تور ترکیبی کره جنوبی و ژاپن این تور در حال حاضر بسته است. تورهای این مسیر بزودی باز خواهند شد.

3 روزه سئول | 2 روزه جزیره جیجو | 4 روزه اوزاکا | 5 روزه توکیو
هتل هیلتون ( هتل پنج ستاره )

بازدید از کشور زیبا و مدرن کره جنوبی و ژاپن
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

ماهان
هواپیمایی ماهان

30 الی 1398/6/15
اجرا نمی‌شود

هزینه 15 روز اقامت در هتل‌های سئول

+ قیمت پرواز به قیمت‌های زیر اضافه می‌گردد
نام هتل درجه هتل هر نفر در اتاق ۲ تخته سینگل کودک با تخت اضافه کودک بدون تخت
هتل گرند حیات سئول
5 ستاره
63,392,000تومان 82,409,600تومان 57,052,800تومان تماس بگیرید
هتل فور پوینتز بای شرایتون سئول
4 ستاره
39,186,000تومان 50,941,800تومان 35,267,400تومان تماس بگیرید
هتل نووتل آمباسادور گانگنام سئول
5 ستاره Top
36,554,000تومان 47,520,200تومان 32,898,600تومان تماس بگیرید
هتل پارک حیات سئول
5 ستاره
83,482,000تومان 108,526,600تومان 75,133,800تومان تماس بگیرید


سوالات متداول مشتریان تور ترکیبی کره جنوبی و ژاپن


خدمات تور ترکیبی کره جنوبی و ژاپن

ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
14 وعده صبحانه

تور ترکیبی کره جنوبی و ژاپن ، 3 روز سئول - 2 روز جزیره جیجو - 4 روز اوزاکا - 5 روز توکیو ، هتل هیلتون ، سفر گروهی 15 روزه ( 15 روز و 14 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری
دارو و لوازم شخصی
لوازم پیشنهادی سفر
دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
قمقمه آب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
زیرانداز انفرادی
برای تور ترکیبی کره جنوبی و ژاپن چه مدارکی لازم داریم؟
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
در تور ترکیبی کره جنوبی و ژاپن چه اماکنی بازدید خواهد شد؟
بازدید از کشور زیبا و مدرن کره جنوبی و ژاپن
دانستنی‌های تور ترکیبی کره جنوبی و ژاپن
آیا پس از اینکه تور ترکیبی کره جنوبی و ژاپن را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور ترکیبی کره جنوبی و ژاپن واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور ترکیبی کره جنوبی و ژاپن شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور ترکیبی کره جنوبی و ژاپن را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور ترکیبی کره جنوبی و ژاپن می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور ترکیبی کره جنوبی و ژاپن چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور سئول بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای سئول در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز سئول ، مسافت پرواز ، درجه هتل سئول ، خدماتی که هتل سئول به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور سئول هستند. برای اطلاع از قیمت تور سئول بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور سئول به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور ترکیبی کره جنوبی و ژاپن چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور ترکیبی کره جنوبی و ژاپن بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای سئول تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به سئول با توجه به شرایط آب و هوای سئول فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که سئول خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به سئول سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان سئول را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری سئول و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان سئول را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان سئول چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری سئول را بخرید چون معمولا وقتی تورهای سئول از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری سئول از جمله تورهای ارازن سئول هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان سئول انتخاب هتل های ارزان سئول و پروازهای ارزان سئول است. هتل های 3 ستاره سئول و هتل های 2 ستاره سئول از جمله هتل های ارزان سئول هستند. همچنین پروازهای چارتری سئول هم در مقایسه با پروازهای دیگر سئول خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان سئول باید پروازهای چارتری ارزان سئول را با هتل های ارزان سئول رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به سئول در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان سئول باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای سئول نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای سئول و هتل های سئول خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان سئول را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان سئول این است که تور زمینی سئول را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس سئول و یا بلیط قطار سئول در کنار هتل های ارزان سئول می‌توانید با تور ارزان به سئول سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا سئول وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور ترکیبی کره جنوبی و ژاپن چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور سئول فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور سئول به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور سئول هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در سئول ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور سئول باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور سئول گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان سئول سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور سئول همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان سئول را خریداری نمایید

آفر تور ترکیبی کره جنوبی و ژاپن چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان سئول به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور سئول در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور سئول را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر سئول در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور ترکیبی کره جنوبی و ژاپن لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 سئول نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور سئول خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری سئول باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور سئول لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور ترکیبی کره جنوبی و ژاپن

امتیاز مسافران به تور ترکیبی کره جنوبی و ژاپن


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور ترکیبی کره جنوبی و ژاپن را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور ترکیبی کره جنوبی و ژاپن
نظری ثبت نشده است
 • جاذبه‌های گردشگری سئول

  سِئول پایتخت و بزرگترین شهر جمهوری کره (که معمولاً به عنوان کره جنوبی شناخته می‌شود) است. قلب سئول از دو منطقه شامل اطراف کلان‌شهر اینچون (Incheon) و منطقه گیونگی (Gyeonggi) تشکیل شده و شانزدهمین شهر بزرگ جهان است. ناحیه پایتختی سئول نیمی از جمعیت ۵۰/۲۲ میلیون نفری کشور را همراه با ۶۷۸٫۱۰۲ نفر از ساکنان خارجی در خود جای داده‌است.و شهر سئول جمعیتی حدود ۱۰ میلیون نفر دارد.
  شهر سئول از ساختار زیربنایی بسیار پیشرفته‌ای برخوردار است و متروی آن که هرساله بیش از ۲۰۰ میلیون مسافر را جابه‌جا می‌کند. متروی سئول سومین شبکه بزرگ مترو در جهان است.


 • جاذبه‌های گردشگری جزیره جیجو

  وجود زمین‌های کلزا و بلندترین دودکش آتشفشانی ، تنها دلایل کوچکی از محبوبیت جزیره جیجو است. این جزیره در کره‌ جنوبی گردشگران و زوج‌های جوان زیادی را جذب خود می‌کند. از ماه آپریل تا ژوئن که اردوهای دانش‌آموزی شروع می‌شود ، باوجود نیم میلیون نفر جمعیت ، این جزیره فضای کافی برای همه‌ی گردشگران فراهم می‌کند.


 • جاذبه‌های گردشگری اوزاکا

  اوزاکا (Osaka) (به ژاپنی: 大阪市) یکی از شهرستانهای مشخص شده در ناحیه کانسای ژاپن است. سومین شهر بزرگ ژاپن و مرکز استان اوزاکا است. این شهر برروی جزیرهٔ هونشو ، جزیرهٔ اصلی ژاپن ، واقع شده‌است. این شهر در سال ۲۰۱۲ میلادی دارای ۲٬۶۶۶٬۳۷۱ جمعیت بوده و ۲۲۳٫۰۰ کیلومتر مربع مساحت دارد.
  از لحاظ تاریخی شهر اوزاکا به عنوان «آشپزخانه ملت» شناخته شده‌ است که در دوره ادو ، مرکز تجارت برنج بود. متروی اوساکا در سال ۱۹۳۳ تأسیس شده و هم‌اکنون دارای ۸ خط و ۱۲۳ ایستگاه می‌باشد.


 • جاذبه‌های گردشگری توکیو

  مجمع‌الجزایر ژاپن (به ژاپنی: 日本) کشوری در اقیانوس آرام در آسیای شرقی است که یکی از قدرت‌های اصلی اقتصادیِ جهان و سومین اقتصاد بزرگ جهان از نظر تولید ناخالص داخلی است. ژاپن یک کشور پادشاهی‌است که برمبنای قانون اساسی ژاپن اداره می‌شود. ژاپن کشوری کاملاً محصور شده در آب است که با مرزهای آبی با کشورهای چین ، کره جنوبی ، کره شمالی و روسیه همسایه ‌است.
آژانس پرواز نقره‌ای

آژانس پرواز نقره‌ای ، پلی مطمئن برای استفاده با خیالی آسوده از خدماتی چون تهیه بلیط ، رزرو هتل ، اخذ ویزا ، تعیین وقت سفارت ، فروش تور ، بیمه مسافرتی ، خدمات بار هوایی ، سفرهای تفریحی و زیارتی و زنده نگه داشتن فرهنگ و سنن کشورهای توریستی می باشند.

ما را دنبال کنید

آدرس: کرج ، گوهردشت ، بین داریوش و سه باندی ، ساختمان 47

026 3444 9642 :شماره پشتیبانی

logo-samandehi

© 2022 - 1401 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

Designed by X-Commerce

ساناز ستاری: مشاور سفر شما
نام و نام خانوادگی  
شماره واتساپ خود را وارد کنید