صفحه اول تورهای کرواسی تورهای زاگرب تور ترکیبی کرواسی و صربستان

تور ترکیبی کرواسی و صربستان | بازدید از منطقه جنگل و کوهستان این تور در حال حاضر بسته است. تورهای این مسیر بزودی باز خواهند شد.

3 روزه بلگراد | 3 روزه زاگرب | 3 روزه دوبرونیک

اقامت: هتل نووتل ( هتل چهار ستاره )

بازدیداز زیبایی‌های مروارید دریای آدریاتیک
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

ترکیش ایرلاین
هواپیمایی ترکیش ایرلاین

6 الی 1397/12/25
اجرا نمی‌شود

خدمات تور ترکیبی کرواسی و صربستان


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
10 وعده صبحانه

تور ترکیبی کرواسی و صربستان ، 3 روز بلگراد - 3 روز زاگرب - 3 روز دوبرونیک ، هتل نووتل ، سفر گروهی 11 روزه ( 11 روز و 10 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
قمقمه آب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
دوربین دوچشمی
زیرانداز انفرادی
یک دست لباس اضافه

برای تور ترکیبی کرواسی و صربستان چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه

در تور ترکیبی کرواسی و صربستان چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدیداز زیبایی‌های مروارید دریای آدریاتیک
دانستنی‌های تور ترکیبی کرواسی و صربستان

آیا پس از اینکه تور ترکیبی کرواسی و صربستان را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور ترکیبی کرواسی و صربستان واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور ترکیبی کرواسی و صربستان شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور ترکیبی کرواسی و صربستان را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور ترکیبی کرواسی و صربستان می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور ترکیبی کرواسی و صربستان چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور زاگرب بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای زاگرب در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز زاگرب ، مسافت پرواز ، درجه هتل زاگرب ، خدماتی که هتل زاگرب به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور زاگرب هستند. برای اطلاع از قیمت تور زاگرب بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور زاگرب به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور ترکیبی کرواسی و صربستان چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور ترکیبی کرواسی و صربستان بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای زاگرب تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به زاگرب با توجه به شرایط آب و هوای زاگرب فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که زاگرب خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به زاگرب سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان زاگرب را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری زاگرب و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان زاگرب را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان زاگرب چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری زاگرب را بخرید چون معمولا وقتی تورهای زاگرب از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری زاگرب از جمله تورهای ارازن زاگرب هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان زاگرب انتخاب هتل های ارزان زاگرب و پروازهای ارزان زاگرب است. هتل های 3 ستاره زاگرب و هتل های 2 ستاره زاگرب از جمله هتل های ارزان زاگرب هستند. همچنین پروازهای چارتری زاگرب هم در مقایسه با پروازهای دیگر زاگرب خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان زاگرب باید پروازهای چارتری ارزان زاگرب را با هتل های ارزان زاگرب رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به زاگرب در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان زاگرب باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای زاگرب نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای زاگرب و هتل های زاگرب خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان زاگرب را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان زاگرب این است که تور زمینی زاگرب را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس زاگرب و یا بلیط قطار زاگرب در کنار هتل های ارزان زاگرب می‌توانید با تور ارزان به زاگرب سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا زاگرب وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور ترکیبی کرواسی و صربستان چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور زاگرب فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور زاگرب به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور زاگرب هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در زاگرب ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور زاگرب باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور زاگرب گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان زاگرب سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور زاگرب همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان زاگرب را خریداری نمایید

آفر تور ترکیبی کرواسی و صربستان چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان زاگرب به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور زاگرب در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور زاگرب را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر زاگرب در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور ترکیبی کرواسی و صربستان لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 زاگرب نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور زاگرب خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری زاگرب باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور زاگرب لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور ترکیبی کرواسی و صربستان

امتیاز مسافران به تور ترکیبی کرواسی و صربستان


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور ترکیبی کرواسی و صربستان را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور ترکیبی کرواسی و صربستان
نظری ثبت نشده است
 • جاذبه‌های گردشگری بلگراد

  بلگراد ، پایتخت صربستان ، یکی از کشورهای شبه‌جزیره‌ی بالکان ، اخیرا به یکی از مقصدهای محبوب گردشگری تبدیل شده است. نام این شهر در لغت به معنای شهر سفید است. این شهر در محل هم‌ریزگاه دو رود بزرگ دانوب و ساوا قرار دارد و بخش تاریخی شهر موسوم به کالمگدان (Kalemegdan) در کرانه‌های سمت راست این دو رود واقع شده است.
  شهر زیبای بلگراد ، بهار و تابستان میزبان هزاران گردشگری است که در خیابان‌های تاریخی و زیبای شهر قدم می‌زنند و از دیدن آثار تاریخی متعدد و پارک‌ها و دریاچه‌ها لذت می‌برند. زندگی پرجنب و جوش شبانه در بلگراد در سراسر اروپا مشهور است.
  موقعیت استراتژیک این شهر که در محل هم‌ریزگاه دو رود دانوب و ساوا قرار گرفته است که باعث شده این شهر از زمان‌های قدیم مورد توجه امپراتوری‌های مختلف قرار بگیرد و تحت سلطه‌ی آنها اداره شود. این شهر در دوران جنگ جهانی دوم هم از آسیب در امان نماند. در سال ۱۹۹۹ این شهر ۷۸ روز در معرض حملات نیروهای ناتو در جریان جنگ کوزووو بود.
  بعد از طی کردن این روزهای سخت و تاریخ پرفراز و نشیب ، ‌امروزه بلگراد به یک مقصد گردشگری زیبا و محبوب تبدیل شده است. در این شهر می‌توانید تلفیقی از بناهای تاریخی و آثار مدرن معماری را ببینید. قلعه ، میدان و خیابان‌های تاریخی شهر از مهم‌ترین و جذاب‌ترین دیدنی‌های بلگراد هستند. در سواحل رود هم می‌توانید تفریحات ساحلی را در ابعاد کوچک تجربه کنید.


 • جاذبه‌های گردشگری زاگرب

  زاگرب (Zagreb) پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کرواسی است. این شهر در شمال غربی کرواسی در امتداد رود ساوا در دامنه‌های جنوبی کوه مدودنیتسا واقع شده‌ است. زاگرب در ارتفاع تقریبی ۱۲۲ متر (۴۰۰ فوت) بالای سطح دریا قرار دارد.
  این شهر مرکز فرهنگی ، علمی ، اقتصادی و حکومتی جمهوری کرواسی است. جمعیت آن قریب ۸۰۰ هزار نفر است و بین دامنه‌های جنوبی کوه مدودنیکا و کرانه‌های شمالی و جنوبی رودخانه‌های ساوا بنا شده و حدود ۱۲۲ متر از سطح دریاهای آزاد ارتفاع دارد.


 • جاذبه‌های گردشگری دوبرونیک

  دوبرونیک ، از شهرهای قدیمی و تاریخی کشور کرواسی است که در جنوب این کشور قرار دارد. دوبرونیک یکی از زیباترین شهرهای مدیترانه است و به همین دلیل سالانه پذیرای توریست ها و گردشگران بسیار زیادی از سراسر دنیاست. لازم است بدانید که این شهر در سال ۱۹۷۹ جزء میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده و به آن مروارید دریای آدریاتیک لقب داده اند.
  ین شهر تنها شهری است که در ساحل دریای آدریاتیک قرار دارد و رقابت بسیاری با شهر ونیز در گذشته ها داشته است. مساحت شهر دوبرونیک در کشور کرواسی ۲۱ کیلومترمربع بوده و جمعیت این شهر مطابق با آمار سرشماری که در سال ۲۰۱۱ انجام شده حدود ۴۲۶۱۵ نفر بوده که در آن زندگی می کنند.هزینه 11 روز اقامت در هتل‌های زاگرب

+ قیمت پرواز به قیمت‌های زیر اضافه می‌گردد
نام هتل درجه هتل هر نفر در اتاق ۲ تخته سینگل کودک با تخت اضافه کودک بدون تخت
هتل متروپل پالاس بلگراد
5 ستاره Top
51,250,000تومان 66,625,000تومان 46,125,000تومان تماس بگیرید
هتل هالیدی این اکسپرس بلگراد
4 ستاره Top
27,500,000تومان 35,750,000تومان 24,750,000تومان تماس بگیرید
هتل حیات ریجنسی بلگراد
5 ستاره
98,750,000تومان 128,375,000تومان 88,875,000تومان تماس بگیرید
هتل هیلتون بلگراد
4 ستاره Top
82,500,000تومان 107,250,000تومان 74,250,000تومان تماس بگیرید

آژانس پرواز نقره‌ای

آژانس پرواز نقره‌ای ، پلی مطمئن برای استفاده با خیالی آسوده از خدماتی چون تهیه بلیط ، رزرو هتل ، اخذ ویزا ، تعیین وقت سفارت ، فروش تور ، بیمه مسافرتی ، خدمات بار هوایی ، سفرهای تفریحی و زیارتی و زنده نگه داشتن فرهنگ و سنن کشورهای توریستی می باشند.

ما را دنبال کنید

آدرس: کرج ، گوهردشت
بین داریوش و سه باندی ، بالای بانک سپه

02634100 - 02634449642 :شماره پشتیبانی

logo-samandehi

© 2023 - 1402 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

Designed by X-Commerce

ساناز ستاری: مشاور سفر شما
درخواست مشاوره از طریق واتس‌آپ
نام و نام خانوادگی  
شماره واتساپ خود را وارد کنید