تور ویتنام این تور در حال حاضر بسته است. تورهای این مسیر بزودی باز خواهند شد.

تور 3 روزه هوشی مین | تور 3 روزه هانوی - هتل هیلتون ( هتل پنج ستاره )

بازدید از شگفتی‌های کشور ویتنام
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)
ترکیش ایرلاین
هواپیمایی ترکیش ایرلاین

6 الی 1398/5/30
اجرا نمی‌شود

هزینه 8 روز اقامت در هتل‌های هوشی مین

+ قیمت پرواز به قیمت‌های زیر اضافه می‌گردد
نام هتل درجه هتل هر نفر در اتاق ۲ تخته سینگل کودک با تخت اضافه کودک بدون تخت
هتل پولمن سایگون سنتر هوشی مین
5 ستاره Top
22,337,000تومان 29,038,100تومان 20,103,300تومان تماس بگیرید
هتل پارک حیات سایگون هوشی مین
5 ستاره Top
30,513,000تومان 39,666,900تومان 27,461,700تومان تماس بگیرید
هتل نووتل سایگون سنتر هوشی مین
4 ستاره Top
14,161,000تومان 18,409,300تومان 12,744,900تومان تماس بگیرید


سوالات متداول مشتریان تور ویتنام


خدمات تور ویتنام

ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
7 وعده صبحانه

تور ویتنام ، 3 روز هوشی مین - 3 روز هانوی ، هتل هیلتون ، سفر گروهی 8 روزه ( 8 روز و 7 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری
کفش کوهنوردی
دارو و لوازم شخصی
لوازم پیشنهادی سفر
دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
قمقمه آب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
زیرانداز انفرادی
برای سفر به هوشی مین چه مدارکی لازم داریم؟
پاسپورت با 6 ماه اعتبار
شناسنامه
در تور ویتنام چه اماکنی بازدید خواهد شد؟
  • بازدید از شگفتی‌های کشور ویتنام

دانستنی‌های تور ویتنام
جاذبه‌های گردشگری هوشی مین را معرفی کنید.

  • جاذبه‌های گردشگری هوشی مین
    هوشی‌مین (به ویتنامی: Thành phố Hồ Chí Minh) بزرگ‌ترین شهر ویتنام است. پیش از پایان جنگ ویتنام و یکی شدن ویتنام شمالی و ویتنام جنوبی در سال ۱۹۷۵ میلادی این شهر سایگون نام داشت و پایتخت ویتنام جنوبی بود. و با نام پری نوکور مهمترین بندر کامبوج پیش از ضمیمه شدن به خاک ویتنام در سده ۱۷ میلادی بود. هوشی مینه در ساحل رود سایگون در ۶۰ کیلومتری دریای چین جنوبی و ۱۷۶۰ کیلومتری هانوی پایتخت ویتنام قرار دارد. بر اساس آمار سال ۲۰۰۶ جمعیت این شهر برابر با ۶٬۴۲۴٬۵۱۹ نفر بوده‌است. البته جمعیت شهر به همراه حومه بیش از ۹ میلیون نفر است.


  • جاذبه‌های گردشگری هانوی
    هانوی (به ویتنامی: Hà Nội) پایتخت کشور ویتنام و دومین شهر بزرگ این کشور است. هانوی از سال ۱۰۱۰ تا ۱۸۰۲ میلادی مهمترین مرکز سیاسی ویتنام به‌شمار می رفت. کلانشهر هانوی در سال ۲۰۰۹ میلادی حدود ۶٫۵ میلیون نفر جمعیت داشت که از این تعداد ۲٫۶ میلیون نفر آن در محدوده شهری هانوی ساکن بودند.

آیا پس از اینکه تور ویتنام را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور ویتنام واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور ویتنام شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور ویتنام را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور ویتنام می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور هوشی مین چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور هوشی مین بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای هوشی مین در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز هوشی مین ، مسافت پرواز ، درجه هتل هوشی مین ، خدماتی که هتل هوشی مین به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور هوشی مین هستند. برای اطلاع از قیمت تور هوشی مین بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور هوشی مین به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور هوشی مین چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور هوشی مین بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای هوشی مین تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به هوشی مین با توجه به شرایط آب و هوای هوشی مین فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که هوشی مین خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به هوشی مین سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان هوشی مین را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری هوشی مین و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان هوشی مین را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان هوشی مین چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری هوشی مین را بخرید چون معمولا وقتی تورهای هوشی مین از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری هوشی مین از جمله تورهای ارازن هوشی مین هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان هوشی مین انتخاب هتل های ارزان هوشی مین و پروازهای ارزان هوشی مین است. هتل های 3 ستاره هوشی مین و هتل های 2 ستاره هوشی مین از جمله هتل های ارزان هوشی مین هستند. همچنین پروازهای چارتری هوشی مین هم در مقایسه با پروازهای دیگر هوشی مین خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان هوشی مین باید پروازهای چارتری ارزان هوشی مین را با هتل های ارزان هوشی مین رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به هوشی مین در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان هوشی مین باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای هوشی مین نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای هوشی مین و هتل های هوشی مین خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان هوشی مین را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان هوشی مین این است که تور زمینی هوشی مین را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس هوشی مین و یا بلیط قطار هوشی مین در کنار هتل های ارزان هوشی مین می‌توانید با تور ارزان به هوشی مین سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا هوشی مین وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور هوشی مین چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور هوشی مین فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور هوشی مین به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور هوشی مین هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در هوشی مین ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور هوشی مین باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور هوشی مین گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان هوشی مین سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور هوشی مین همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان هوشی مین را خریداری نمایید

آفر تور هوشی مین چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان هوشی مین به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور هوشی مین در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور هوشی مین را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر هوشی مین در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور لحظه آخری هوشی مین

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 هوشی مین نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور هوشی مین خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری هوشی مین باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور هوشی مین لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور ویتنام

امتیاز مسافران به تور ویتنام


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور ویتنام را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور ویتنام
نظری ثبت نشده است