Loading ..

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور لوکس راس الخیمه تکمیل ظرفیت

سفر تفریحی و به یاد ماندنی - 4 روز راس الخیمه

اقامت: هتل رکسوس پرمیوم دبی ( هتل پنج ستاره تاپ )

بازدید از شگفتی‌ها و تکنولوژی منطقه گردشگری راس الخیمه
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

امارات
هواپیمایی امارات


خدمات تور لوکس راس الخیمه


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
اجرای گشت‌های اعلام شده + پرداخت ورودیه‌ها (پرداخت هزینه برنامه‌های اختیاری به‌عهده همسفران است)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
3 وعده صبحانه

تور لوکس راس الخیمه ، 4 روز راس الخیمه ، هتل رکسوس پرمیوم دبی ، سفر 4 روزه ( 4 روز و 3 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
قمقمه آب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
زیرانداز انفرادی

برای تور لوکس راس الخیمه چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر

در تور لوکس راس الخیمه چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از شگفتی‌ها و تکنولوژی منطقه گردشگری راس الخیمه

دانستنی‌های تور لوکس راس الخیمه

آیا پس از اینکه تور لوکس راس الخیمه را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور لوکس راس الخیمه واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور لوکس راس الخیمه شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور لوکس راس الخیمه را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور لوکس راس الخیمه می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور لوکس راس الخیمه چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور راس الخیمه بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای راس الخیمه در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز راس الخیمه ، مسافت پرواز ، درجه هتل راس الخیمه ، خدماتی که هتل راس الخیمه به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور راس الخیمه هستند. برای اطلاع از قیمت تور راس الخیمه بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور راس الخیمه به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور لوکس راس الخیمه چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور لوکس راس الخیمه بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای راس الخیمه تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به راس الخیمه با توجه به شرایط آب و هوای راس الخیمه فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که راس الخیمه خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به راس الخیمه سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان راس الخیمه را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری راس الخیمه و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان راس الخیمه را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان راس الخیمه چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری راس الخیمه را بخرید چون معمولا وقتی تورهای راس الخیمه از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری راس الخیمه از جمله تورهای ارازن راس الخیمه هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان راس الخیمه انتخاب هتل های ارزان راس الخیمه و پروازهای ارزان راس الخیمه است. هتل های 3 ستاره راس الخیمه و هتل های 2 ستاره راس الخیمه از جمله هتل های ارزان راس الخیمه هستند. همچنین پروازهای چارتری راس الخیمه هم در مقایسه با پروازهای دیگر راس الخیمه خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان راس الخیمه باید پروازهای چارتری ارزان راس الخیمه را با هتل های ارزان راس الخیمه رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به راس الخیمه در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان راس الخیمه باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای راس الخیمه نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای راس الخیمه و هتل های راس الخیمه خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان راس الخیمه را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان راس الخیمه این است که تور زمینی راس الخیمه را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس راس الخیمه و یا بلیط قطار راس الخیمه در کنار هتل های ارزان راس الخیمه می‌توانید با تور ارزان به راس الخیمه سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا راس الخیمه وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور لوکس راس الخیمه چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور راس الخیمه فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور راس الخیمه به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور راس الخیمه هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در راس الخیمه ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور راس الخیمه باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور راس الخیمه گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان راس الخیمه سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور راس الخیمه همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان راس الخیمه را خریداری نمایید

آفر تور لوکس راس الخیمه چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان راس الخیمه به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور راس الخیمه در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور راس الخیمه را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر راس الخیمه در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور لوکس راس الخیمه لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 راس الخیمه نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور راس الخیمه خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری راس الخیمه باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور راس الخیمه لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور لوکس راس الخیمه

امتیاز مسافران به تور لوکس راس الخیمه


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور لوکس راس الخیمه را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور لوکس راس الخیمه
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری راس الخیمه

    راس‌الخیمه نام منطقه گردشگری در نزدیکی شهر دبی است. منطقه کمتر شناخته‌شده راس‌الخیمه در امارات بیابانی جذاب و دیدنی است که از یک‌ طرف ساحل خلیج‌فارس و از طرف دیگر کوه‌های «حجر» آن را محصور کرده است و در فاصله کمی از آسمان‌خراش‌های پر زرق‌وبرق دبی است.
    اگرچه در طی سال‌های اخیر در این منطقه اقامتگاه‌های بزرگی ساخته‌ و همچنین در طول ۶۰ کیلومتر ساحل راس‌الخیمه جزایر مصنوعی جدیدی ایجادشده است ، در یک نگاه ممکن است به نظر برسد که راس‌ الخیمه همانند دبی است ولی در اصل راس‌الخیمه دبی نیست و قرار هم نیست که همانند دبی شود.
    در حقیقت راس‌الخیمه مکانی است که ساکنین دبی در آخر هفته‌ها برای تفریح و فرار از شلوغی شهر دبی به آنجا می‌روند. این منطقه که در شمال امارات است فضای سبز و طبیعت بسیار پویا و متنوعی از نخلستان‌های شاداب خرما گرفته تا بیابان‌هایی خشک و تپه‌های شنی را داراست. اگر شما علاقه داشته باشید که با یک ماشین شاسی‌بلند لوکس در بیابان‌های شنی گردش کنید و یا در کوهستان‌های زیبا با «زیپ لاین» هیجان وصف‌ناشدنی را تجربه کنید ، راس‌الخیمه مکان مناسب برای شما است چراکه انواع فعالیت‌های تفریحی هیجان‌آوری را به گردشگران ارائه می‌دهد.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ