Loading ..

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور کوبا تکمیل ظرفیت

تور زندگی به رنگ آبی کارائیب - 3 روز هاوانا | 2 روز ترینیداد | 4 روز وارادرو | 3 روز استانبول

اقامت: هتل های پنج ستاره ( با صبحانه )

گشت بافت تاریخی و ثبت جهانی شده هاوانا، میدان آرماس، بازدید از کلیسای سان، بنای یادبود تمپلته، موزه انقلاب، گشت وینالس، منطقه پینار دل ریو شامل منظره یاسمن ها روستای وینیالس مزارع تولید و کشت تنباکو، غار آبی سرخپوست و تپه آهکی موگوته و نقاشی دیواری پیش از تاریخ، گشت شهری سانتا کلارا و بازدید از موزه چگوارا، مزارع نیشکر روستای استرالیا، گشت و گذار در سواحل دریای کارائیب، گشت در روستای تاریخی ترینیداد
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

ترکیش ایرلاین
هواپیما یی ترکیش ایرلاین

درخواست مشاوره از طریق واتساپ
 

     

خدمات تور کوبا


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
اجرای گشت‌های اعلام شده + پرداخت ورودیه‌ها (پرداخت هزینه برنامه‌های اختیاری به‌عهده همسفران است)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
جلسه حضوری معارفه تور برای همسفران در رستوران
12 وعده صبحانه

تور کوبا ، هاوانا 4 روز - ترینیداد 3 روز - وارادرو 4 روز - استانبول 4 روز ، هتل پنج ستاره ، سفر گروهی 13 روزه ( 13 روز و 12 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
قمقمه آب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
دوربین دوچشمی
زیرانداز انفرادی

برای تور کوبا چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
اصل گذرنامه های قدیمی
اصل شناسنامه همراه با ترجمه
گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن
ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت
ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی
اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن
اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها
گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن
گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر با کد رهگیری + سند املاک مربوطه‌
سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن

در تور کوبا چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

گشت بافت تاریخی و ثبت جهانی شده هاوانا، میدان آرماس، بازدید از کلیسای سان، بنای یادبود تمپلته، موزه انقلاب، گشت وینالس، منطقه پینار دل ریو شامل منظره یاسمن ها روستای وینیالس مزارع تولید و کشت تنباکو، غار آبی سرخپوست و تپه آهکی موگوته و نقاشی دیواری پیش از تاریخ، گشت شهری سانتا کلارا و بازدید از موزه چگوارا، مزارع نیشکر روستای استرالیا، گشت و گذار در سواحل دریای کارائیب، گشت در روستای تاریخی ترینیداد

دانستنی‌های تور کوبا

آیا پس از اینکه تور کوبا را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور کوبا واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور کوبا شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور کوبا را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور کوبا می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور کوبا چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور هاوانا بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای هاوانا در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز هاوانا ، مسافت پرواز ، درجه هتل هاوانا ، خدماتی که هتل هاوانا به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور هاوانا هستند. برای اطلاع از قیمت تور هاوانا بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور هاوانا به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور کوبا چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور کوبا بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای هاوانا تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به هاوانا با توجه به شرایط آب و هوای هاوانا فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که هاوانا خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به هاوانا سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان هاوانا را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری هاوانا و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان هاوانا را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان هاوانا چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری هاوانا را بخرید چون معمولا وقتی تورهای هاوانا از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری هاوانا از جمله تورهای ارازن هاوانا هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان هاوانا انتخاب هتل های ارزان هاوانا و پروازهای ارزان هاوانا است. هتل های 3 ستاره هاوانا و هتل های 2 ستاره هاوانا از جمله هتل های ارزان هاوانا هستند. همچنین پروازهای چارتری هاوانا هم در مقایسه با پروازهای دیگر هاوانا خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان هاوانا باید پروازهای چارتری ارزان هاوانا را با هتل های ارزان هاوانا رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به هاوانا در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان هاوانا باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای هاوانا نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای هاوانا و هتل های هاوانا خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان هاوانا را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان هاوانا این است که تور زمینی هاوانا را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس هاوانا و یا بلیط قطار هاوانا در کنار هتل های ارزان هاوانا می‌توانید با تور ارزان به هاوانا سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا هاوانا وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور کوبا چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور هاوانا فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور هاوانا به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور هاوانا هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در هاوانا ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور هاوانا باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور هاوانا گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان هاوانا سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور هاوانا همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان هاوانا را خریداری نمایید

آفر تور کوبا چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان هاوانا به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور هاوانا در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور هاوانا را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر هاوانا در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور کوبا لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 هاوانا نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور هاوانا خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری هاوانا باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور هاوانا لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور کوبا

امتیاز مسافران به تور کوبا


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور کوبا را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور کوبا
نظری ثبت نشده است


 • جاذبه‌های گردشگری هاوانا

  هاوانا (به اسپانیایی: San Cristóbal de La Habana) پایتخت ، بزرگترین بندر ، بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر و عمده‌ترین مرکز اقتصادی کشور کوبا است. این شهر با جمعیتی بالغ بر ۲٫۱ میلیون نفر مساحتی نزدیک ۷۲۸ کیلومتر مربع را اشغال کرده که آن را به بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر کوبا و سومین شهر پرجمعیت منطقه کارائیب تبدیل کرده‌است. این شهر عمدتاً به طرف جنوب و غرب گسترش می‌یابد زیرا از طرف شمال محدود به دریا شده‌است. رودخانه آلمندارس که از جنوب به شمال جریان دارد و به تنگه فلوریدا می‌ریزد از میانه این شهر می‌گذرد.


 • جاذبه‌های گردشگری ترینیداد

  ترینیداد شهری در استان Sancti Spíritus بوده و در کوبای مرکزی واقع شده است. این شهر به همراه دره ی کارخانه های شکر (Valle de los Ingenios) از سال 1988 در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته است.
  رشد و شکوفایی در انتهای قرن نوزدهم و بر پایه‌ی تجارت شکر و برده بوده است. در سال 1827 و در دوران اوج ، یکی از 56 کارخانه ی شکر این منطقه توانست بزرگترین بار نیشکر را تبدیل به شکر کند ، محصول نهایی کمی کمتر از یک میلیون کیلو کریستال های فشرده ی سفید رنگ بود. این ثروت عظیم شهر را شکل داده و در ساخت بهترین و زیباترین خانه ها ، میدان ها و کلیساهای اسپانیایی از هیچ گونه هزینه ای فروگذار نشد ، به گونه ای که حتی امروز نیز این آثار همچنان گواهی از شکوه و عظمت آن دوره به شمار می روند.


 • جاذبه‌های گردشگری وارادرو

  وارادرو شهری ساحلی و تفرجگاهی است که در شبه جزیره ی هیکاکوس استان ماتانزاس کوبا واقع شده است. این شهر زیبا یکی از بزرگترین مناطق تفرجگاهی ساحلی در منطقه ی کارائیب به حساب می آید. لازم به ذکر است که وارادرو در فاصله ی 140 کیلومتری شرق هاوانا قرار دارد.
  شبه جزیره ی هیکاکوس با اینکه در بهترین حالت تنها 1.2 کیلومتر پهنا دارد اما بالغ بر 20 کیلومتر در جهت شمال شرقی امتداد یافته و کانال کاواما بین این شبه جزیره و جزیره ی کوبا قرار گرفته است.
  از نظر تاریخی اولین اشاره به وارادرو در سال 1555 بوده است. این مکان اولین بار به عنوان یک اسکله ی خشک استفاده می شده و معادن نمک این شبه جزیره (تعطیل شده به سال 1961) بیشتر هزینه های ناوگان اسپانیایی/آمریکای جنوبی آن را از سال 1587 تامین می کردند. هرچند تاریخ پایه گذاری وارادرو به عنوان یک شهر به دسامبر 1887 باز می گردد ، زمانی که 10 خانواده از شهر کاردناس اجازه یافتند تا خانه های تعطیلات خود را جایی بین خیابان های 42 ام و 48 ام امروزی بسازند.


 • جاذبه‌های گردشگری استانبول

  استانبول به خاطر رستوران های تاریخی غذاهای دریایی اش معروف است. بسیاری از محبوب‌ترین و مجلل‌ترین رستوران‌های غذاهای دریایی شهر در سواحل بسفر قرار دارند (به ویژه در محله‌هایی مانند اورتاکوی ، ببک ، آرناووتکوی ، ینیکوی ، بیلربی و چنگل‌کوی). Kumkapı در امتداد دریای مرمره دارای یک منطقه عابر پیاده است که میزبان حدود پنجاه رستوران ماهی است. رستوران‌های با غذاهای خارجی عمدتاً در مناطق بی‌اغلو ، بشیکتاش ، شیشلی و کادی‌کوی متمرکز هستند.

  جزایر پرنس که در 15 کیلومتری مرکز شهر قرار دارند ، به‌خاطر رستوران‌های غذاهای دریایی‌شان نیز محبوب هستند. جزایر پرنس به دلیل رستوران‌ها ، عمارت‌های تابستانی تاریخی ، و خیابان‌های آرام و بدون ماشین ، مقصد تعطیلات محبوب استانبولی‌ها و گردشگران خارجی است.

  تعدادی از جاذبه‌های گردشگری استانبول عبارتند از موزه ایاصوفیا ، مسجد سلطان احمد ، برج دختر ، مینیا تورک ، تنگه بسفر ، روملی حصار ، یدی کوله (هفت برج) ، برج گالاتا ، کاخ توپکاپی ، کاخ بیلر بی ، کاخ چراغان ، کاخ دلمه‌باغچه تپه‌های چاملیجا (بام استانبول) ، جزیره بیوک آدا (یا پرنسس) ، موزه هنرهای اسلامی ترکیه ، موزه باستان‌شناسی ، موزه فرش ترکیه ، بازار بزرگ استانبول (کاپالی چارشی) ، میسیر چارشیسی (بازار ادویه) ، موزه موزاییک واقع در بازار پشت ایاصوفیه ، موزه قالی واقع در مسجد سلطان احمد.

  خیابان عبدی ایپکچی در نیشانتاشی ، منطقه خرید گالاتاپورت در کاراکوی و خیابان بغدات در سمت آناتولی شهر به مناطق خرید گران قیمت تبدیل شده اند. دیگر نقاط کانونی برای خرید ، اوقات فراغت و سرگرمی عبارتند از Nişantaşı ، Ortaköy ، Bebek ، و Kadıköy. این شهر دارای مراکز خرید متعددی است ، از تاریخی تا مدرن. استانبول همچنین دارای یک زندگی شبانه تاریخی است که مشخصه مشخص شهر برای قرن هاست.

  حدود سه میلیون نفر در روزهای آخر هفته از خیابان استقلال بازدید می کنند. بازار بزرگ که از سال 1461 فعالیت می‌کند ، یکی از قدیمی‌ترین و بزرگترین بازارهای سرپوشیده جهان است. بازار محمودپاشا یک بازار روباز است که بین بازار بزرگ و بازار مصر امتداد دارد که از سال 1660 بازار عمده ادویه استانبول بوده است.

  Galleria Ataköy با افتتاح آن در سال 1987 ، عصر مراکز خرید مدرن را در ترکیه آغاز کرد. از آن زمان ، مراکز خرید به مراکز خرید اصلی خارج از شبه جزیره تاریخی تبدیل شده اند. اکمرکز در سال های 1995 و 1996 از سوی شورای بین المللی مراکز خرید عناوین "بهترین مرکز خرید اروپا" و "بهترین مرکز خرید جهان" را دریافت کرد. İstinye Park در İstinye و Zorlu Center در نزدیکی Levent از جدیدترین مراکز خرید هستند که شامل فروشگاه‌های برترین برندهای مد جهان است.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ