تور اروپای شرقی این تور در حال حاضر بسته است. تورهای این مسیر بزودی باز خواهند شد.

3 روزه بوداپست | 3 روزه وین | 3 روزه پراگ | 3 روزه برلین
هتل بست وسترن ( هتل چهار ستاره )

بازدید از شهرهای بوداپست ، وین ، برلین و پراگ اروپا
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

ترکیش ایرلاین
هواپیمایی ترکیش ایرلاین

17 الی 1401/6/5
اجرا نمی‌شود

هزینه 13 روز اقامت در هتل‌های بوداپست

+ قیمت پرواز به قیمت‌های زیر اضافه می‌گردد
نام هتل درجه هتل هر نفر در اتاق ۲ تخته سینگل کودک با تخت اضافه کودک بدون تخت
هتل هیلتون بوداپست
5 ستاره
27,252,000تومان 35,427,600تومان 24,526,800تومان تماس بگیرید
هتل ماریوت بوداپست
5 ستاره Top
35,040,000تومان 45,552,000تومان 31,536,000تومان تماس بگیرید


سوالات متداول مشتریان تور اروپای شرقی


خدمات تور اروپای شرقی

ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
12 وعده صبحانه

تور مجارستان ، اتریش و چک ، 3 روز بوداپست - 3 روز وین - 3 روز پراگ - 3 روز برلین ، هتل بست وسترن ، سفر گروهی 13 روزه ( 13 روز و 12 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری
دارو و لوازم شخصی
لوازم پیشنهادی سفر
دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
قمقمه آب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
زیرانداز انفرادی
برای تور اروپای شرقی چه مدارکی لازم داریم؟
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
در تور اروپای شرقی چه اماکنی بازدید خواهد شد؟
بازدید از شهرهای بوداپست ، وین ، برلین و پراگ اروپا
دانستنی‌های تور اروپای شرقی
آیا پس از اینکه تور اروپای شرقی را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور اروپای شرقی واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور اروپای شرقی شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور اروپای شرقی را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور اروپای شرقی می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور اروپای شرقی چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور بوداپست بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای بوداپست در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز بوداپست ، مسافت پرواز ، درجه هتل بوداپست ، خدماتی که هتل بوداپست به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور بوداپست هستند. برای اطلاع از قیمت تور بوداپست بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور بوداپست به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور اروپای شرقی چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور اروپای شرقی بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای بوداپست تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به بوداپست با توجه به شرایط آب و هوای بوداپست فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که بوداپست خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به بوداپست سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان بوداپست را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری بوداپست و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان بوداپست را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان بوداپست چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری بوداپست را بخرید چون معمولا وقتی تورهای بوداپست از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری بوداپست از جمله تورهای ارازن بوداپست هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان بوداپست انتخاب هتل های ارزان بوداپست و پروازهای ارزان بوداپست است. هتل های 3 ستاره بوداپست و هتل های 2 ستاره بوداپست از جمله هتل های ارزان بوداپست هستند. همچنین پروازهای چارتری بوداپست هم در مقایسه با پروازهای دیگر بوداپست خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان بوداپست باید پروازهای چارتری ارزان بوداپست را با هتل های ارزان بوداپست رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به بوداپست در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان بوداپست باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای بوداپست نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای بوداپست و هتل های بوداپست خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان بوداپست را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان بوداپست این است که تور زمینی بوداپست را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس بوداپست و یا بلیط قطار بوداپست در کنار هتل های ارزان بوداپست می‌توانید با تور ارزان به بوداپست سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا بوداپست وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور اروپای شرقی چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور بوداپست فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور بوداپست به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور بوداپست هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در بوداپست ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور بوداپست باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور بوداپست گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان بوداپست سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور بوداپست همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان بوداپست را خریداری نمایید

آفر تور اروپای شرقی چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان بوداپست به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور بوداپست در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور بوداپست را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر بوداپست در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور اروپای شرقی لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 بوداپست نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور بوداپست خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری بوداپست باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور بوداپست لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور اروپای شرقی

امتیاز مسافران به تور اروپای شرقی


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور اروپای شرقی را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور اروپای شرقی
نظری ثبت نشده است
 • جاذبه‌های گردشگری بوداپست

  بوداپست ، پایتخت مجارستان مشهور به "پاریس شرق" ، یکی از کلانشهر‌های فرهنگی مهم در شرق اروپا و وطن مادری بسیاری از میراث جهانی یونسکو است. تاریخچه حیات بشر در این سرزمین از حدود عصر حجر تخمین زده شده است. ماهی‌های رودخانه دانوب در بوداپست ، معماری خیره کننده بناهای شهر و چشمه‌های آبگرم آن (که برخی از آن‌ها برای اهداف درمانی از دوران ماقبل تاریخ استفاده می‌شده است) همه از جاذبه‌های توریستی این شهر به شمار می‌آیند.
  بوداپست با هدف تبدیل شدن به مرکز اداری ، تجاری و صنعتی مجارستان ، رسماً در سال 1872 با ادغام سه شهر به‌صورت مستقل درآمد و امروز میزبان بیش از 20 میلیون بازدید کننده در سال از سرتاسر جهان در بناهای تاریخی ، موزه‌ها و گالری‌های هنری و همچنین سالن‌های ورزشی خود است.


 • جاذبه‌های گردشگری وین

  ویَن یا ویِن (به آلمانی: Wien) ) پایتخت کشور اتریش و یکی از استان‌های نه‌گانه کشور اتریش محسوب می‌شود. این شهر بزرگترین شهر اتریش و نهمین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا است. تا قبل از شروع قرن بیستم میلادی ، وین بزرگترین شهر آلمانی زبان اروپا بود. پیش از شروع جنگ جهانی اول این شهر دو میلیون نفر جمعیت داشت.
  وین در همه روزهای سال پذیرای عده زیادی از جهانگردان است و در سال حدود ۷ میلیون توریست از آن بازدید می‌کنند که بر اساس آمار ، در سال ۲۰۰۴ این جمعیت چیزی در حدود ۵/۳ میلیون نفر بوده‌است.
  موزه ملکه سی‌سی یکی از موزه‌های معروف وین است.
  کلیسای سنت‌استفان با قدمتی ۹۰۰ ساله بزرگ‌ترین کلیسای شهر به‌شمار می‌رود و در مرکز شهر قرار دارد و یک شاهکار دوره گوتیک محسوب می‌شود. ورود برای عموم رایگان است. یکی از جالب‌ترین قسمت‌های این کلیسا سردابه (به آلمانی : Katakomben) آن است که بقایای اسکلت قربانیان طاعون در قبرهای دست جمعی آن جا نگهداری می‌شود.
  قصر شونبرون نیز از دیدنی‌ترین جاهای وین است که در دوره باروک و حدود سال ۱۷۰۰ میلادی بنا شده‌است و در آن سالنی قرار دارد که به سالن ایرانی مشهور بوده و معماری آن نیز به سبک معماری ایرانی است. در زبان آلمانی شون به معنای زیبا و برون به معنای چشمه است. همچنین شونبرون دارای یک گلخانه بسیار بزرگ و مجهز بوده که در نوع خود بی‌نظیر است و تنوع گیاهانی که در آن کاشته‌اند تا آنجاست که تا صد سال پیش در آن درخت انار می‌کاشتند. صدها گونه رز در فضای باز این قصر کاشته شده که به صورت فصلی دوباره کاشته می‌شوند.
  هافبورگ قصر سلطنتی اتریش است و طی بیش از ششصد سال محل زندگی پادشاهان اتریش از اولینشان رودولف اول در سال ۱۲۷۳ تا آخرینشان کارل اول در سال ۱۹۱۸ بوده‌است.
  موزه آلبرتینا که زمانی مهمانسرای سلطنتی بود اکنون یکی از معروف‌ترین موزه‌های وین است که در آن آثار رافائل ، رامبراند ، داوینچی ، مایکل آنجلو ، سزان ، پیکاسو و البته گوستاو کلیمت و اگون شیله نگهداری می‌شود.
  قصر بلویدیر شامل موزه‌ها و گالری‌های مختلفی است و آثار مهمی از گوستاو کلیمت و اگون شیله در آن نگهداری می‌شود. تابلوی معروف بوسه (نقاشی) اثر کلیمت در این مکان نگهداری می‌شود.
  از دیگر نقاط دیدنی وین می‌توان باغ وحش ، قصر گلوریت ، موزه تکنیک و موزه دکتر لئوپلد را نام برد.


 • جاذبه‌های گردشگری پراگ

  پراگ (به چکی: Praha) پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کشور جمهوری چک است. همچنین ۱۴امین شهر بزرگ اتحادیه اروپا نیز به‌شمار می‌آید. این شهر در شمال غربی کشور چک بر روی رودخانه ولتاوا بنا شده‌است و جمعیتی نزدیک به ۱٫۳ میلیون نفر دارد که منطقه بزرگ شهری آن جمعیتی نزدیک به ۲ میلیون نفر را شامل می‌شود. پراگ دارای آب و هوای معتدل اقیانوسی بوده و از این رو دارای تابستان‌های گرم و زمستان‌های سرد است. متروی پراگ از اواسط قرن بیستم فعال شده اما بیشتر حمل و نقل عمومی مردم با استفاه از خطوط تراموا است.
  قلعهٔ پراگ ، پل تاریخی چارلز ، ساعت نجومی و موزهٔ ملی چک ، از دیدنی‌های پراگ به‌شمار می‌روند. تالار شهرداری ، گالری پراگ ، موزهٔ کافکا ، موزهٔ کمونیسم ، موزهٔ هنرهای تزئینی ، باغ وحش پراگ ، گورستان اولشانی و تپه و پارک پترین ، از دیگر جاذبه‌های گردشگری پراگ هستند. شهر پراگ در کنار رودخانه ولتاوا و در مرکز حوضه آبریز بوهمی واقع شده‌است.


 • جاذبه‌های گردشگری برلین

  برلین (به آلمانی: Berlin) یا برلن پایتخت کشور آلمان و بزرگ‌ترین شهر هم از لحاظ جمعیت و هم از لحاظ مساحت در این کشور است و در کل اتحادیه اروپا مقام دوم را دارد.
  برلین همچنین یک شهر ایالتی است یعنی یکی از ایالت‌های شانزده‌گانه آلمان نیز به‌شمار می‌آید.
  مساحت آن ۸۹۹ کیلومتر مربع است و این شهر ۳۸ کیلومتر از شمال به جنوب و ۴۵کیلومتر از شرق به غرب امتداد یافته‌است. میانگین ارتفاع آن از سطح دریا ۳۴متر ثبت شده بلندترین ارتفاع (۱۱۵متر) به دو تپه مصنوعی توفلسبرگ و ماگلبرگ مربوط می‌شود.
  برلین ، بزرگ‌ترین و از نظر تاریخی مهم‌ترین ایالت آلمان است.
  متروی برلین در سال ۱۹۰۲ تأسیس شده و هم‌اکنون دارای ۱۰ خط و ۱۷۰ ایستگاه می‌باشد. این متروی از قدیمی‌ترین متروهای جهان محسوب می‌شود.
آژانس پرواز نقره‌ای

آژانس پرواز نقره‌ای ، پلی مطمئن برای استفاده با خیالی آسوده از خدماتی چون تهیه بلیط ، رزرو هتل ، اخذ ویزا ، تعیین وقت سفارت ، فروش تور ، بیمه مسافرتی ، خدمات بار هوایی ، سفرهای تفریحی و زیارتی و زنده نگه داشتن فرهنگ و سنن کشورهای توریستی می باشند.

ما را دنبال کنید

آدرس: کرج ، گوهردشت ، بین داریوش و سه باندی ، ساختمان 47

026 3444 9642 :شماره پشتیبانی

logo-samandehi

© 2022 - 1401 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

Designed by X-Commerce

ساناز ستاری: مشاور سفر شما
نام و نام خانوادگی  
شماره واتساپ خود را وارد کنید