران درجنوب شرقی این کشور واقع است. جمعیت این شهر طبق سرشماری بر اساس آمار سال ۹۵ معادل ۵۳۷٬۷۱۸ نفر بوده‌است. کرمان یکی از پنج شهر تاریخی ایران است. وسعت شهر کرمان حدود ۱۳۰۰۰ هکتار است و به دلیل وسعت شهری و جمعیت کرمان ، این شهر جزو کلان‌شهرهای ایران طبقه‌بندی شده‌است. شهر کرمان با ۱۷۵۶ متر ارتفاع از سطح دریا ، سومین مرکز استان بلند و مرتفع ایران محسوب می‌شود. و همین امر باعث اعتدال نسبی هوای شهر کرمان در تابستان شده‌است.
    کرمان به دلیل موقعیت خاص تاریخی ، جغرافیایی و فرهنگی خود همیشه به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری و توریستی ایران مطرح بوده و همه ساله میزبان تعداد فراوانی از گردشگران داخلی و خارجی می‌باشد.
    جاذبه‌های تاریخی کرمان شامل گنبد جبلیه ، باغ شازده ، آرامگاه شاه نعمت الله ولی ، بازار کرمان ، باغ موزه هرندی ، ارگ راین و ارگ بم می‌باشد.
    مراکز تفریحی کرمان شامل آسیاب بادی کرمان ، پیست اسکی سیرچ ، فرودگاه تفریحی کرمان ، پیست کارتینگ ، شهربازی بزرگ کرمان و باغ وحش کرمان است.

© 2024 - 1402 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ