Loading ..

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور دیدیم ترکیه تکمیل ظرفیت

بازدید از بهشت مدیترانه - 7 روز دیدیم

اقامت: هتل دیدیم بیچ ریزورت ( هتل پنج ستاره )

بازدید از بهشت مدیترانه ، شهر دیدیم ترکیه
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

ترکیش ایرلاین
هواپیمایی ترکیش ایرلاین


خدمات تور دیدیم ترکیه


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
6 وعده صبحانه 6 وعده نهار 6 وعده شام

تور دیدیم ترکیه ، 7 روز دیدیم ، هتل دیدیم بیچ ریزورت ، سفر 7 روزه ، نوروز 99 همه روزه ( 7 روز و 6 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
زیرانداز انفرادی
یک دست لباس اضافه

برای تور دیدیم ترکیه چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر

در تور دیدیم ترکیه چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از بهشت مدیترانه ، شهر دیدیم ترکیه

دانستنی‌های تور دیدیم ترکیه

آیا پس از اینکه تور دیدیم ترکیه را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور دیدیم ترکیه واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور دیدیم ترکیه شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور دیدیم ترکیه را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور دیدیم ترکیه می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور دیدیم ترکیه چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور دیدیم بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای دیدیم در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز دیدیم ، مسافت پرواز ، درجه هتل دیدیم ، خدماتی که هتل دیدیم به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور دیدیم هستند. برای اطلاع از قیمت تور دیدیم بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور دیدیم به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور دیدیم ترکیه چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور دیدیم ترکیه بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای دیدیم تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به دیدیم با توجه به شرایط آب و هوای دیدیم فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که دیدیم خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به دیدیم سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان دیدیم را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری دیدیم و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان دیدیم را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان دیدیم چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری دیدیم را بخرید چون معمولا وقتی تورهای دیدیم از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری دیدیم از جمله تورهای ارازن دیدیم هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان دیدیم انتخاب هتل های ارزان دیدیم و پروازهای ارزان دیدیم است. هتل های 3 ستاره دیدیم و هتل های 2 ستاره دیدیم از جمله هتل های ارزان دیدیم هستند. همچنین پروازهای چارتری دیدیم هم در مقایسه با پروازهای دیگر دیدیم خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان دیدیم باید پروازهای چارتری ارزان دیدیم را با هتل های ارزان دیدیم رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به دیدیم در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان دیدیم باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای دیدیم نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای دیدیم و هتل های دیدیم خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان دیدیم را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان دیدیم این است که تور زمینی دیدیم را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس دیدیم و یا بلیط قطار دیدیم در کنار هتل های ارزان دیدیم می‌توانید با تور ارزان به دیدیم سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا دیدیم وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور دیدیم ترکیه چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور دیدیم فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور دیدیم به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور دیدیم هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در دیدیم ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور دیدیم باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور دیدیم گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان دیدیم سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور دیدیم همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان دیدیم را خریداری نمایید

آفر تور دیدیم ترکیه چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان دیدیم به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور دیدیم در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور دیدیم را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر دیدیم در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور دیدیم ترکیه لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 دیدیم نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور دیدیم خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری دیدیم باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور دیدیم لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور دیدیم ترکیه

امتیاز مسافران به تور دیدیم ترکیه


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور دیدیم ترکیه را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور دیدیم ترکیه
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری دیدیم

    دیدیم ، شهری کوچک و ساحلی است که در استان آیدین قرار دارد. با توجه به قرارگیری این شهر در کنار دریای اژه این شهر به عنوان یکی از مقاصد گردشگری محبوب بین مسافران تبدیل شده است. دریای آبی رنگ ساحل شنی زیبا آب و هوای مدیترانه‌ای و زمستان‌های گرم این منطقه را بسیار مناسب برای ورزش های آبی کرده و همچنین جاذبه های تاریخی که از گذشته تاکنون در این شهر باقی مانده همگی در کنار هم سبب شده تا به عنوان شهر کوچک و بسیار جذاب و توریستی تبدیل شود.
    از لحاظ جغرافیایی شهر دیدیم ، شهری ساحلی به شمار می آید و در استان آیدین که در غرب ترکیه است قرار دارد. دریای اژه در کنار این شهر ساحلی واقع شده است. شهر دیدیم از چند منطقه ی کوچک به نام های آلتینکوم (شن و ماسه طلایی) ، Gümüşkum (شن و ماسه نقره) و Sarıkum (شن و ماسه زرد) تشکیل شده است. مساحت این شهر ساحلی (دیدیم) حدود ۳۳۳ کیلومترمربع است و جمعیت آن مطابق با آمار سرشماری که در سال ۲۰۱۲ انجام شده ۴۷۸۷۲ نفر بوده که این عدد تاکنون حتما تغییر کرده است.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ