Loading ..
بزرگسال
79,900,000 تومان + $2190
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور ترکیبی فیلیپین موجود

بازدید از مانیل فیلیپین - 4 روز مانیل | 5 روز جزیره پالاوان

اقامت: هتل سافیتل پلازا ( هتل پنج ستاره )

بازدید از کشور زیبای فیلیپین
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

امارات
هواپیمایی امارات

حرکت 1403/1/2 - ساعت 13:15 دقیقه
برگشت 1403/1/12 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور ترکیبی فیلیپین


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
9 وعده صبحانه

تور فیلیپین ، 10 روز مانیل ، هتل سیتی گاردن ، سفر گروهی 10 روزه ( 10 روز و 9 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
قمقمه آب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
زیرانداز انفرادی

برای تور ترکیبی فیلیپین چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه

در تور ترکیبی فیلیپین چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از کشور زیبای فیلیپین

دانستنی‌های تور ترکیبی فیلیپین

آیا پس از اینکه تور ترکیبی فیلیپین را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور ترکیبی فیلیپین واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور ترکیبی فیلیپین شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور ترکیبی فیلیپین را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور ترکیبی فیلیپین می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور ترکیبی فیلیپین چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور مانیل بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای مانیل در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز مانیل ، مسافت پرواز ، درجه هتل مانیل ، خدماتی که هتل مانیل به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور مانیل هستند. برای اطلاع از قیمت تور مانیل بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور مانیل به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور ترکیبی فیلیپین چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور ترکیبی فیلیپین بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای مانیل تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به مانیل با توجه به شرایط آب و هوای مانیل فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که مانیل خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به مانیل سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان مانیل را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری مانیل و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان مانیل را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان مانیل چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری مانیل را بخرید چون معمولا وقتی تورهای مانیل از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری مانیل از جمله تورهای ارازن مانیل هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان مانیل انتخاب هتل های ارزان مانیل و پروازهای ارزان مانیل است. هتل های 3 ستاره مانیل و هتل های 2 ستاره مانیل از جمله هتل های ارزان مانیل هستند. همچنین پروازهای چارتری مانیل هم در مقایسه با پروازهای دیگر مانیل خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان مانیل باید پروازهای چارتری ارزان مانیل را با هتل های ارزان مانیل رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به مانیل در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان مانیل باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای مانیل نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای مانیل و هتل های مانیل خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان مانیل را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان مانیل این است که تور زمینی مانیل را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس مانیل و یا بلیط قطار مانیل در کنار هتل های ارزان مانیل می‌توانید با تور ارزان به مانیل سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا مانیل وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور ترکیبی فیلیپین چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور مانیل فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور مانیل به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور مانیل هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در مانیل ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور مانیل باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور مانیل گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان مانیل سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور مانیل همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان مانیل را خریداری نمایید

آفر تور ترکیبی فیلیپین چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان مانیل به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور مانیل در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور مانیل را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر مانیل در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور ترکیبی فیلیپین لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 مانیل نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور مانیل خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری مانیل باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور مانیل لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور ترکیبی فیلیپین

امتیاز مسافران به تور ترکیبی فیلیپین


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور ترکیبی فیلیپین را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور ترکیبی فیلیپین
نظری ثبت نشده است


 • جاذبه‌های گردشگری مانیل

  مانیل ( به فیلیپینی: Lungsod ng Maynila ) پایتخت کشور فیلیپین است. مونچه دیگر شهری است که در نزدیکی گریک در جنوب ایت فلوور قرار دارد که به مارس زمین شهرت دارد.
  متروی مانیل در سال ۱۹۹۹ تأسیس شده و هم‌اکنون دارای ۱ خط و ۱۳ ایستگاه می‌باشد ، همچنین قطار سبک شهری مانیل نیز به عنوان یک سیستم ترابری در سال ۱۹۸۴ با ۲ خط و ۳۱ ایستگاه به بهره‌برداری رسیده است.


 • جاذبه‌های گردشگری جزیره پالاوان

  جزیره ی پالاوان در کشور فیلیپین واقع شده است که در ناحیه ی میماروپا یا ناحیه ی چهارم قرار دارد. شهر مرکزی پالاوان شهر Puerto Princesa می باشد و از لحاظ وسعت ناحیه ی اختیارات قانونی، بزرگترین شهر کشور فیلیپین می باشد. جزایر پالاوان از میندورو واقع در شمال شرقی تا بورنیو واقع در جنوب غربی گسترده شده است. همچنین این جزیره بین دریای چین جنوبی و دریای سولو قرار گرفته. این گستره به نام بزرگترین جزیره، یعنی پالاوان با 450 کیلومتر طول و 50 کیلومتر عرض، نام گذاری شد.
  پالاوان حدود 2000 کیلومتر ساحل دارد که در 1780 جزیره، خلیج کوهستانی و سواحل شنی سفید گسترده شده است. پالاوان همچنین خانه ی گستره ی عظیمی از جنگل های بکر می باشد که رشته کوه های آنرا می پوشاند. میانگین ارتفاع این کوه ها به 1100 متر می رسد و بلندترین قله ی آن به نام Mantalingahan حدود 2086 متر می باشد. این گستره ی کوهستانی منبع تهیه ی الوارهای گرانبهایی است. زمین جزیره ی پالاوان مخلوطی از سواحل، تپه های ناهموار، دلتاهای بین دره ها و جنگل های انبوهی می باشد که در اطراف پیچ و خم های رودخانه ای پراکنده شده که منبع آبیاری آنها می باشد.
  تاریخ پالاوان به حدود 22000 سال قبل بازمی گردد و قطعات استخوان مرد تابون که در شهر Quezon یافت شده مدرکی برای اثبات این مدعاست. هرچند که نژاد غارنشینان این منطقه هنوز کشف نشده است اما انسان شناسان معتقدند که این افراد اهل بورنیو بوده اند. دانشمندان و انسان شناسان بقایای جسد این مرد تابون را به همراه لوازم و سازه های دستی اش در درون حجره های همین غارها که به عنوان مهد تمدن فیلیپین شناخته شده اند، پیدا کرده اند.

© 2024 - 1402 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ